Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gūžas locītava

 
Reitings 122
Reģ: 04.12.2010
Darba dēļ, mazkustīgais dzīvesveids kļuvis par aktuālu manā dzīvē, un pēdējā laikā sāka sāpēt un krakšķēt gūža. Meitenes, vai Jūs varētu, lūdzu, ieteikt speciālistu (manuālais terapeits/fizioterapeits), pie kā varētu vērsties ar šo te problēmu?
05.11.2015 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
man nav mazkustīgs dzīvesveids, bet gūžas kauli "krakšķ" jau sen. es gan teiktu ne "krakšķ", bet berzējas viens pret otru un es to skaņu iekšēji dzirdu, uz āru nekādas skaņas nav. un man viņas nesāp.
05.11.2015 13:49 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Ja krakšķ locītavas, vajag ēst auksto gaļu, bet īsto (kuras sastāvā ādas, skrimšļi) nevis to no želantīna pulvera. Var pagrauzt ari vistu skrimšļus, to sastāvā esošais glikozaminoglikāns ir nepieciešams ari mūsu skrimšļiem. Bet ja ir vēl sāpes gūžas locītavā, tad gan labāk vērsties pie ārsta, lai pārbaudītu vai nav kas nopietnāks. Ieteiktu sākt ar ortopēdu, kas uztaisītu sākumā rtg. Labs speciālists ir Matisons Možumā, ja der centrā.
06.11.2015 21:51 |
 
Reitings 131
Reģ: 03.06.2011
Parasti ļoti labi palīdz osteorefleksoterapija. Tā ir ārstēšana bez zālēm ar dūrienu kaulā. Ar šo metodi daudzi ir izvairījušies no operācijām. Tā ne tikai mazina sāpes, bet arī uzlabo kaula blīvumu (mazina osteoporozi). Informācijai: https://www.youtube.com/watch?v=RRklLw4cD_s
10.11.2015 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits