Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

oficiāli

 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Sveikas meitenes,
man pēc pāris dienām ir oficiālā/svinīgā pieņemšana. Jābūt lietišķai. Un pats trakākais ir tas, ka nevaru uzvilkt laiviņas ar papēdi:-(, nezinu ko darīt. Vēlos vilkt kleitu... vai melnas zeķubikses uzvilkt būtu normāli?

Lūdzu idejas un ieteikumus kā apģērbties!(l)
04.11.2015 19:36 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Nesaptatu- ka tas ir- nevaru uzvilkt laivinas at papedi?
04.11.2015 19:45 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Cik oficiāls tas pasākums ir? Pieņemšana pie prezidenta, darba tikšanās, kāda atklāšana vai varbūt kas cits? Ir atšķirības, ko kurā reizē vilkt. Bet nu, ja pasākums ir tik nopietns, ka jādomā, kā pareizi apģērbties, noteikti aizmirsti par melnām zeķubiksēm. Oficiālos pasākumos pie etiķetes piedien tikai miesaskrāsa.
Ja pateiksi, kas par pasākumu, ieteikšu, ko labāk vilkt, ko ne.
04.11.2015 19:48 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Ja nevari, tad nevari, papēžlaiviņas nav vienīgie lietišķajam stilam piedienīgie apavi.







Jo raupjāku kurpju modeli izvēlies, jo "ziemīgākam" jābūt kleitas audumam.
04.11.2015 19:50 |
 
Reitings 62
Reģ: 22.02.2015
Jasmins_ - man ir problēmas ar kājām.

Diezgan svinīgs pasākums, pie augsti stāvošas peraonas.
04.11.2015 19:54 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Un ir jau arī zemo papēžu varianti.








04.11.2015 19:56 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011


Šādus apavus ieteikt vilkt uz oficiālu pieņemšanu.... Nu jā... (t)

Es arī ieteiktu mēģināt iet kurpēs ar pilno papēdi vai zemu.
04.11.2015 20:07 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Man liekas, Vakardienas ieteiktos vilkt var (ja tie piestāv pie apģērba), BET! Varbūt tie ir kaut kādi mani aizspriedumi, taču es domāju, ka Oksfordas tipa apavi piestāv mazajiem un "vidējiem" izmēriem - 35 - 38, varbūt vēl mazam 39.

41.izmēra pēda tajos, manuprāt, izskatās mazlietiņ "lāpstīga", mans nolūks nav kādu aizvainot!

Vislabāk no piedāvātajiem patīk Ingas trešie. Noteikti nevajag koncentrēties uz papēža augstumu! Arī bezpapēža apavi ir simpātiski.
04.11.2015 20:48 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kleitai, tādā pasākumā, kas ir pie augstām personām, noteikti jābūt ne īsākai kā plaukstas platuma virs ceļa. Garāka jau jāskatās no apstākļiem. Ja pieņemšana sākas pirms 20:00, tad kleita līdz zemei nav pieņemama. Ja pēc, tad ir ok, bet nekad nevajag vilkt uz tādiem pasākumiem princeškleitas - tās lai paliek Jaungada ballei.
Neatkarīgi no tā, kāda garuma kleita, oficiālā pieņemšanā nedrīkst būt pliki pleci. Ja ir kleita ar atsegtiem pleciem, žaketīte vai bolero jaciņa ir obligāta, pie kam, ne tikai pleci nedrīkst būt pliki, rokām jābūt nosegtām vismaz līdz elkonim. Gadījumā, ja tas ir ne tikai oficiāls, bet arī svinīgs pasākums - kā balle, var arī kažociņus ap pleciem liekamos izmantot.
Noteikti izvairies no raibām drēbēm un nekombinē vairāk par 3 krāsām. Teiksim, ja ir melna kleita, akcentam var ņemt košas krāsas jostiņu un kurpes (Vienā krāsā), bet noteikti nekādas puķainas somiņas, kurpes, jostas.
Zeķubikses tikai miesaskrāsas. Oficiālos pasākumos nekā savādāk nedrīkst būt.
Frizūra ir traka lieta. Ja mati ir garāki, nekā līdz plecam, līdz 20:00 ir pieņemts to ieveidot frizūrā. Noteikti iztiec bez puķēm arī matos. Kāda gaumīga copīte būs tieši laikā. Parastā zirgaste arī būs nevietā.
Aksesuārus mēģini nesalikt visus iespējamos. Ja ir masīvi auskari, kaklu atstāj pliku vai tikai smalku ķēdīti. Noteikti nekādas milzīgas rokassprādzes un gredzenus.
Somiņa viennozīmīgi tikai cluch. Uz tādu pasākumu nav jāņem līdzi puse iedzīves. Negribu nevienu apvainot, vienkārši novērots, ka cilvēki nezina, ko tādos pasākumos darīt ar telefonu - tam ir jābūt izslēgtai ne tikai skaņai, bet arī vibrozvanam. Pārbaudīt vai nav bijuši kādi zvani, pieklājīgi ir izejot no telpas, kurā notiek pasākums. Ar šo bieži grēko - dāmām vibrē somiņas, kungiem iekškabatas.
Šis ir tas garlaicīgais variants, kad kurpēm un somiņai jābūt saskaņotām. Zolīdums prasa tiešām kurpes, tāpēc tām ir jābūt kaut vai šādām, taču tomēr kurpēm (bildi aizņēmos no posta augstāk):
Nejaukt ar balerīnām - šīm ir vismaz papēža imitācija, kas dod kaut cik svinīgu paskatu.
04.11.2015 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits