Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meli, meli, meli.. un love

 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
Tā nu esmu nokļuvis jaunos piedzīvojumos, pēc dēkas ar kādu Cosmo meiteni...

īsumā tas bija tā- sarakstijāmies diezgan labu laiku, satikāmies, bija sekss, pieķeršanās, likās ka jābūt kam vairāk. Tad viņa vienu vakaru, kaut ko pinkšķēdama rakstīja, ka viņas puisis , ar kuru ir tikai sex attiecības, uzzinājis par mūsu tikšanos, un šo pasūtijis.. cik saprotu.. viņai redz grūti! es protams dusmīgs. Un arī pārtraucām kontaktu.. jo biju ieķēries, un saprast to, ka viņai sāp sirds, par to, ka piegulētājs iepriekšējais apvainojies, tas man nebija pieņemams .. ne jau pirmo reizi man sirds sāpēja viņas dēļ.. izvēlējos likt punktu. Un viņa bija sevi pirms tam pasniegusi kā brīvu, attiecībām tendētu sievieti... :/
Tagad atsāku tikties ar citu meiteni, kurai nesen apritēja 20 gadi. bija aizdomas, ka viņa par mani ir ko uzzinājusi, jo izturējās ļoti vēsi, kad atsāku kontaktēties.. baidījos, ka viņa ir informēta par viņas kailfoto publicēšanu, un mūsu seksa aprakstīšanu FB...
Iepriekš mums bija tikai seksuāla rakstura attiecības, randiņi, ne kopdzīve.. Bet iedomājos ka bbūtu jauki ar viņu dzīvot kopā , un drāzt viņu cik vien iespējams daudz... tai meitenītei uz sexu ir apetīte neierobežota..
bet tad pārsteigums.. uzzināju ka viņai ir problēmas laulības dzīvē :D par šo faktu uzzināju pirmo reiz, to ka viņa 2 gadus ir precēta.. Kad izrādiju izbrīnu, viņa atcirta, vai tad tas ko maina.. ??

protams maina :D :D es biju viņu drāzis neskaitāmeas reizes, gulējis kopā utt, nezinot ka viņa ir devusi zvērastu baznīcā, Dieva priekšā, būt uzticīga citam :D :D

pastāstija par savām problēmām.. ka vīrs drāž reti, un ja drāž , tad ļoti skarbi. vakar redzēju viņas krūtis.. drausmas :((( visas tumši violetas, sakostas, saknaibītas,, arī dibens.. .vāverīte arī bija sārta un sapļaukāta, saknaibīta :/
es viņai tā nekad nebiju darījis seksa laikā ..

tagad viņa apdomā savu laulību, un grib tikt vaļā.

es atkal pārdomāju to, vai ir vērts iejaukties viņas dzīvē..


Viss ko gribēju pastāstīt, ir tas.. Ka visi melo.. arī es mēdzu melot.. bet sievietes ir melu karalienes.. meles, meles, meles.

ar viņām nekad nekas nesanāk, gandrīz..

1x man bija korekta un godīga meitene.. labi, 2x vai mazliet vairāk... bet reāli 80% ir meles... īpaši skaistās, izlutinātās meičas, kuras tik ļoti kārojas . .
19.11.2015 00:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
ar tām kuras melo, laikam ir iespējamas vien dēkas, un īslaicīgas att, kā esmu sapratis
19.11.2015 00:27 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
un es pat nezinu vai nav melojušas arī tās, kuras uzskatu par godīgām..
Piemēram mani vienmēr nomoka jautājums- kāpēc manai pirmajai mīlai bija tik brīva vāverīte, kas man liek aizdomāties, par iespēju ka viņa slēpusi kko.. negribu minēt tagad.. Vai arī cita meitene kurai uzticējos un mīlēju- kpc viņa man tik bieži prasīja palīdzēt ar naudu? Nu visādas tādas lietas :/
19.11.2015 00:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
vēl dīvaina lieta, meičas kuras uzskatāmi dzīvo pāri saviem līdzekļiem. Ej nu saproti, kurš viņas sponsorē. un vai viņas sponsorē vairāki :D
19.11.2015 00:40 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
un vsp, kāpēc sievietes pinas ar vīriešiem, ja viņām ir kaut kādas attiecības vēl ar citu ??
Es šo nekad īsti neesmu sapratis..
Vēl es neesmu sapratis sieviešu lielīšanos ar to- ka viņai ir pieejams sekss , tad kad viņa to vēlās.
Redz man ir kam piezvanītu, un kāds atbrauks mani izdrāzt :D Vai aizvedīs vakariņās :D
Vai tas nav nožēlojami, dzīvot ar šādu sirdsapziņu, laižot sev klāt kādu, un pasniegt sevi kā tīru, brīvu.. Bet vēlāk, kad viss sagriežas kājām gaisā.. paziņot patiesību.. caur strīdiem, asarām, iekaustīšanu, tikai caur to nāk taisnība..
Nolāpīts! Es vienmēr prasu nemelot! Bet tad uzrodas noklusēšana, svarīgu faktu noklusēšana !
Nolādēts! Visiem ir noslēpumi, ok .. un visas attiecības prasa darbu, cieņu, mazliet pazemību, piekāpšanos , kompromisus, mīlestību galu galā, un nolāpīto patiesību, atklātību !!
Kā sieviete to nevar saprast?!
Brīvdienās tikšos ar vienu krievušku. 18 gadīgu, seksīgu meiču.. Kas dīvaini, viņa klusē, lieki nerunā. Tāpēc ka redzējusi manus FB postus :D Neuzticās .. Un parodoksāli, viņas piesardzība mazina melus, viņa domā ko saka. izsakās īsi, korekti un konkrēti.
Ceru beidzot satikt kādu, kura nemuldēs muldēšanas pēc, nedrātēsies drātēšanās pēc un nedzīvos kaut kādā ilūzijā..
Bet rēķināsies ar otru, ar savām iespējām, savām jūtām, un otra cilvēka jūtām

Ok. Es vēl paturpināšu vēlāk savu sirdi plosošo monologu
19.11.2015 04:59 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Nevajag - daži džeki dara to pašu! Melo, noklusē kaut ko un bieži nezin ko grib!
19.11.2015 07:49 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kad atradīsi īsto un vienīgo,tad netaps šādi foruma ieraksti. Tikmēr nedomā tik daudz.
19.11.2015 07:49 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
BANTE (l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)
19.11.2015 07:54 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kas ir? :-D
19.11.2015 08:01 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
TU zini ;)
Tu mani vienmēr esi atraidījusi.. Bet manas jūtas nav rimušās..
19.11.2015 08:03 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Kādas tad tev ir jūtas? :-P Labāk domā par savu krievušku.
19.11.2015 08:09 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
Labi, klausīšu TAVAM padomam, domāšu par to, ko var arī dabūt.
19.11.2015 08:11 |
 
Reitings 649
Reģ: 14.07.2014
Ģirt, es jau domāju, ka tev tā Bante būtu jāņem vien ciet. Citādāk viņai draugs (ja vien vispār tāds ir) pievērš tik maz uzmanības, ka nabadzītei jāskrien vien pakaļ pusslimam foruma trollim, lai saņemtu vismaz kaut kādu uzmanības devu.

Varu derēt, ka tu šo absolūti inteliģento dāmu pilnībā apmierinātu visos dzīves aspektos. Jūs abi tiešām saderat kopā(l)
19.11.2015 08:14 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Vilhelmīne, es viņam pakaļ neskrienu. Un uzmanības man ir daudz no drauga. Paldies par tavu uzmanību man. (l)
19.11.2015 08:23 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.11.2015
Vai Vilhelmīne...

Vai tik tu neesi tā, kura patstāvīgi mani piemin citās tēmās ;) nebūšu tas auns, kurš tagad raksies pa tēmām, bet pati zini par ko runāju. Tā ka kraties vien prom..

Tas ko es šorīt visvairāk kārotu.. Būtu uzsēdināt banti uz galda, pavērt viņas kājiņas plati, un izlaizīt viņas maigo , sārto vāverīti (l)(l) tikai fantāzija.. :'-(:'-(
19.11.2015 08:26 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
WTF? Vai tik te kādam trollim nav slapjie sapņi?:-D
19.11.2015 11:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits