Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām, kas blogo un lasa blogus

 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sveiciens!

Esmu sākusi rakstīt savu blogu. Ideja bija sen (pirms kāda pusotra gada), bet nu laikam esmu nobriedusi.
Vēlētos iepazīties ar citu meiteņu blogiem, kā arī labprāt uzklausītu ieteikumus, konstruktīvu kritiku, kā labāk pasniegt savas domas, pieredzi virtuāli, jo esmu pilnīgs amatieris "blogošanā".
Man ir galvenie temati par kuriem vēlos rakstīt - grāmatas, izglītība un skaistums (dabīgā kosmētika). Īsti vēl nezinu, vai tā ir labi - rakstīt par dažādiem tematiem vienā blogā, bet, manuprāt, piemēram, 3 blogu rakstīšana un uzturēšana ir izaicinājums ikvienam, kam savs laiks ir dārgs.

Es neesmu profesionāls fotogrāfs, bet ceru, ka ar katru reizi man sanāks labāk. :)

Labprāt palasīšu citu meiteņu blogus, lūdzu, norādiet ne tikai linkus, bet arī tematus un FB lapas, "ielaikošu".

Mans blogs:
https://annanozalajiemjumtiem.wordpress.com/

Mana FB lapa:
https://www.facebook.com/Anna-no-Za%C4%BCajiem-Jumtiem-1662197337360814/
04.11.2015 17:05 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
vieniigais, ko tu vareetu izdariit, ir sadaliit par nodaljaam, piemeram, kosmetika, gramatas utt. jo savadak sanak viss viena putra. rakstus gan nelasiju, neviens neuzrunaja
04.11.2015 17:08 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Lieta tāda, ka es to vēlējos izdarīt, bet man pārējās lapas sanāk kā statiskas - tur neparādīsies ieraksti u.tml. Jo blogā ir 1 lapas princips diemžēl. Paldies! Tas ir tas pie kā arī es domāju, ka jāstrādā. Piekritīšu.
04.11.2015 17:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tas nav nekas traks, rakstīt vienā bloga par trim tēmām. Es savā arī rakstu par daudzām tēmām(grāmatas, kino, teātris, izbraukumi utt), jo tas man liekas labāk, nekā ja man būtu 5 dažādi blogi, katrs tikai vienai tēmai. Blogs ir mana pasaulīte un rakstu tur par to, kas man patīk. Tāpēc, es domāju, neuztraucies par to, ka tev vienā bloga vairākas tēmas - tas nav nekas traks :)
Manuprāt, viena no svarīgākajām lietām ir nepamest rakstīšanu un blogu pēc pirmajiem 5 ierakstiem.
Kā arī - veidot savu blogu tieši tādu, kāds tas patīk tev.
Veiksmi! :)
04.11.2015 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Heartkiller, paldies! Man prieks par tik pozitīvu viedokli!
04.11.2015 17:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits