Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atkal par sievietēm

 
Reitings 5
Reģ: 22.11.2015
Čau!
Tikko šeit piereģistrējos, jo vēlējos lūgt jūsu ieteikumus/palīdzību vecajā un izsmeltajā mīlestības tēmā.
Protams, arī šajā tēmā galvenā ir meitene, kura man ļoti simpatizē. Es zinu, ka arī es viņai ļoti patīku, tikai viņai ir problēmas... problēmas ar tēvu, kas, manuprāt, ir sabojājušas visu viņas uztveri. viņa vienmēr ir tik stipra un nekad neko neizrāda, tomēr jūtu, ka iekšēji viņa sabrūk. kad mēģinu viņai tuvoties, jautāt, viņa pilnībā uzceļ mūri un neko neizrāda. viņa ir ļoti brīvdomīga, turklāt ir no tām, kuras nevēlas ģimeni, bet gan karjeru, un tieši tas man viņā patīk vēl vairāk, lai gan pats gribu gan ģimeni, gan bērnus, un zinu, ka arī viņa būtu lieliska māte. es nezinu, kā lai viņas mūri sagrauj, nezinu, kā lai panāku to, ka viņa var izrādīt savus vājumus man kā vīrietim, un es viņu sargāšu. kā lai es to izdaru? Meitenes, jūs esat mana pēdējā cerība šajā jautājumā!
22.11.2015 10:59 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
turklāt ir no tām, kuras nevēlas ģimeni, bet gan karjeru, un tieši tas man viņā patīk vēl vairāk, lai gan pats gribu gan ģimeni, gan bērnus, un zinu, ka arī viņa būtu lieliska māte.

aizmirsti par viņu, idiņ
22.11.2015 11:07 |
 
Reitings 272
Reģ: 01.03.2015
nesadirs skuķim dzīvi
22.11.2015 11:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kā tu atšķir "es zinu" no "esmu iedomājies, ka...."?
22.11.2015 11:09 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
1. Mēģini viņai tuvoties ar ne pārāk nopietnu attieksmi.
2. Tev viņā jāizraisa vēlme pašai kaut ko darīt lietas labā. Liec viņai saprast, ka tu esi situācijas noteicējs, un arī radi tādu situāciju, neskrienot pārāk daudz viņai pakaļ.
22.11.2015 11:10 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Stipri šaubos, vai pazīsti savu draudzeni tik labi, kā esi iedomājies. Kut ko minēji par tēvu, un noslēgšanos. Izlasīju stipri pavirši, bet tad apakšā jābūt kādai tiešām dziļai traumai. Kam es nevēlētos ticēt. Drīzāk meitene vēl mīl citu cilvēku, un tev vajadzēs lielu pacietību un darbu, lai panāktu to, ka tev uzticas 100% . Bet ja tas nenotiek uzreiz, ir pamats domāt, ka neesi viņai īstais. :D
Tikai manas domas
22.11.2015 11:11 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Tu tur neko nevarēsi izdarīt, ja viņa pati negrib sevi mainīt. Man liekas, ka viņai pašai jātiek galā ar saviem tarakāniem.
22.11.2015 11:11 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ir bijusi daži, kas iedomājušies, ka manī saskata nez kādu slēpto trauslo dvēseli un uzceltos mūrus.

Reizem vēsa attieksme nozīmē nepavisam ne to.
22.11.2015 11:12 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Ja meitene Tev ir patiešām svarīga, tad būs vajadzīgs laiks, pacietība un mērena neatlaidība. Tu nevari cilvēka vietā atrisināt viņa iekšējās problēmas. Tu tikai vari būt līdzās un parādīt sevi no labākās puses. Parādīt viņai, ka esot ar Tevi viņa drīkst būt vāja un var paļauties uz Tevi. Un galvenais - viņai pašai ir jāgrib nojaukt tos mūrus.. Ja negribēs, tad piespiest Tu viņu arī nevarēsi.
22.11.2015 11:13 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Ņem vērā, ka, ja viņai pietuvosies un pārdomāsi, kā tas bieži šādos gadījumos mēdz notikt, jo viņa arī vēlāk nebūs tāda kā visas, ko vīrieši nereti nevar pieņemt, tad būsi viņai baigi pačakarējis iekšējo pasauli.. Tā kā apdomā kārtīgi pirms tam, vai tiešām vēlies un vajag..
22.11.2015 11:15 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cilvēkus pievelkt grūtības.. :D

Ja panāksi to, ko vēlies.. domā sadzīve ar komplicētu cilvēku būs gaužām vienkārša? :)
Nereti cilvēkus piesaista kaut kas sarežģītāks, par ko būtu jāpacīnās, tajā pat laikā nepadomā, ka ar iekarošanu jau viss nebeidzas.. viss tikai sākas :)

Turklāt.. vienmēr der padomāt arī par šo:
Kā tu atšķir "es zinu" no "esmu iedomājies, ka...."?
22.11.2015 11:26 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Ņem vērā, ka, ja viņai pietuvosies un pārdomāsi, kā tas bieži šādos gadījumos mēdz notikt, jo viņa arī vēlāk nebūs tāda kā visas, ko vīrieši nereti nevar pieņemt, tad būsi viņai baigi pačakarējis iekšējo pasauli.. Tā kā apdomā kārtīgi pirms tam, vai tiešām vēlies un vajag..


++

Man tieši šobrīd šāda situācija dzīvē.

Ja tomēr saproti, ka tas nav tikai sporta pēc, tad ieteiktu būt pacietīgam un saprotošam un galvenais neuzspied neko, nevelc ārā. Esi tāds, uz ko var paļauties (ja tā tiešām ir), un ja viss būs kārtībā, tad viņa pati gribēs tev atvērties.
22.11.2015 11:27 |
 
Reitings 5
Reģ: 22.11.2015
Nezinu, kā lai paskaidro.. Viņa ļoti labi slēpj savas jūtas un pat tik labi, ka citreiz šķiet, ka viņai tādu nemaz nav. Es esmu visu laiku esmu bijis tas, kuram meitenes skrien pakaļ, bet tagad, ar vien vairāk pavadot laiku ar viņu, es saprotu, ka nekad tā neesmu juties ka man neviena cita vairs nebūs vajadzīga. var teikt, ka mīlestība no pirmā acu skatiena, lai gan visu mūžu esmu bijis ļoti skeptisks pret to. Esmu gatavs par viņu cīnīties un viņu iekarot, esmu gatavs atsacīties no saviem sapņiem, ja vien viņa būtu tad man blakus uz mūžu. saprotu, ka izklausos kā pilnīgs idiots noteikti, bet tā meitene pašlaik man ir viss. man tikai padomus kā to izdarīt
22.11.2015 11:28 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Vari paskriet viņai pakaļ. Padzīvoties, būt vienk. ar viņu, kvai kā draugi un viss..
Skaties, laiks rādīs, ja nekas nemainas tad domā.
Bieži vien otrs novērtē to, kas Tev bija tad, ka tā vairs nav.
22.11.2015 11:34 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bieži vien otrs novērtē to, kas Tev bija tad, ka tā vairs nav.
++

Tas arī ir viens no variantiem... aplido pēc pilnas programmas.. lielie ziedu klēpji utt.. Un tad.. vienā brīdī.. pārtrauc to. Bieži vien tad arī dāma sākst likt par sevi manīt :D

Kaut gan mana intuīcija saka, ka pār Tevi vairāk valda mednieks ar āķi lūpā.. varbūt kļūdos :D
22.11.2015 11:37 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.11.2015
Man liekas vinai tu diezko neinterese! Ja jau neizrãda neko (t)
22.11.2015 11:41 |
 
Reitings 427
Reģ: 28.12.2013
Šobrīd izskatās, ka Tu viņu vienkārši vēlies tikai iekarot, bet domā, ka tā ir nezkāda mīlestība.
Pamani, ka Tavā tekstā pavīd vien tas cik ļoti Tev viņu vajag iegūt un ko tu esi gatavs atdot tādēļ. Tas ir tieši tik privātīpašnieciski.. Bet, ja mīli, vai Tu esi padomājis, ko vari viņai sniegt, nodrošināt, kas viņai būtu vajadzīgs.
Un kur ir teikts, ka nebūs tā, ka ātri vien pēc tam, kad nojauksi viņas mūrus pazudīsi, jo neesi naivs un neiedomājies, ka pēc mūru nojaukšanas un viņas uzticības iegūšanas viss būs kā pasakā. Ar tādiem cilvēkiem dzīve nekad nav tik vienkārša kā ar pārējiem. Padomā vai tiešām esi tik atbildīgs un gatavs ilgu laiku strādāt pie attiecībām, būt pacietīgs un saprotošs.
Ja ne, tad nebojā meitenei dzīvi. Saku no pieredzes.
22.11.2015 11:42 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Nereti cilvēkus piesaista kaut kas sarežģītāks, par ko būtu jāpacīnās
Psiholoģija ļoti vienkārša: ja kāda ir viegli iegūstama, tad tādai pakaļ neskrien, jo zin, ka jebkurā brīdī varēs dabūt. Un, ja grūti iegūstama, tad skrien, jo bail pazaudēt. Tāpēc tev, edgarskrumin, vajag radīt "grūti iegūstamā" iespaidu. Bet te ir jāuzmanās, jo tu nevienā brīdī nedrīksti izrādīt, ka viņa tev būtu mazsvarīga.
22.11.2015 11:45 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
atceries arī to, ka par mīlestību ir vērts cīnīties.. :D bet ja tādas nav, tad nu i nfig. Nez ko tu jūti pret viņu.. Dazreiz iedzen neprātā tās, kuras noslēdzās, un rodās sava veida atkarība , apmātība .
Redzēs..
Pamēģini attiecības sarežģīt, lai viņai rodas sajūta, ka tu tūlīt iesi pie citas, vai arī pametīsi viņu.. un tad paskaties kas notiks..
22.11.2015 11:46 |
 
Reitings 5
Reģ: 22.11.2015
Ja iepriekš man vienmēr ir sanācis radīt "grūti iegūstamā" džeka lomu, kad tas ir bijis nepieciešams, tad ar viņu man tas neizdodas, jo es nevaru pats no viņas atrauties. šķiet, ka viņa tagad ir visa mana pasaule. nespēju ilgāk kā divas dienas nezināt, kā viņai iet un kā viņa jūtas. man pat laikam ir bail viņu pazaudēt vispār, esmu gatavs būt viņai labākais draugs, brālis, vīrs, jebkas, kas viņai ir nepieciešams tikai tāpēc, lai viņa man būtu blakus. un mēģināt spiest uz jūtām, ka iešu pie citas, man nav spēka, paskatoties uz viņu. negribu viņai vispār nodarīt pāri jebkādā veidā.
22.11.2015 11:55 |
 
Reitings 35
Reģ: 19.09.2015
Hmm, es ieteiktu pateikt taisnību konkrētā tekstā. Viņa ir pieradusi, ka tu sper pirmo soli. Pastāsti kāda ir tā situācija no tavas puses un gaidi, kamēr atbildēs, domāju, ka, ja viņai būsi tik svarīgs-noteikti ar tevi sazināsies.
Ir līdzība ar mani, jo grūti noticēt kaut kam īstam, gribās turpinājumu tekstam "tu man patīc, ..." - kur ir tas āķis, nu nevar būt, ka viss ir tik labi.
Vai arī viņai patīk vīriešu uzmanība un neko vairāk nevajag, te var minēt un minēt, kamēr pats no viņas nesaņem atbildi.
22.11.2015 12:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits