Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Puisis lūdz pēc ieteikumiem, randiņam. ;)

 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Sveikas, es puisis!

Lieta tāda, ka ir viena meitene, kas mani ir apbūrusi... Esam jau 3 reizes bijuši ārā. Pirmajā reizē simboliska puķīte pastaiga pa vecrīgu. Smaidi, sarunas, no viņas jau 3 reizē bija pieskārieni, apķēra un rādija kā viņa gājusi un atbalstijusies, bija pieskārieni, kamēr sēdējām uz soliņa un aprunājāmies, pieskārās ar kāju pie manas, un tad vēl mēs zīlējām uz plaukstas kaut kādas tur līnijas, bija jautri, domāju ka viņai arī patika, bet.. ir viens bet..

Es bišķi nolažoju, jo attiecības man tādas nopietnākas sāk veidoties tikai pirmo reizi. Es arī raidiju kādu pieskārienu bet tie bija tādi ļoti skopi, ko es sapratu protams kad visa pastaiga bija galā.. Tāpēc nolēmu kaut kā labot savu nejēdzīgo situāciju un uzaicināt uz 4 reandiņu/tikšanos reizi 18 novembrī. Idejas? Kā pārsteigt? Manā plānā ir satikt viņu laicīgi [ēcpusdienā, tad aizceļot pie māsas, foršā kompānijā pasēdēt, papļāpāt, iemalkot kādu vīnu or smth. un tad doties aplūkot to staro rīga un salūtu.

Jautājumi uz kuriem gaidu atbildes no jums, meitenes:

1. Jums tas šķiet normāli ka 4 reizē es vēlos aizvest sapazīstināt ar māsu, viņas draugu? (vedu tāpēc, lai ziveidojas kontakts, lai ir kur palikt rīgā, jo es pats tikai braukāju pie viņas. Man nav žēl, bet dažŗeiz ko vairāk par braukšanu un salšanu gribas :) )
2. Kā jūs vērtējat manu lēno "aizdedzi"? Ko es varu labot?
3. Reāli stulbi atzīt, bet ja man tur viss izdodas un meitene nenobīstas tad man kādreiz ir jādod skūpsts viņai, no kā man paniskas bailes. Kadu pareizāk? Parasti vai tur kad metas mēle pa starpām? :)) :D
4. Kādi citi piedāvājumi ja ne apmeklējums pie māsas? Kā rezerves variants man ir kino ( nodrāzts etaps, meitene paskatas filmu kontakts nekāds, ja neskaita rokas aplikšanu vai ko tādu un 2h pa D..) ir vēl variants tie tējas namiņi rīgā. ( Man tik nav tur skaidrs kas jādara, es cilvēks no laukiem bišķi biedē tik sarežģītas iestādes :D )
5. Kur jūs iesakat vest meiteni paēst, kādu kafejnīcu kur ir par lētām naudām un pieņemmi apstākļi? Lai nav kaut kāds restorāns,dreskods, uzpūsta cena un par to tu saņem maonēzi ar melnajiem pipariem - saucas salāti "'čūska"' Nu kaut ko tādu vienkāršu un samērā lētu, kā studentam bez papikldus ienākumiem, kas māk eekonomēt. :)

Ujj kur gari sanāca, bet nu cerams ka kāda izlasīs un līdz rītdienas vēlaj naktij sniegs man atbildi. PAldies, jauku jums vakaru ;)
16.11.2015 21:11 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
1. Jā, laikam normāli. Tikai to sapazīšanos tādu ikdienišķu, nevis farsu, kā iepazinātu ar līgavu :D:D
2. Normāla aizdedze, meitenēm nepatīk, ka visu uzreiz, bet nevajag arī vilkt garumā.
3. Skūpsts veidojas dabīgi, tikai nesāc viņu zļembāt un siekaloties un ar mēli visu izbakstīt.
4. Aizved meiteni uz 5D kino Lidojums Virs Rīgas Vecrīgā Strēlnieku laukumā, interesantāk kā kino, uz kādu tējnīcu, vakarā Staro Rīga un salūts :)
5. Uz to pašu Čilli Picu, vai Lido, nepārzinu daudz vietas :D Vienmēr ieeju kaut kur pa ceļam ieraugot kādu vietiņu :D

P.S Cik Jums abiem gadu? :-P
16.11.2015 22:30 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Man 20, viņai 18 bet uzvedas diezgan korekti, un tā uz aci nepateiks ka 18 ;)

Fionna
4. Aizved meiteni uz 5D kino Lidojums Virs Rīgas Vecrīgā Strēlnieku laukumā, interesantāk kā kino, uz kādu tējnīcu, vakarā Staro Rīga un salūts


tas 5d kīno ir tajā pašā okupācijas muzejā? :)
Paldies par dāsno atbildi :)
16.11.2015 23:32 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Tas 5D kino ir iekš kaut kāda veikaliņa kur suvenīrus pārdod, aiziesiet uz Strēlnieku laukumu, tur redzēsiet logā ir uzraksts 5D kino, tā kā zem jumtiņa, atrast varēs, es biju pirms neilga laika, 6 eiro maksāja man biļete, 10 min apmēram ir tā filmiņa, bet forši un reālas izjūtas :)
16.11.2015 23:37 |
 
Reitings 1164
Reģ: 13.05.2014
Uz ze donats manliekas arī ir forši aiziet lēti pasēdēt (valdemāra ielā) iedzert kakao, apēst kādu virtuli :)
16.11.2015 23:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1. Vari piedāvāt meitenei tādu versiju, pavēro reakciju. Māsa nav mamma, nebūs tāds stress, bet var arī negribēt. Ja piekrīt, tad labāk uzaicināt māsu un viņas draugu uz kopējām aktivitātēm, nevis sēdēt pie viņiem dzīvoklī. Bet nepārdzīvo, ja nepiekrīt. Tas ar laiku labosies. Tikai nemēģini pierunāt. Piedāvā un viss. Ja atsaka, atsaka.
2. Vērtēt to lēno aizdedzi es neņemos, tas jāvērtē viņai. Bet sākt vari ar to, ka apskauj viņu satiekoties un, kad kaut kur ejat, paņem aiz rokas.
3. Sāc bez mēles, pēc tam jutīsi, vajag vai nevajag mēli. Un nekādā gadījumā nemēģini to mēli viņai iebāzt līdz kuņģim - tas būs par traku.
4. Ja tas ir 18. novembrī, var piedalīties dažādās svētku aktivitātēs - parāde, lāpu gājiens, salūts, "Staro Rīga". 5D kino neesmu mēģinājusi, bet pēc Fionnas apraksta šķiet, ka pamēģināt ir vērts. Tējas namiņi ir pļāpāšanai. Var forši dzert tēju un pļāpāt. Kādu kūciņu arī var dabūt, bet paēšanai tās vietas nav domātas.
5. No tā, kas studentam makā nepakārs peli, pašā centrā nav daudz variantu. Picērijas un Lido.
16.11.2015 23:50 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Tajā pašā dienā, kad biju uz 5D biju uz virtuālo realitāti, cenas no 3-5 eiro, iet tie video 5-7 min , bet bija tik forši, es visus pamēģināju, viņi bija Forum Cinemas otrajā stāvā, te ir info - http://www.gostation.lv/virtuala-realitate-riga/
16.11.2015 23:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 16.11.2015
Liels paldies, varbūt vēl kādai ir kāda ideja, kādas būtu jūsu vēlmes, kur puisim jūs aizvest ? ;)
17.11.2015 16:49 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Neaizraujies ar to, ko mēs gribam. Katra sieviete būs savādāka. Vienai gribēsies simfoniskos koncertus, cita par labu laika pavadīšanas veidu uzskatīs boulingu vai biljardu.
17.11.2015 17:05 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Tu varētu pateikt kādu budžetu, ko nevēlētos pārtērēt, tad jau domas labāk raisītos. :)
Visi kādā brīdī esam bijuši studenti un normālai meitenei, saprotošai no Tevis nevajadzētu gaidīt sutinātus teļa vaigus un 1940. gada vīnu.

Es ap to studiju laiku jau biju ieslīgusi nopietnās attiecībās, dzīvoju ar puisi un mūsu randiņi bija suši, kas tagad arī nemaz nav tik lēti vairs.
17.11.2015 17:17 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
1. Par iepazīstināšanu ar māsu - viss cool, bet labāk iepriekš pajautāt pašai meitenei.

2. Par bremzēšanu nevaru spriest, katram tie ātrumi savādāki. Mans vīrs arī sākumā bija lēns, bet es esmu fiksa meiča un pati visu nokārtoju :-D

3. Skūpsta brīdis nāks dabiski, bet galvenais nepalaist garām brīdi, kad viņa dod visus signālus, citādi viņai būs obidna.

4. Kārtīgāk paēst centrā var čilli pica vai gan bei (ēdienkarti ar cenām var iečekot internetā), bet romantiskākai pasēdēšanai derēs kāda costa vai cits kafijas iestādījums. Iesaku izdomāt rezerves plānu staro rīga un salūtam, jo laiks var patrāpīties diez gan pretīgs. Un rēķināties, ka vakarpusē visas kafejnīcas būs ļaužu pilnas. Tad kino pat varētu būt tīri labs back up - ja ejat uz Forumu, tad tur pat Jameson lounge augšā var paņemt kādu kokteilīti vai kafiju + smuks skats uz Rīgu. Var uz Splendid Palace aiziet - tur tomēr daudz foršāka atmosfēra un nav jāvazājas pa īpaši romantisko autoostas/origo reģionu :) Un ēšanai - Lidiņš turpat blakus. :-D
17.11.2015 17:24 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Bet vispār tev sarežģīta situācija, jo ārā rudens un nekāda lētā vazāšanās pa parciņiem nesanāks. :-D Eh, atcerējos, kā mēs tikko sapazinušies līdz rīta gaismai sēdējām pie Kongresu nama strūklakas un pļāpājām...

Starp citu, izejot no jūsu abu mūzikas preferencēm - uzaicini viņu uz kādu koncertu kādā barčikā. Būs i brīvāka atmosfēra, i opcija iedzert un padejot! Tas gan 18.11. īsti nederēs, ja vien neuzrunā Inokentijs Mārpls :-D
17.11.2015 17:32 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Kāds bija randiņš?
20.11.2015 16:07 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Fionna,

Tu ar savu līgavaini atradi jau 1istabas dzīvokli pa 180 eur ?? :D :D :D

Vai joprojām mitinaties pie vecākiem ?? :D

Ja par tēmu..

Nožēlojami..

Neko vairāk nav ko piebilst.. kaut ko čuposieties , līdz tai meitenei savajadzēsies normālu čali, kurš viņu arī izdrāzīs, nevis trulli smaidīs
20.11.2015 16:22 |
 
Reitings 2816
Reģ: 19.01.2015
Čau, Ģirt, nē,es jau vairākus gadus dzīvoju divatā ar vīrieša cilvēku , ne pie vecākiem, un dzīvoklis ne tuvu nav mums 180 :P
20.11.2015 16:25 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Balkānu Palaistuve tev jau visa pasaule pārgājusi pāri pēc nika, ko tu vēljoprojām tik neapmierināta? :-D
20.11.2015 16:25 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Admini kā vienmēr uzdevumu augstumos. Slimais Ģirts tik cepj un cepj jaunus profilus..
20.11.2015 16:27 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
wow, Fionna...


Nopietni panākumi gada laikā.. No meitenes, kura citām netā tirgo saplēstas, nolietotas drēbes, kura meklē dzīvokli 1istabas, kurā dzīvot ar draugu, turklāt centrā līdz 180 eur ;d
Līdz īstai dāmai :D
Vēl iesaku nomest svaru, lai vienīgais ar ko patiešām lepoties, nebūtu lielas krūtis, un fakts, ka tevi kāds idiņš drātē
20.11.2015 16:27 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Selīna,
Es tev ko daru.. ??
20.11.2015 16:28 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.11.2015
Un easy, es iekļaujos foruma lietošanas noteiktajos rāmjos! pagaidām.. Brīvdienās nekomentēšu.. ir saarunāti 2 randiņi, tā ka pieļauju domu, ka būs labākas izlaides..
20.11.2015 16:32 |
 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Kā jau palaistuvei ja ne viens, tad otrs :D
20.11.2015 16:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits