plansete. kartejo reizi

 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
pagasnedel kakene nometa no galda planseti un kops taa laikaa par ekranu vareju parvilkt ar pirkstu ja pievienoju akumolatoram , skanas poga parstaaja darboties, bija uz maz skalunu, savaadak visss gaaja it kaa normaali, bet vakar aizmirsu uzlikt laadeties un baterija bija tuksaa, ta kaa laadejas to ekraans uzraada, bet taa poga nesledzas ieksaaa (rebbot, powe on off) pie ieslegtas plansetes gaja ka.er nebija izrubijusies. vai ir iespeja ma atdzivinat? un tas bija tikai viens neveiksmigs kritiens, savadak vinaan stav gultas vidu..un tml. letais gals prestigio multipad..tatad kiniesu razojums...cik remonts izmaksatu? u. vai jega remontet vai pirkt jaunu un rupigak sargat no kakiem kas dauzad ap pagarinataju vadiem..???
19.11.2015 03:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Miss Joker, Prestigio, GoClever un Acme ir tā kategorija, kas pakārsies pat tad, ja tās vispār neaiztiksi. Man itkā rokas no nepareizās vietas neaug, bet prestigio multipad uzkārās pēc 4 dienām. Pats. Nopietni - es tamaguchi spēlēju, kā uz visām planšetēm, kas man bijušas. Pou tā arī palika neēdis. :-/
19.11.2015 15:23 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Alexxa Nē nu protams mazliet jau arī laikam ir jāpačeko vairāk info par produktu un to cik tas niķīgs ir :D Var jau arī gadīties brāķi arī.
19.11.2015 15:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
man ari pa laikam vina glukoja, bet parsvara viss ga ok kamer viens kritiens visu sabojaja
19.11.2015 15:36 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Miss Joker, Tava frāze par Just 5, kompju un telefonu jomā ir attiecināma arī uz Prestigio, GoClever un Acme :D Tā nav tikai mana pieredze.
19.11.2015 15:36 |
 
10 gadi
Reitings 1517
Reģ: 29.01.2009
Kāda starpība šajā gadījumā - CIK DĀRGA PLANŠETE!!! Te jau kaķis nometa to, man liekas ka, ja planšete būtu bijusi no dārgā gala un saplīsusi, tad skāde būtu daudz lielāka! :D Draudzenei Galaxy Tab S2 izslīdēja no rokām un neveiksmīgi piezemējoties ļoti smagi cieta, remonts bezjēdzīgs, domāju ka viņas gadījumā viņa būtu priecīga, ka rokās būtu lēts ķīnas variants!:-D Bet vispār visas baigās gudrinieces, jānes meistaram un jāprasa, dažreiz skāde nav tik liela kā Cosmo meitenes saka, var būt tiksi pa lēto galā un kalpos Tev vēl ilgi! ;-)
19.11.2015 21:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)