murdziņš

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Sveikas,

Nesen jau veidoju diskusiju par šķiršanos. Tagad man ir jauna sāpe. Apstākļi ir sekojoši- man nav, kur iet. Mēs esam svešā valstī šobrīd un ar maniem ienākumiem nav pietiekoši, lai es varētu aiziet. Un tā būs vairākus mēnešus. Mēs dzīvojam zem viena jumta un guļam vienā gultā. Jūsuprāt, ir iespējams savākties un nodzīvot šo laiku, nepārgriežot vēnas? (Par vēnām es, protams, pārspīlēju).
22.11.2015 21:50 |
 
Reitings 40
Reģ: 20.01.2014
Sveika Ritta,

Man pirms laika bija pilniigi identiska situaacija.. biju arzemes studeeju- draugs brauca liidzi no LV jo teicas ,ka nevarot iedomaies dziivi bez manis... bija no traki greizsirdiigajiem tipiem un neviens darbs ko studiju laika atradu nebija pa praatam... tad nu tikai stradaju svetdienas tiirot vienu vietu- tur bija smieklu samaksa bet tomer nauda! Tad kad saakaam striideties visu laiku es jau saaku kraat (ja nu kas variantam) tad nu vienaa striidaa vins arii rokas palaida un sapratu ka taa dziivot nevar un teicu ka jaaskiraas... ari man nebija naudas... nu neskaitot to mazuminju ko biju iekrajusi menesiem ilgi.. no saakuma pirmas naktis gulejam kopaa ka svesinieki... bet tad es guleeju uz diivana... sim paldiesdievam uzradas kautkada cita sieviete un vins man lika mieru.. par ko nopriecajos ,jo vareju izvaakties araa mieriigi... man ari saapeejabiju attiecibas 3.5 gadus.. protams miileju, bet zinaju ka skirsanas ir uz labu... pasaapees un paries un dziive buus labaka... tici man! Nenokar degunu! Pamegini sazinaties ar kadu vietejo- draugi? studijubiedri??! Varbbuut kadam ir lieka istabinja...vai vieta matracim? Nes visur pec kartas savu CV- baros,restoranos,viesniicas (vienmer vajag cilvekus) es ta ari dabuju darbinju... veel variants ir atrais krediits ja vecaki,draugi nevar iazdot naudinju uz kadiem 2 menesiem tik cik istabas irei un nedaudz partikai... ja studee arzemes - es nokartoju studejoso krediitu Latvija tas nedaudz palidzeja sakuma....vismaz sakuma kapitalam ja visa dziive vienai jaaiekarto... nopirkt so to nepieciesamu... :-):-):-) Degunu gaisaa meiteen! Es ta neteiktu ja nebuutu visam tam cauri gajusi pati! Pats galvenais ja iire- nebaidies meklet visletaako variantu jebkuru istabinju var uztaisiit majiigu ar muusu Latviesu darbiigajam rocinjaam - dazi dekoti un buus ok! Es iireju istabu diezgan pabriesmiiga majaa bet toties man neviens nevareja izlikt araa jo ta bija mana istaba - es beidzot no neviena nebiju atkariiga.. un studiju gados ne tam vien var iziet cauri! Man vienubriidi ledusskapis maja sapliisa un es pienu tureeju darzaa - ha ha tagad smiekli naak tad naca raudiens...bet tas viss muus padar stiprus cilveekus! Turies! (l)(l)
23.11.2015 16:26 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
Mystique- paldies par Tavu superpozitīvo un iedvesmojošo ierakstu. Man gan nav tā, ka mani kaut kādā veidā apdraud vai, pasarg Dievs, palaistu rokas- tas nav iespējams. Drīzāk jau es pati esmu hroniska cietēja un upuris un man patīk mocīties. Varbūt, ja es būtu pametusi, būtu savādāk, bet pameta mani- tāpēc arī es rāpoju pa sienām un pārdzīvoju.
Bet es noteikti meklēšu izeju no šīs situācijas.
23.11.2015 16:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits