Puisis lūdz pēc ieteikumiem, randiņam. ;)

 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Sveikas, es puisis!

Lieta tāda, ka ir viena meitene, kas mani ir apbūrusi... Esam jau 3 reizes bijuši ārā. Pirmajā reizē simboliska puķīte pastaiga pa vecrīgu. Smaidi, sarunas, no viņas jau 3 reizē bija pieskārieni, apķēra un rādija kā viņa gājusi un atbalstijusies, bija pieskārieni, kamēr sēdējām uz soliņa un aprunājāmies, pieskārās ar kāju pie manas, un tad vēl mēs zīlējām uz plaukstas kaut kādas tur līnijas, bija jautri, domāju ka viņai arī patika, bet.. ir viens bet..

Es bišķi nolažoju, jo attiecības man tādas nopietnākas sāk veidoties tikai pirmo reizi. Es arī raidiju kādu pieskārienu bet tie bija tādi ļoti skopi, ko es sapratu protams kad visa pastaiga bija galā.. Tāpēc nolēmu kaut kā labot savu nejēdzīgo situāciju un uzaicināt uz 4 reandiņu/tikšanos reizi 18 novembrī. Idejas? Kā pārsteigt? Manā plānā ir satikt viņu laicīgi [ēcpusdienā, tad aizceļot pie māsas, foršā kompānijā pasēdēt, papļāpāt, iemalkot kādu vīnu or smth. un tad doties aplūkot to staro rīga un salūtu.

Jautājumi uz kuriem gaidu atbildes no jums, meitenes:

1. Jums tas šķiet normāli ka 4 reizē es vēlos aizvest sapazīstināt ar māsu, viņas draugu? (vedu tāpēc, lai ziveidojas kontakts, lai ir kur palikt rīgā, jo es pats tikai braukāju pie viņas. Man nav žēl, bet dažŗeiz ko vairāk par braukšanu un salšanu gribas :) )
2. Kā jūs vērtējat manu lēno "aizdedzi"? Ko es varu labot?
3. Reāli stulbi atzīt, bet ja man tur viss izdodas un meitene nenobīstas tad man kādreiz ir jādod skūpsts viņai, no kā man paniskas bailes. Kadu pareizāk? Parasti vai tur kad metas mēle pa starpām? :)) :D
4. Kādi citi piedāvājumi ja ne apmeklējums pie māsas? Kā rezerves variants man ir kino ( nodrāzts etaps, meitene paskatas filmu kontakts nekāds, ja neskaita rokas aplikšanu vai ko tādu un 2h pa D..) ir vēl variants tie tējas namiņi rīgā. ( Man tik nav tur skaidrs kas jādara, es cilvēks no laukiem bišķi biedē tik sarežģītas iestādes :D )
5. Kur jūs iesakat vest meiteni paēst, kādu kafejnīcu kur ir par lētām naudām un pieņemmi apstākļi? Lai nav kaut kāds restorāns,dreskods, uzpūsta cena un par to tu saņem maonēzi ar melnajiem pipariem - saucas salāti "'čūska"' Nu kaut ko tādu vienkāršu un samērā lētu, kā studentam bez papikldus ienākumiem, kas māk eekonomēt. :)

Ujj kur gari sanāca, bet nu cerams ka kāda izlasīs un līdz rītdienas vēlaj naktij sniegs man atbildi. PAldies, jauku jums vakaru ;)
16.11.2015 21:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Sveikas meitenes visapkārt! Paldies par visiem ieteikumiem, ko devāt.
Vobšem beigās nekā nebija..

Nezinu kas viņai bija, vienu brīdi itkā jā okej nāks pie māsas patusēt, otrā nē. Piedāvāju arī to 5d kino iepatikās pašām un domāju viņai arī vajadzētu patikt, stabili!
Beigu beigās viņai ķipa esot tante vēlējusies 18 novembri pavadīt ar viņu un vecākiem un vilkusi uz klubiem, šī pateikusi, ka jūtas apslimusi un devusies mājās, lai gan es viņai teicu, ja paliek garlaicīgi ar vecākiem uzsit ziņu, Tu zini ka es būšu tepat vecrīgā, moš varam saskrieties. Teica okej un tā arī viss izpalika.

Neziu ko viņa grib, kas ir viņai padomā.. Meitene simpātiska, apsveru, domu ka atradusi labāku laika kavēkli, lai gan ziņās rakstija, ka ir sajūsmā par laiku ko pavadm kopā(tās iepriekšējās reizes, pastaigas.) Tad kad es biju nolēmis rīkoties mani šādi "uzmet". Ziņas ar vairs neraksta, laikam es neinteresants paliku ;) So jā, varu atkal viens uzelpot...
21.11.2015 15:39 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
pamēģini citu taktiku.. Tā romantika kuru piedāvā, labi ja noder mirkļos, dažos.. Pārējā laikā izklaidē viņu, ja dzer, ielej kā pieklājas, izdrāz, un viss. ja nepatika, liec mierā to uti
21.11.2015 15:51 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.11.2015
Galvenais neļauj savam iekšējam nīkulim valdīt pār sevi. Esi taču vecis! Un paklausi gudru meiteņu padomus. Galu galā, viss, ko viņa vēlas, ir tikt kārtīgi izdrāzta un, ja viņa nesaskata Tevī potenciālu, tad nekas arī nesanāks. Pēc visa spriežot, viņa bija ieinteresēta, bet Tu nobijies
21.11.2015 16:00 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Nu žēl, bet nu ieteikumi derēs citām reizēm :)
21.11.2015 16:30 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Autor, galvenais nepievērs uzmanìbu luņu komentāriem.
21.11.2015 17:06 |
 
Reitings 9
Reģ: 18.10.2015
vienu reizi izdzēru pēc 15 min, otro reizi pēc 15 h, abās reizēs nebija ne asiņošanas, ne jūtīgas krūtis, vienīgi cikls novirzijās
21.11.2015 18:09 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
@Balkānu Palaistuve, un @Dažreiz smieklīgs

Tās kuras grib tikt izdrāztas 24/7 tās lai iet u meklē kur citur.
Mana taktika nav savaldzināt un jau otrajā reizē izfuksēt meiteni... Starp visiem šiem hujakiem ir arī palicis kāds saprātīgs puisis, kuru vairs parastās meitenes nenovērtē... Bet nu gan jau reiz nāks pie saprašanas ;)
21.11.2015 18:30 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.11.2015
cort3x, ir liela atšķirība starp saprātīgu puisi un nenobriedušu, nepārliecinātu puišeli. Kādas attiecības var izveidoties, ja partneris nešķiet seksuāli pievilcīgs? Sieviete tomēr ir jāizcīna un lielākajai daļai ir alerģija pret nedrošiem un trausliem zēniņiem.
21.11.2015 18:43 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
njā, šķiet tu sevi pārāk augstu vērtē.. redz , esmu baigi īpašais, interesē nopietnas att utt.. romantika un kas tik vēl nē. varu dabūt, bet negribu, ja ?? jo redz puikiņš citā plauktā, tāds citu vērtību skalu... :D
zini, labākās meičas dievina ka viņas izdrāž. un ka ar viņām neauklējās .
21.11.2015 18:53 |
 
Reitings 15
Reģ: 21.11.2015
Pamēģini balkānietei piecirst, viņa tāda tīri kniebjama izklausās! ;-)
21.11.2015 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits