Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

PANDORA veikali Latvijā

 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Sveikas, meitenes!
Gribēju jums pajautāt, vai Latvijas Pandora veikalos netirgo pakaļdarinājumus no Ķīnas? Zinu jau, ka tas ir maz iespējams, bet gribējās tomēr pajautāt. Situācija ir tāda, ka tante izdomāja uz Ziemassvētkiem dāvināt man Pandora aproci, to uzzināja mamma un sāka bļaut, ka skatījās tās internetā un mūsu veikalos, un ka Latvijā pārdod fake aproces. Mammai laikam kaut kāda paranoja sākusies, viss viņai liekas pakaļdarinājums, visam, ko es gribu pirkt, ir slikta kvalitāte, nav savas cenas vērts utt. Tas jau sāk krist uz nerviem! Tagad viņa izdomāja, ka sūtīs man Pandora aproci no eBay no Amerikas, kur cena kopā ar sūtīšanu sanāk virs 100 eur, kad Latvijas veikalā tāda pati aproce maksā 59!!! Varbūt kāda var kaut ko pateikt par Pandora kvalitāti Latvijā? Vai tiešām viss ir tik slikti?((
08.11.2015 19:23 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Ebaya lielaka iespejamiba nopirkt viltojumu.

Donaju, ka oficiala veikalaa. Lv vai kur citur labak pirkt
08.11.2015 19:31 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Ebaya lielaka iespejamiba nopirkt viltojumu.

Piekrītu! Atsūtīs no Amerikas kaut kādu sū..gabalu no tās pašas Ķīnas..

Varbūt veikalos ir kaut kādi sertifikāti, ko var pajautāt uzrādīt? Es zinu, tas ir stulbi, bet man jau nekas cits neatliek, negribās visu mūžu klausīties, ka mana aproce ir pakaļdarinājums!
08.11.2015 19:37 |
 
Reitings 1121
Reģ: 14.05.2015
Parasti perkot rotas nak lidzi kada sertifikata lapele, pat vienkarsakam rotam ari no swarovski, tad pandora ari varetu but.
08.11.2015 19:42 |
 
Reitings 671
Reģ: 30.08.2014
Grapefruit
, paldies!
08.11.2015 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits