Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Plastiskais ķirurgs.

 
Reitings 19
Reģ: 18.08.2015
Es plānoju doties uz kādu no medicīnas skolām, pagaidām domāju par RSU medicīnas fakultātē laikam, jo gribu iegūt ārsta grādu un tad kārtot eksāmenu plastikas ķirurģijas rezidentūrā.

Kādām jābūt sekmēm beidzot vidusskolu , lai tiktu iekšā RSU? Pagaidām vidējā ir 7. Man ir diezgan lielas problēmas ar ķīmiju. Nesaprotu. Uz budžeta vietu vispār varu necerēt, laikam. Liekās bezcerīgi vispār tikt iekšā. Ģimenē nav neviens mediķis, neviens nevar neko pastāstīt, internetā meklēju un nevaru atrast uzņemšanas kritērijus. Varbūt jūs ziniet? Kāds/a varbūt studē? Varbūt draugi stāstijuši? Tas tiešām ir svarīgi, jo gribu zināt uz kuriem priekšmetiem jāspiež visvairāk, lai paceltu vidējo, jo cik lasīts ar 7 ir par maz. :'-(
01.11.2015 14:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Vidējai atzīmei nozīmes īpaši nav, visu izšķir CE rezultāti. Kurā klasē mācies? Protams, ka visvairāk jāspiež un bioloģiju un ķīmiju, it īpaši, ja ir kaut kādas problēmas.
01.11.2015 14:47 |
 
Reitings 19
Reģ: 18.08.2015
12. klase. Vidējā netiek ņemta vērā? Kādiem rezultātiem jābūt tad CE, lai tiktu iekšā?
01.11.2015 14:50 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
vajaga centralizeto eksamenu biologjijaa. kjimiju itkaa neskataas
01.11.2015 15:07 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Vidējā netiek ņemta vērā.
Ir jākārto CE ķīmijā vai bioloģijā, latviešu valodā un svešvalodā.
Agrāk bija jākārto gan ķīmija, gan bioloģija un mans brālis ar C (ķīmija), B(bioloģija), B (lat.val.), C(angļu val.) tika budžetā, bet tas bija 2007.gadā.
02.11.2015 11:31 |
 
Reitings 359
Reģ: 03.10.2013
Vēl ir jākārto iestājeksāmens, ja nemaldos, kur vērtē profesionālo piemērotību.
Iestāšanos ietekmē šis eksāmens (15%) un CE ķīmijā/bioloģijā (85%).
02.11.2015 11:32 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Šeit viss ir ļoti labi aprakstīts - uzņemšanas noteikumi, kursu apraksts utt.
http://www.rsu.lv/studiju-iespejas/pamatstudijas/medicinas-un-veselibas-aprupes-studiju-programmas/medicina

Ja vēlies droši tikt budžetā, tad bioloģijas eksāmens jānokārto uz 80%.

Pagaidām koncentrējies uz bioloģiju un mācies jau laicīgi, jo vielas apjoms ir paliels. Tas, ka ķīmija pagaidām nav stiprā puse, nav svarīgākais, jo galvenais ir tikt uzņemtai. Pa vasaru vai arī jau tagad pamācies ķīmiju papildus, ja nepieciešams, aizej uz konsultācijām.

Vispirms Tev būs 6 gadi jānomācās un tad tikai tiksi uz rezidentūru, kas ilgs 5 gadus. Un tas, ka neviens ģimenē nav mediķis, noteikti nav šķērslis. Man arī ģimenē nav ārstu un pie tam vēl esmu ieguvusi citu izglītību, taču tagad pati mācos, lai kārtotu pavasarī eksāmenu bioloģijā un iestātos RSU MF. ;-)
02.11.2015 11:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits