Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Biju pie ārsta un pēc tam raudāju.

 
Reitings 9
Reģ: 29.10.2015
Nesen es lūdzu palīdzību, jo man pusgadu nomoka krēpas, kas nepāriet.
Biju pie ģiemenes ārsta, aizsūtīja pie LORa. Lors izskatīja arī degunu un pateica, ka šķība deguna starpsiena, tāpēc traucēta gaisa plūsma, patstāvīga iesnu sajūta un krēpu uzkrāšanās.
Es vairāk nevaru pilnvērtīgi dzīvot, jo ir apgrūtināta runāšana. Respektīvi krēpas no aizdegunes tek trahejā un liekās, ka aizsmakusi balss visu laiku. Tas ir traucējoši. Tiešām traucējoši.
Skatījos, laikam jātaisa operācija. es negribu vēlreiz gulties zem vispārējās narkozes, jo baidos no operācijām. Nebūtu nepieciešama operācija, ja varētu izskalot tur visu, bet tas laikam neko nedos. :'-(
07.11.2015 21:18 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Aizej pie vēl kāda ārsta. Nekad nevajag aprobežoties ar viena ārsta viedokli, īpaši pirms tik nozīmīgām lietām kā ķirurģiskas iejaukšanās.

Ja tomēr vajadzīga operācija, tad neko nepadarīt, ko vajag, to vajag. Sevis labā var pārkāpt pāri bailēm.
07.11.2015 21:28 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Es arī iesaku aiziet pie vēl kāda ārsta, jo nu esmu daudz dzirdējusi, ka degunu starpsienu taisnošana beigās neko neuzlabo, pie tam par tādiem simptomiem kā krēpas neesmu dzirdējusi, ka labo deguna starpsienu. Dakteris noteikti zina labāk, bet nu nodrošinies pie kāda.
Par pašu operāciju - nav tik traki. Protams, ka pēcoperāciju dienas ir traki nepatīkamas, bet pa lielam tās ir pāris dienas un ātri viss sadzīst ;)
07.11.2015 21:39 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
Negribu izfantazēt neesošo, bet iespējams vēl bez starpsienas problēmas ir kaut kādi saistaudu saaugumi, kas rada hroniskās iesnas un tml. - un tad nu gan, operācija tomēr vienīgais variants, kā ar šo problēmu tikt galā, šoreiz ne no mācību literatūras šo komentēju, bet no paziņas pieredzes, - viņš gan bija salauzis degunu un tad viņam gan tā starpsiena nedaudz šķība, gan saaugumi. Arī simtomātika tieši tāda pati. Bet, ja tik ļoti bail, protams, papildus kosultāciju pie cita ārsta, kurš ir ar labām rekomendācijām, arī vari veikt, bet visticamāk jau, pateiks to pašu. Otorinolaringoloģijas operācijas citreiz tiešām ir kā svētība, - rezultāti ir tiešām patīkami un tā viena operācija jau nebūs šausmīgs bubulis, bet drīzāk tieši tas, kas vajadzīgs un iedos cerēto atvieglojumu, ar skalošanu vien nebūs līdzēts, jo, ja veidojas visu laiku, veidosies no jauna, jo struktūru nobīdes ir tās, kas provocē visu, vismaz, cik saprotu, Tavā gadījumā.
07.11.2015 21:53 |
 
Reitings 264
Reģ: 29.06.2014
Tev vēstule
08.11.2015 15:45 |
 
Reitings 389
Reģ: 08.12.2012
Aizej vēl pie cita ārsta, lai dzirdētu citu viedokli. Ja nu tomēr vajadzes oparāciju, nav tik traki :)
10.11.2015 23:31 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
blackblack -- kāda, pie velna, ir saistība pusgada garumā esošām krēpām ar deguna sienas labošanu?! Ja tas no bērnības nav traucējis, tad arī netraucēs!

Runājot par krēpām, silti iesaku aiziet pie kāda labāka speciālista! Jo tas ir steidzami jaārstē!
Un nejau deguna starpsiena ir vainīga!
10.11.2015 23:44 |
 
Reitings 109
Reģ: 02.10.2012
un pirms iešanas pie NORMĀLA ārsta, lūdzu atceries, kad Tev sākās tās krēpas, kādas bija sākumā, vai ir mainījusies pa šo pusgadu krēpu konsistence , utt.! Vai ir bijuši saasinājumi un kad.
10.11.2015 23:46 |
 
Reitings 998
Reģ: 08.04.2015
Tā operācija ir sīkums, vienu reizi man taisīja degunam tādu. uhh, sāpīgi bija pēc tam.
Zinu, ka nepalīdzu.
10.11.2015 23:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits