Puiši portālā.

 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Sveiki vēlreiz. :-)

Šoreiz top vēl viens topiks no manas puses,un kā jau pirmajā savā ierakstā minēju,tad ceru šeit sastapties ar interesantiem,foršiem un radošiem cilvēkiem. (jeb pa lielam sakot,tad meklēju sev domubiedrus un līdzīgi domājošus cilvēkus par sev tuvāk tēmām).

Pagaidām pa lielam,tad man portāls patīk. ;-)
Redzu,ka cilvēki ir atsaucīgi,pozitīvi un lielākoties tās ir meitenes. Bet tas laikam nav nekāds pārsteigums,jo šis ir meiteņu portāls.
Tomēr redzu,ka ir arī puiši,kaut nepētu ko viņi raksta,jo vairāk pievēršos tikai saviem topikiem (kaut nedaudz aci uzmetu arī citiem,bet nekomentēju) tad man rodas jautājumi.

Ko Jūs puiši šeit darāt? Troļļojat? :-D Vai tomēr esat atsaucīgi,izpalīdzīgi?
Kāds ir Jūsu labums no šī portāla,foruma,cilvēkiem?

Es nemelošu,es šeit esmu,lai kavētu savu brīvo laiku un iepazītu cilvēkus,palasītu ko jaunu,un ja ar spētu palīdzēt kaut kā,tad ar lielāko prieku arī palīdzētu,vai nu ar padomu,vai arī ar kādu reālu darbu. Jo iepazītie cilvēki,kas diskutēja manā pirmajā topikā,tad lielākoties bija feini cilvēki no kuriem kaut ko jaunu uzzināju un kaut ko jaunu arī ieguvu kā sev iedvesmas avotu.

Lai jauks Jums vakars. :-)

p.s. Dāmas arī var izpausties par portāla puišiem. :-D
21.11.2015 19:13 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Rīdziniece! Tavs komentārs tipiski raksturo krievu psiholoģiju: ja iedod pa purnu - tātad draugs. Ja kluss un pieklājīgs - tātad, aizdomīgs.
22.11.2015 13:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es vispar par cosmo runaju! Joi redzi dzive nav tikai balts vai melns ;-)
22.11.2015 13:49 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
a kluss un pieklājīgs - tātad, aizdomīgs.
un par cosmo saku faktus! Dazs un daza mega laipnie te atradijusi ka ir reali tadi maitas ka riebj.Pat jau nelamasies, jo ir it ka labinais, tikai plusos un kopes tos komentarus kas nolama citus un priecasies. Te reti kura ir tiesam ar zolidu komunikaciju.
22.11.2015 13:51 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Labdien, svētdienā!

Interesanti palasīt, ko meitenes domā par puišiem,vīriešiem vai troļļiem!
Nevarēju neatbildēt uz šo atbildi!
Diršana. Visi puiši šeit it meiteņu dēļ. Nu ok, kāds iespējams arī puišu dēļ. Katram tik tas stils kā mēģināt ielīst biksītēs ir cits.
Tā kā nevajag liet ūdeni, ka meklē domubiedrus utt

Meitenes palasiet manas atbildes, kādās no tēmām, neviena atbilde no manis nav rakstīta vienkārši rakstīšanas pēc.Lai kādam izdabātu, palielītos vai kā citi saka:" ielīstu biksītēs"!Tas ir viens, neskaitot cik meitenes vēl pašas jautājušas vai esmu brīvs.Pēc tā kad esmu viņām sniedzis padomus privāti, kā arī diskusijās, kur viņām radušas problēmas. Tāpēc, ja neesi pārliecināta par savu atbildi, tad labāk neraksti, nekomentē.
Manuprāt vīrieši šeit atrodas, jo vēlas mazliet vairāk uzzināt par sieviešu domāšanu, viņu emocionālo pusi.Par to kas viņām vairāk saista tieši vīriešos, par ko derētu vairāk padomāt attiecībās.Lai vairāk saprastu viņam.Bet, šeit loģiski domājoši ir saskaitāmi uz rokas pirkstiem!
Jaukas brīvdienas!
22.11.2015 14:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
skudrulacis Es paļaujos uz intuīciju, nevis uz daķīti galvā tikai un man tā saka ka tomēr nav kas riktīgi.

