Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrieša vecāki.

 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2015
Cik svarīgi jums ir tas, lai jūs patiktu sava drauga/topošā vīra ģimenei? Attiecības ar manu vīrieti ir ideālas. Starp mums ir kas tāds, ko nevar vārdiem izskaidrot. Sajūta, ka esam dvēseļu radinieki. Protams, viss ne vienmēr būs rožaini. Lieta tāda, ka es ne pārāk patīku viņa ģimenei. Pat īsti nezinu iemeslu, neko tādu, manuprāt, neesmu izdarījusi. Draugs apgalvo ka tiešā tekstā tas nav pateikts, bet vārds pa vārdam un nonācu pie tāda secinājuma. Kad mēģināju sīkāk noskaidrot kas par lietu, draugs pateica, ka viņam esot vienalga, patīku vai nē. Pateica, ka mīl mani un to, ko domā citi viņam pilnīgi neinteresē. It kā jau glaimojoši un ne jau ar viņa ģimeni kopā jādzīvo, bet es būtu vēlējusies, lai attiecības ar viņa vecākiem man būtu izveidojušās labas. Šī problēma mani tiešām nomāc un galvā domas tikai par un ap to. :'-(
05.11.2015 21:53 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Man tas nav svariigi. Es dziivoju kopaa ar savu viiru, nevis vinja gjimeni. Man vienalga, ko par mani domaa cilveeki, kas man nepavisam nav svariigi.

Ja tevi tas uztrauc, meegjini noskaidrot kuram konkreeti gjimenes loceklim tu nepatiic, nez vai visai gjimenei ir vienaadas domas par tevi, un ar sho cilveeku arii runaa, noskaidro, kaadas ir pretenzijas.
05.11.2015 21:56 |
 
Reitings 517
Reģ: 28.03.2015
Pateica, ka mīl mani un to, ko domā citi viņam pilnīgi neinteresē.

Priecājies, ne visiem vīriešiem ir vienalga, ko apkārtējie domā.

Bet, ja vēlies noskaidrot iemeslu un Tev ir svarīgi iepatikties drauga ģimenei, tad parunā ar kādu no viņa radiniekiem.
05.11.2015 21:58 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ja ar vīrieša ģimeni ir naids tad tur es neredzu ilgu nākotni. Ja runa iet par to ka vienkārši tu viņiem neesi pirmo iespaidu atstājusi ka wow tu deri viņu dēlam, nenozīmē ka to iespaidu nevar mainīt.
Bet tomeŗ, ja ilgtermiņā būs problēmas ar vīrieša vecākiem(ģimeni), ka viņi pat var sākt manipulēt ar dēlu, tad tur nav jēga.
Tomēr ja protat visi sadzīvot, būt pieklājīgi un pievaldīt mēles tad arī ir ok un paciešami.
05.11.2015 21:59 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Nu nezinu, ja godīgi tad man ir svarīgas vīra vecāku domas tāpat kā viņam Menu vecāku domas un viedokļi, jo tie ir vecāki viņiem ir jābūt svarīgiem!
Bet ja ir runa par tantēm krustmatem māsām brāļiem utt tad tiešām ja vīrietim vinalga tadbtev vēl jo vairāk jābūt vienlga ko viņi domā.
05.11.2015 22:00 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
*manu
05.11.2015 22:02 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2015
Man vienalga, ko par mani domaa cilveeki, kas man nepavisam nav svariigi.


Tur jau ir atšķirība, ka viņa ģimene man arī ir svarīga un vēlu viņiem tikai visu to labāko. Kā nekā izaudzināja tādu dēlu, ar kuru varu lepoties kā ar savu vīrieti, kā ar cilvēku.

Bet, ja vēlies noskaidrot iemeslu un Tev ir svarīgi iepatikties drauga ģimenei, tad parunā ar kādu no viņa radiniekiem.


Diez vai, ka spētu speciāli par to uzsākt sarunu ar viņiem. Ja saruna dabiski ievirzītos šajā tēmā, tad vēl varētu mēģināt.
05.11.2015 22:02 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es domāju, ilgtermiņā, ka Joker teica, attiecībām ar vīrieša vecākiem tomēr jābūt normālām, citādi diezgan sarežģīti veidot attiecības.

Man ar vīra vecākiem ārēji ir normālas attiecības, realitātē ir tā, ka ir lietas, ko viņi man laikam nevar tā pa īstam piedot, savā ziņā ne bez iemesla, neesmu pati mīlētākā persona viņiem, bet cits pret citu izturamies laipni un ar cieņu. Laiku kopā pavadīt problēmas nesagādā, bet baigi pēc tā netiecos.

Manuprāt, mēs ar vīra vecākiem esam nonākuši tādā fāzē, kad saprotam, ka mums būs līdzās pastāvēt, mēs visi mīlam to cilvēku (viņu dēlu, manu vīru), tāpēc tā arī to turpināsim. Jo mēs visi zinām, cik svarīga manam vīram ir ģimene. Un galu galā vieglāk ir līdzās pastāvēt mierā, nevis kašķos.
Ļoti novērtēju to, ka mana vīra vecāki ir inteliģenti, toleranti, ļoti pieklājīgi cilvēki.
05.11.2015 22:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
KateLote, simpātijas var ar laiku mainīties uz pozitīvo pusi.. varbūt viņiem ir nepieciešams ilgāks laiks pie Tevis pierast, pieņemt.. Ja no sirds un dvēseles būsi pret vecākiem jauka un izpalīdzīga, tad situācijai vajadzētu uzlaboties, manuprāt..
Gan jau ir kaut kādas īpašības, kas viņiem Tevī nepatīk. Iespējams, viņiem tās pārstās traucēt, ja Tavi labie darbi tās noēnos :)
05.11.2015 22:09 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
"Tiešā tekstā nekas nav pateikts, bet vārds pa vārdam nonācu pie šāda secinājuma" - esi pārliecināta, ka neesi neko pārpratusi un neuzskati zināmu piesardzību par nepatiku? Viņiem var būt gana daudz iemeslu neuzņemt tevi atplestām rokām un lielākajai daļai šo iemeslu var nebūt arī nekāda sakara ar tevi kā personu. Cik ilgi esat kopā?
05.11.2015 22:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 05.11.2015
Paldies meitenes par viedokli, paldies cormeum par viedokli, saredzēju gaismu tuneļa galā :-)

NordicBelle, iespējams. Es jau būtu priecīga, ja tā būtu tikai piesardzība. Kopā esam nepilnu gadu. Mans vīrietis un viņa ģimene ir krievu tautības, bet es, savukārt, ar krievu valodu esmu uz jūs. Saprotu tikai dažas frāzes. Diez, vai tas būtu pietiekams iemesls, lai, viņuprāt, es nebūtu gana laba viņu dēlam? Savādāk tiešām nezinu, jo viņš nepārtraukti man atgādina kā esmu viņu izmainījusi uz labo pusi, cik laimīgs kopā ar mani ir, ka pirms tam pa dzīvi staigājis drūms, dzīve likās bezkrāsaina. Vēlētos, lai vecāki spētu ieraudzīt to, cik smaidīgs un laimīgs ar mani, kopā esot, ir.
05.11.2015 22:59 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Nav bijis tā, ka kāds no drauga vai bijušo draugu vecākiem izrādītu atklātu nepatiku. Tagadējā drauga vecākiem es ļoti patīku, mamma mani sauc par savu otru bērnu un mums ir tiešām nu ļoti sirsnīgas un mīļas attiecības.
Kā būtu, ja būtu - sākumā gan jau būtu vienalga, bet ilgtermiņā es diez vai izturētu. Tas tomēr ir svarīgi. Grozi kā gribi, bet vecāki ir un paliek vecāki, tā ir ģimene. Es pieļauju, ka dēļ visa tā, varētu arī sākt šķobīties attiecības. Nevajag tur taisīt utji-putji variantus, ja nu tiešām vecākiem tā meitene nepatīk, bet ievērot elementāru cieņu un pieklājību taču var.
05.11.2015 23:10 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Varbūt jums vienkārši ir komunikācijas problēmas dēļ valodas un tam nav nekāds sakars ar Tavu personību?
06.11.2015 00:17 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Man tas nav galīgi svarīgi. Jo uzskatu, ka var dzīvot arī neitrālās attiecībās ar vecākiem. Es sākumā drauga vecākiem, var pat teikt, ka riebos! Nu neko, es negāju un nelaizīju speciāli pakaļu, izturējos vēsi.. tagad pēdējo gadu attiecības ar viņa vecākiem ir labas. Pat nepamanīju kādā veidā tās tādas kļuva.. bet negaustos arī, ja būtu sliktas.
06.11.2015 18:27 |
 
Reitings 13
Reģ: 17.11.2015
Man ir bijušas divas ilgstošas attiecības, abās tiku uzņemta ģimenē kā meita, ļoti mīlēta un slavēta. Kad attiecības beidzās pirmās bija puišu mammas pie kurām skrēju raudāt un 'pažēloties', jo tie bija cilvēki, kas bija uzticamības personas un tuvākās draudzenes. Varbūt tādēļ tagad ir smagi, ka zaudējot puisi, zaudēju arī ģimeni, kurā biju pieņemta kā savējā :'-(
17.11.2015 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Jūs dzīvojat Latvijā? Tad kāpēc tev būtu jāuztraucas, ka tu nezini svešvalodu, kurā runā vecāki? Labas gribas dēļ jau var iemācīties, tā daudzi internacionāli pāri dara, bet nu justies par to vainīgai ir dīvaini, var taču saprast, ka esat divu dažādu tautību.
17.11.2015 15:09 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Attiecības ar otras puses vecākiem, protams, nav primārais, kas veido attiecības, bet tas nav mazsvarīgi, manuprāt. Minimums, uz ko tiekties, ir neitrālas attiecības,
17.11.2015 15:10 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Mani vīra vecāki ir 100% pieņēmuši mani no pirmās dienas, kad biju ciemos viņu mājās. Viņi ir ar attieksmi - ja dēls ir izvēlējies, tā tad nav ko jaukties. Mums ir normālas attiecības. Viņi mani sveic svētkos, vienmēr interesējas, apjautājas, kā man iet utt. Tiekamies reti, jo vīra vecāki dzīvo tālu no Rīgas, bet arī ciemojoties ilgāk par nedēļu viss ir ok. Bet man vīrs tāds, viņam ir ļoti skaidras attiecības ar vecākiem, viņš ir pārrāvis nabassaiti ar māti,. mums nekad nebūtu situācijas, kad vīra māte jaucas mūsu darīšanās. Viņa pat istabā nenāk iekšā bez atļaujas, kad esam lauku mājās. Jūtu tikai pozitīvo, domāju, ka patīku viņiem. Kad iepazināmies, tad likās, ka vecāki ir atviegloti, ka esmu ar viņu dēlu kopā, jo iepriekš viņam bija neizdevušās attiecības.
17.11.2015 15:23 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
Man tās ir ļoti svarīgas - jo no tām daudz ir atkarīgs, piemēram, bērnu attiecības ar vecvecākiem, kopīgi svētki, utt. Galu galā bērni taču arī jutīs, ka vecvecāku attieksme pret viņu mammu nav laba, un pārdzīvos. Un līdz ar gadiem tava un tava vīrieša iesaiste attiecībās ar viņa vecākiem, viņiem novecojot, kļūs tikai lielāka, atbalstot, sniedzot kaut kāda veida palīdzību u.tml.
Man personīgi ļoti labās attiecības ar vīra vecākiem bija papildus iemesls precēties ar konkrēto vīrieti, un tieši viņu dēļ es arī negribētu šķirties, jo vīramāte ir kļuvusi par otru mammu :D
17.11.2015 15:30 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Turies pie sava vīrieša. Mīli viņu, esiet kopā laimīgi - tad viņš arī turpmāk aizstāvēs tevi, un nekādas tantes viņam neiestāstīs sūdus par tevi. Jā, iespējams ģimene tevi nepieņem, jo atšķirīgas tautības, bet galu galā - jums diviem kopā dzīvot un ģimeni dibināt.
Man liekas, ka krievu vīriešiem stiprāka mentalitāta šajā ziņā - pastāvēs par savu izvēli.
17.11.2015 16:44 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
mūsu attiecības ir normālas, sajūsmā viens par otru neesam, bet nav arī tā, ka būtu slikti. Ar viņa māsu esam laiku pa laikam kašķējušās (apstākļi piespieda kopā īrēt māju kādu laiku un tur nu māsiņa parādīja raksturiņu pilnībā). Viņa mamma manā vietā labprātāk būtu redzējusi bagātā kaimiņa meitu, bet brālis savulaik ļoti pārprata kaut ko, ko pateicu, un kādu laiku komunicējām formāli. Šobrīd es teiktu, ka ir labas attiecības ar viņa brāli, ar mammu ir ok, ar māsu neitrālas.

Kopā esam jau daudzus gadus, un gan viņa, gan mana ģimene redz, ka mīlam viens otru un ka laika gaitā kopā esam izgājuši cauri ellei un ugunij, tāpēc nejaucas, lai gan nojaušu, ka arī vismaz viens no maniem vecākiem viņa vietā man blakus būtu gribējis redzēt kādu citu.
17.11.2015 17:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits