Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latvija.lv lēmums par B lapas pabalsta piešķiršanu

 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Sākšu ar to, ka man besī Latvija.lv. Meklēšana nedarbojas, viss lēns un piektdien visu laiku kārās.
Viena no nesakārtotākajām vietnēm Latvijā.

Man piektdien atnāca sms, ka lēmums par manu slimības pabalstu ir pieņemts, apskatīt to varu, protams, tikai Latvija.lv, tas nekur nav atrodams.

1. Vai tam ir jārādās kā kādam notification?
Es ceru, ka šeit ir kāda dāma, kura saprot vairāk par mani. :)

Šodien pa dienu info rādīja, ka dati nav atjaunoti kopš 1.11. plkst. 12. ar kaut ko.
Tagad uzkārās vispār un 3x rāda kļūdu paziņojumā, kas jau tā no IT puses ir ļoti neprecīzs. Paziņojuma teksts ir par visu lapu, nevis vienkārši īss un saprotams paziņojums.

Jautājums - vai man mēģināt vēl vai rīt vienkārši sazināties ar VSAA?
08.11.2015 19:01 |
 
Reitings 1153
Reģ: 16.08.2012
Kad es iesniedzu B. lapu, bija jāaizpilda pieteikums, norādīju savu epastu, kontakttālruni, bankas kontu utt. Vēlāk man atnāca oficiāls apstiprinājums uz epastu, ka iesniegums ir izskatīts un pabalsts ir apstiprināts, ka varu gaidīt savu naudiņu līdz tādam un tādam datumam. Viss.
Man nebija jāiet nekādā Latvija.lv (t)
08.11.2015 19:05 |
 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Man VSAA piedāvāja tikai 1 variantu - vai es vēlos saņemt sms vai e-pastā informāciju par lēmumu, bet pats lēmums būs tikai Latvija.lv.

Kas man arī likās jocīgi, bet nu nekad iepriekš nav bijusi B lapa, tādēļ arī nepretojos.

Tagad, protams, Latvija.lv ir nobrukusi pavisam, nu forši man. :D
08.11.2015 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Paceļu!Varbūt kāda ir izgājusi tam cauri un mācēs man paskaidrot, kur man meklēt.

Un sākot ar 31.oktobri stājies spēkā likums, ka uz e-pastu vai sms atnāk, ka ir pieņemts lēmums un pārējo visu informāciju var apskatīt latvija.lv. Tagad uz e-pastu nenāk smuki visa informācija, bet kaut kāds sū*s, jo es jau kādu h meklēju pa latvija.lv mājaslapu savu lēmumu, bet es neko nesaprotu un nemāku atrast :(
19.11.2015 22:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)