P.S. Es nespēju savilkt saiknes starp šiem 2 lietotājiem Tygra un Burundoc, lai gan kad meklē Burundoc bildi google, tā viņš atrod šo Tygra profilu, lai gan nav ne kopīgas diskusijas, ne blogi, ne aktivitātes vai sekošana. Tad nu vienīgi ja bilde ir bijusi Tygra tā pati kas šim autoram, bet vot to bildi nekur citur internetā nevar atrast, kur nu vel pāris dienu laikā, tad nu liekas ka tā ir viena persona :D Nesaku ka tā ir, bet es tad gribu redzēt kas viņu profilus sasaista (t)
22.11.2015 14:06 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Es apjucis esmu. :-D Kā tas iespējams,ka Tygra ir ar manu bildi tur? Vienīgi varbūt tas ir skaidrojams,ka man šī bilde ir bījusi pirms kāda laika draugos profilā un tika nočiepta.

Aij. Es sapratu,ka šeit ar visgudrajiem cilvēkiem nav vērts strīdēties,katrs ir varens,gudrs un tā tālāk. Es tups ļautiņš,kas neko nez. Jauniņo liktenis laikam ir tāds,ka Tevi ar sāli noēd.

Kaut vispār jāpapēta man tas Tygra profils. :-D Varbūt vēl rakstības stils ir vienāds,haha.
22.11.2015 14:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja tas Tygra profils būtu gadiem vecs, vai pat mēnešiem, tad es pieļautu tādu iespēju ka cilvēks ir dabūjis tavu bildi no interneta un izmantojis, bet tās meičas profils ir nedēļu vecs tikai...

http://cosmo.lv/profils/Tygra/

Reģistrējies:
16.11.2015 01:14
Pēdējo reizi manīts:
22.11.2015 14:17
22.11.2015 14:58 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Es tiesam nesaprotu, ko seit puisi dara - normali te sieviesu foruma nesez. Jaa, ir dazas temas, kur taa kaa abiem dzimumiem, bet visparigi sieviskigs forums ar sieviskigiem rakstiem. Tas taa pat kaa virietis cosmo zurnalu lasitu, kko jau tur atradis, bet merkauditorija tomer ir sievietes.
22.11.2015 14:59 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Trolli te vsp neattistiti puiseli. Paaugsies - varbut paliks gudraki, varbut ne, bet nesaprotu tas lietotajas , kuras baro sos trollus, pasam tak patik.
22.11.2015 15:02 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Būtu vēlams, lai pati Tygra izteiktu savu viedokli šajā neskaidrībā.
22.11.2015 15:05 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Jā,es pamanīju,ka reģistrējies profils ir nesen,nedaudz ātrāk nekā es.
Nu es varu teikt,ka man nav tur ar to profilu nekāda sakara,bet zinot Jūs (nu protams ne visi,bet daļa) jau atkal teiks,ka esmu kaut kāds trollis un vēl nez kas.

Pavēroju rakstības stilu un it īpaši dažas topiku tēmas,tad.. esmu pārliecināts,ka tā 100% meitene kāda un tā bilde varbūt nav zagta,bet kaut kā mistiski rāda manu profilu. Kaut nez kā ir ar citiem profiliem,ar ir tā?
Vai ar manu bildi ir vienīgajam tā? :-D
22.11.2015 15:08 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Lielākoties ja rādās cita cilvēka bilde, tad tur ir jābūt kādai saistībai, vai nu kopīgām diskusijām, komentāriem, vai kam tamlīdzīgam kas sasaistītu profilus. Tā uz random nez vai tā notiek, it īpaši jauniem profiliem.
22.11.2015 15:15 |
 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Dažreiz šāds error notiek, ja esošam profilam nomaina niku.
Bet citādi - neņem pie sirds, Burundoc, man jau sākotnēji šķiti meitene. Izteikti pareizi, stilistiski labi klausāmi, centies rakstīt teikumus. Droši vien, ka kļūdos, bet kaut kas tajā visā sit cauri sievišķību. :D
22.11.2015 15:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
"Izteikti pareizi, stilistiski labi klausāmi, centies rakstīt teikumus. Droši vien, ka kļūdos, bet kaut kas tajā visā sit cauri sievišķību."

Nu kaut ko tādu es pirmo reizi dzirdu. :-D

Bet nu tāds es esmu,cilvēks,kas cenšas rakstīt pareizi un ievērot visus principus.
22.11.2015 16:01 |
 
Reitings 45
Reģ: 17.05.2015
Nepiekrītu kaut kādām muļķīgām iedomām, ka vīrietis, kas ir cosmo forumā, ir bez maz vai automātiski norakstāms. Kā cilvēkus vispār var tā šķirot? Man vīrietis sieviešu forumā netraucē, tie vērtētāji un birku licēji gan.

Ar atsevišķiem pārstāvjiem ir sanācis komunicēt arī ārpus cosmo - pilnīgi normāli un forši cilvēki.
22.11.2015 16:58 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Man vispār šķiet aizraujoši norakstīt cilvēku kuru Tu nemaz nepazīsti :D
22.11.2015 21:55 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Cik gejisks tu esi.. no viiriskiibas ne smakas.. un vēl izskataas ka njem pie sirds to ko tew te saka.. man gan pohujs, lai tak domaa ko grib.
22.11.2015 22:49 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2015
Zin,kas mani ļoti fascinē dažos lietotājos,it īpaši tagad jau @cowboy girl,ka uzrakstīs kaut ko tupu,parādīs savu zemo IQ,tēlos vēso veci ar olām un kur ir labums no tā? To ko tu man uzrakstīji,mierīgi varēji uzrakstīt vēstulē,bet nu nē,labāk jau publiski parādīt savu bravurību.
Es ļoti gribētu redzēt tavu īsto seju. ;-)
Bet nu jā,tev tak par visu ir pohujs,nav vērts man strīdēties,jo zinu kādi ir pohujisti,viņiem allaž ir taisnība un viss pie pakaļas.

Es šeit nereģistrējos,lai kādam kaut ko pierādītu,vai lektos rādot cik tizls esmu. Es šeit esmu tāds kāds esmu un neizceļos ne ar ko īpašu,tik ar to,ka esmu puisis,kas ir meiteņu portālā,bet papētot lietotājus,tad.. neliekas,ka te ir daudz meiteņu,lai gan vairākums ir,bet var dažos profilos just,ka tur aiz otrpus ekrāna sēž džeks,kas izliekas par meiteni,jo kauns atzīt,ka ir puisis.
Krč slinkums kaut ko stāstīt,pierādīt. Kaitina dažu cilvēku intelekts un punkts.
23.11.2015 11:24 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jēziņ...tipisks Cosmo :D var uztaisīt haju par neko... Tas jau sen ir skaidrs, ka šeit pārsvarā ir meitenes, daudz kaut kādu troļļu un vēl ļoti mazs procents ar sakarīgiem puišiem/vīriešiem, kuri te apgrozās kaut kādu neitrālu (nevienam netraucējošu) iemeslu dēļ ;-)
Kā parādās kāds jauniņais, tā uzreiz sākas kaut kāda kategorizēšana, dalīšana pa maisiem utt... kam tas vajadzīgs?

Par citiem indivīdiem nezinu, bet ERS6 te ir vienīgais par kuru varu apgalvot, ka viņš ir sakarīgākais šeit no mazā procenta, kura viedokli vispār var uztvert nopietni :-)
23.11.2015 11:30 |
 
Reitings 270
Reģ: 19.06.2014
NordicBelle atkal cenšas izpausties un aizvainot citus par viņu uzskatiem - labs liberālists tā nedara :-(.

23.11.2015 12:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits