Nav Mātes Pases!!!

 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Daudzas pārmet!!! Es uzzināju, ka esmu stāvoklī, kad biju 7 grūtniecības mēnesī, visu pārējo laiku, bija MR un nekādu pazīmju. Mazliet bija izaudzis vēders, bet domāju, ka tas no tā, ka daudz strādāju, un ēdu naktīs.Aizejot pie ginekoloģes, man pateica, ka bērniņš-dēls ir vājš, nekustās, un teica visu to sliktāko. Aizgāju pie citas, arī teica, to pašu. Abas teica, ka mazais drīz nomirs, tuvāko dienu laikā. Viena ārste sāka bļaut, kāpēc man nav ģimenes ārsta un mēģināja mani nosūtīt uz piespiedu abortu, es atteicos. Uz ko sekoja atbilde, tad staigā kamēr nenomirs.
Tātad man jādzemdē ir kaut kad decembra sākumā, skaitot pēc ārsta teiktā, ka biju 7 mēnesī un arī rēķinot, kad bija pēdējais sekss, tas man bija ar manu bijušo.
Tagad esmu jau nu 9 mēnesī, bērniņš ir dzīvs, ļoti stiprs, ļoti stipri spārdās. Es jūtu , ka mazais ir stiprs un vesels, un zinu, ka ar viņu viss ir kārtībā!
Es uzskatu, ka izdarīju pareizi neuztaisot abortu, un paturot bērnu, jo viņš ir dzīvs. Pēc tām reizēm neesmu bijusi pie ārsta uz pārbaudēm, un mātes pases man nav! Pēc ārstu apmeklēšanas nesapratu, kas vispār notiek, bija neliela depresija, un apjukums, līdz vienu dienu saņēmos, un pateicu sev ka viss būs labi un man būs bērns!!! Sāku ēst daudz augļus, nopirku grūtnieču vitamīnus, vingroju, daudz laika pavadu ārā. Lasu, visu par dzemdībām un grūtniecību!
Par šo savu notikumu izstāstīju šodien vienā sarunā, kur meitene rakstīja par lāstu un neveiksmēm viņas dzīvē.
Tad man sāka pienākt personīgas vēstules - ka esmu stulba - vajadzēja taisīt abortu - kā var nepamanīt, ka esi 7 mēnesī jau - lai eju tagad uz suņu būdu dzemdēju - ka mazais tāpat nomirs ja jau ārsti teica - ka esmu slikta māte - ka žēl manu bērnu, ka es viņu audzināšu - un vēl šo to nepatīkamu uzrakstīja!!! :-O

Mani ļoti atbalsta viena mana draudzene, kas dzīvo Dānijā, viņai pagājušo gadu piedzima meitiņa, dzemdēja Latvijā, ar Dānijas mātes pasi, kurā bija 2 lpp. Viņa esot bijusi uz 2 USG, 1 reize 8 nedēļā , pēdējā 25 nēdēļā, 1 reizi nodevusi asins un urīnu. Viss!!! Tās ir visas pārbaudes ko tur veic!!! Kopumā pie ārsta bija 4 reizes pa visu grūtniecību, kur tikai tika pļāpāts kā jūtās un vai ir sūdzības, vēl viņa bija uz midwife pulciņu, kur stāstīja par dzemdībām un kā jārūpējās par mazo, protams, dāņu valodā, ko viņa nesaprata :-D skatījās youtube video. Latvijā - dzemdību namā, kad brauca dzemdēt iesniedza šo dāņu mātes pasi, uz ko ārsti atbildēši, kas tās par lapelēm, ka tur nekā nav!!!

Varat rakstīt gan sliktus, gan labus komentārus. Esmu gatava tiem nosodošajiem arī!

Es zinu to, ka esmu laimīga, un priecīga, ka man būs dēls. Katru rītu mostos ar smaidu sejā, un sāku runāties ar mazo, un viņš sāk kustēties, nekas mani nepadara tik laimīgu un atvieglotu, kad sajūtu, ka viņš ir dzīvs!

Es tikai nesaprotu, kāpēc, tik daudzas pret to izturās kā pret kaut ko nosodamu, un grib nosodīt , pateikt ko sliktu???
02.11.2015 23:08 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2010
AnnaBelle, ja asins aina tev uzrāda, ka vajag folskābi grūtniecības laikā, tu viņu nedzersi? Neiet runa par pašas izdomājumiem vai aptiekāra ieteikumiem, bet asins ainu.
03.11.2015 14:55 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Ilze171 - jā, laikam, bija šī ārste ko Tu saki.
Grūtnieču vitamīni, ir tie paši multi vitamīnu komplekss, kas neviensam nenāk par sliktu!
03.11.2015 14:58 |
 
Reitings 1170
Reģ: 28.03.2013
Poliklīnika Aura neizklausās pēc kaut kādas pagrīdes iestādes.

Meitenes, neaizrausimies ar Auras "speciālistu" slavināšanu - viņi pamanījās manu rokas lūzumu nodēvēt par vienkāršu sasitumu, kuru ieteica ārstēt ar šņabja kompresēm, kā arī plaušu karsoni ieteica ārstēt ar zāļu tējiņām!!!

Autorei varu tikai ieteikt neņemt galvā gudros spriedelētājus, klausīt pašai sevi, ik pa laikam atrādīties ārstam un izbaudīt atlikušo grūtniecības laiku! :)

Lai gan tas vēl bija slavenajos padomijas laikos, tomēr - mana mamma arī uzzināja, ka ir stāvoklī tikai 7 mēnesī, arī visi ārsti kaunināja un biedēja viņu ar visādām anomālijām, bet neko - piedzemdēja perfekti veselus un ideāli iznēsātus dvīņus (par dvīņiem vispār tikai dzemdībās uzzināja)! Nu nav sievietes tik vārgas - var arī bez palīdzības no malas iznēsāt un piedzemdēt veselīgus bērnus! :)
03.11.2015 14:59 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Ginekologi iesaka tos vitamīnus, par kuriem dabūs kādu dāvaniņu no izplatītājiem. Un VC4 nodaļas vadītāja man, ja atmiņa neviļ, arī vienkārši ieteica dzert konkrētus vitamīnus, tur nebija nekādas saistības ar asins ainas rezultātiem.
03.11.2015 14:59 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2010
Vienkārši ārprāts.
03.11.2015 15:00 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Darla, man nav bijusi saistība ar šo poliklīniku, bet viņi pat ir zem kaut kādas poliklīniku apvienības, tāpēc es teicu, ka neizklausās pēc pagrīdes iestādes. Acīmredzot nevar paļauties arī uz to :)
03.11.2015 15:01 |
 
Reitings 53
Reģ: 22.12.2010
virdzinija - tieši tā. Tas ir tas pats stāsts, kā tas, ka gandrīz jebkura kosmetoloģe iesaka lietot Biodermu :D
03.11.2015 15:04 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Jūs kaut kādas dīvainas esat. Kāpēc grūtniecei vispār kaut kas papildus jādzer?? Jādomā, kas pašām ar veselību nav kārtībā, ja vajag uztura bagātinātājus un vitamīnus!


Ja grūtniecība iestājas pavasarī/ vasarā, kad ir pieejami svaigi vitamīni, tad papildus vitamīnus ārsts var pat neizrakstīt, bet rudens/ziemas periodā Latvijā nav pieejami vitamīniem bagāti augi, tāpēc ieteicams lietot papildos vitamīnus. Šajā periodā nepietiek vitamīnu pašam, kur nu vēl bērnam.
03.11.2015 15:07 |
 
Reitings 151
Reģ: 11.06.2010
Neticu autorei neviena vārda.
Izskatās pēc provokācijas.
Ja tā nav, tad autorei būtu jāārstē savas garīgā rakstura problēmas
03.11.2015 15:17 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Darla - Paldies, par tavu info un pieredzi. Uz, Aura vairs nekad mūžā neiešu!!!

Iegāju tikko google, un palasīju par ārstēm no Aura, pie kurām biju - tiešām, nekas labs nav rakstīts! Laikam, jau pirms iešanas pie ārsta vajag palasīt atsauskmes...
03.11.2015 15:19 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Ja tā nav, tad autorei būtu jāārstē savas garīgā rakstura problēmas


Arī tad, ja autpre/s ir trollis, ir nepieciešama ārsta palīdzība, jo vesels cilvēks tādu nerakstītu.
03.11.2015 15:19 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
gas - var arī bez palīdzības no malas iznēsāt un piedzemdēt veselīgus bērnus!

+
Bet pie doka, šad un tad jāaiziet ir.

Dz.N. Noteikt tev dzemdības pieņems arī bez mātes pases. Biku gan pabubinās, bet kā ir tā ir :-D
03.11.2015 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 3060
Reģ: 09.10.2009
Jo tālāk, jo vairāk neticu šim fufelim...
03.11.2015 15:45 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Var, var, visu var, vitamiinus nevajag, neko nevajag, tikai negaudojiet peec tam, ka zobi sabeigti, kauli sabeigti, mazasiniiba draud utt.

Pirtinjaa arii var dzemdeet, visu var, tikai pirms tam vajag salidzinaat, kaada bij ziidainju un gruutniechu mirstiiba pirms paarsimt gadiem, kaada ir tagad.

Un vispaar autore ir bezatbildiiga dura. Savu histeeriju un aizvainotaas personiibas teeloshanas vietaa vareeji visus jautaajumus, kas attiecas uz gruutnieciibu un aarstiem, jau laiciigi noskaidrot. Kaa arii Latvija, saliidzinot ar vairumu citu valstu, gruutnieceem ir zelta bedre. Viss par briivu, visaadi dekreeti un beerna kopshanas atvaljinaajumi, tas nekas, ka ne cents nav maksaats valsts budzetaa. Taapat kaut kaada maaminjalga pienaakas, kaut arii neviens cents nav nodokljos samaksaats. Tiesa gan, galvinju te neglauda un kaadu rupjaaku vaardu pasaka.

Shiis vaargaas dveeseles, kas tik daudz kaa info savaa dzimtajaa valodaa nejeedz googlee samekleet, dereetu aizsuutiit uz kaadu "laimes zemi", kur dzemdiibas bez veseliibas apdroshinaashanas maksaa n-tos tuukstoshus vai kur, no dzemdiibu galda nokaapjot, jaadodas straadaat, ja nodoklji un veseliibas apdroshinaashana nav maksaata. Tad fiksi visu iemaaciitos likuma ietvaros dariit.
03.11.2015 17:05 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Piekrītu visām, kas uzskata autori par trolli.
Kā var nepamanīt grūtniecību 7. mēnesī?! Grūtnieču vēderu no tauku krokas jau nu gan var atšķirt. Un pat ja arī tā būtu, kur problēma aiziet pie ārsta, stāties uzskaitē, uztaisīt visas analīzes, paņemt mātes pasi?! Nu nekas, ka dati būs tikai par pēdējo trimestri, bet labāk tā nekā vispār nekā.
03.11.2015 17:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Bet ja šī tēma nav troļļošanās, rodas iespaids, ka autore mucā dzīvojusi, pa spundi barota. Vai tiešām tas ir baigais jaunums, ka cilvēkam jāizvēlas sev ģimenes ārsts, ka grūtniecēm jāstājas grūtnieču uzskaitē, ka uz dzemdību namu jāņem līdzi dzemdību soma, utt. Lasu un brīnos.
03.11.2015 17:36 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu bērna veselību diez vai ietekmē tas, kurā mēnesī uzzina par grūtniecību un vai veic analīzes.
03.11.2015 22:25 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es vispar piekritu par to vitaminu dzresanu/nedzersanu. Atceros, ka kautkas arstam jautaju. Vinjs prasija man vai asins analizes taisitas. Nee. Uztaisisim un paskatisimies. Viss normaa un nekas neesot jalieto. Vispar vitaminu dzersana bez iemesla nav nekas labs. Un tas viss, ka neesmu nekada super veseliga ediena piekriteeja. Tapat uzskatu, ka grutniecibas laikaa, ja nav acimredzamas vajadzibas, nekas nav jadzer. Vienigais ko es padzeru ir folskaabe, viss.

Atceros esmu lasijusi, ka grutniecu vitamini audzee beebi lielaaku. Vai taa ir tiesa, nav ne jausma.
04.11.2015 10:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Atceros esmu lasijusi, ka grutniecu vitamini audzee beebi lielaaku. Vai taa ir tiesa, nav ne jausma.


nu redz, es atkal esmu par jebkādiem vitamīniem un uzskatu, ka par sliktu točna nenāks , un nedomāju , ka vitamīni audzē bēbi , drīzāk tā ir Mendeļējeva tabula ēdienkartē, kas čakarē organismu...
Un man pēc parametriem absolūtu normāls bērns 50cm , 3100g .... tā kā bērna lielumam ar vitamīniem ir mazs sakars + man nesabojājās neviens zobs , mežonīgi nekrita mati u.t.t ... , bet protams nav nekādas garantijas, ka tas viss būtu noticis , ja es nebūtu dzērusi vitamīnus :D :D
04.11.2015 10:53 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Kas tas par mulkjiibam,kada vel berna vinai atnemsana un kadas citas te mulkjiibas sarakstiitas.
Aborts arii buutu peedeejais ko varetu izdariit, protams ceru,ka mazais ir un bus vesels. Matei izvele ir jaizdara un ja ta ari tava izvele, tad viss kaartiibaa.
Pie arsta aizej ganm, varbuut var kaut ko vel lietas laba dariit, vismaz redzet kaa mazais ieguulies ut, lai gan es biju uz visam viziiteem utt, tapat liidz pedejai dienai neko nevareja zinaat kas ir iisti ar mazo, un gala rezultata bija keizars.
04.11.2015 11:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits