Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lēta kosmētika, tās iedarbība\rezultāts...

 
Reitings 555
Reģ: 22.04.2015
Sveikas dāmas! :)
Parasti ejot pirkt kosmētiku, pērku pazīstamas lietas un matiem cenšos pirkt profesionālos un tomēr padārgus šampūnus. Bet veikalu plaukti ir pilni arī ar lētākām lietām, visādām matu maskām, eļļām utt. tāpat arī ir ar krēmiem, kosmētiku utt.

Jautājums: Vai jums ir produkti (no lētā gala), kuri tiešām ir pārsteiguši ar savu iedarbību\rezultātu un ir vērts pirkt? padalieties pieredzē.
Ar vārdu Lēts es domāju apmēram līdz 5 Eiro.
27.10.2015 14:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Jā, man patīk Čistaja Ļiņija sejas krēms un šampūni.
27.10.2015 14:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ja kremi, un pienins kosmetiaks nonemsanai.Reiz TV radija nelielu filmu, ar labaratorijas rezultatiem un vel bonusa dazas damas piekrita uz to eksperimentu ar adas stavokla analizi velak pie arsta. Letie kremi izradijas labaki dazi un citi tikpat labi ka dargie. Dargos tak vards un iepakojums maksaa, saturu un rezultatu tas nemaina!
27.10.2015 14:36 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jā, mani pārsteidza roku krēms Auza no Seal ;-) kādreiz tracināja iepakojums, bet šie jau no augusta pārgājuši uz plastmasas tūbiņām, tāpēc esmu starā :-D



27.10.2015 14:39 |
 
Reitings 247
Reģ: 10.07.2015
no lētā gala, ja runa ir par šampūniem un kondicionieriem, tad man patīk Drogās nopērkamie Diplona produkti.

Es tiešām esmu pirkusi jau diezgan daudz reizes un ir tiešām labi.

http://www.artasplace.com/2014/03/mani-pedeja-laika-prieki-un-bedas-kosmetika.html

Par sejas krēmiem - laikam gan pati sev neesmu atradusi neko pieminēšanas vērtu no lētā gala, bet es ticu, ka tur, ārā, gan jau kaut kas ir :D

Bet vispār, es pieturos pie principa, ka ne viss no dārgā gala ir labs un no lētā - slikts un vice versa. Dārgajam gala ir bariņš izcili produkti, bet ir gadījies lietot tādus, ka īsti nevar saprast, kāpēc tāda cena un vai tiešām es maksāju tikai par zīmolu. Un arī no lētā gala, ir dadzi produkti, kas tiešām nav pat pāris centus vērti, bet ir arī maciņam draudzīgas pērles reizēm. :)
27.10.2015 14:41 |
 
Reitings 47
Reģ: 02.10.2010
man ari patik visa cistaja linija produkti.
vel visi sie Siberika veikala produkti, tur vis ir lets un labs tiesam. it ipasi letie olu un kefiru sampuni,kuri maksa uz atlaidem 1l zem eiro vai bez atlaides kads 1.60e.
tapat lietoju visus tos skrubjus utt. vispar man loti patik si krievu kosmetika.
vienigais ko dargu perku tas parasti ir tonalais krems. bet vis parejais tikai letais gals
27.10.2015 14:47 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Vienīgais, kur esmu pamatīgi vīlusies lētā gala kosmētikā ir matu maskas (man sausi mati, tāpēc tiešām atšķirību jūtu starp dažādiem produktiem) un laineri - nav izdevies nopirkt tādu laineri no lētā gala, kas būtu man paticis. Viss pārējais - grēks sūdzēties, spēj tik visu to smērēt, kas nopērkams :D
27.10.2015 14:51 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
no lētā gala, ja runa ir par šampūniem un kondicionieriem, tad man patīk Drogās nopērkamie Diplona produkti.

+++ it sevišķi tie ar argana eļļu.
27.10.2015 14:52 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Maybelline dream satin liquid tonālais. Cik nav mēģināti no dārga gala- chanel, shiseido, guerlain un taml., personīgi manai ādai ideāls, augstāk minētie klāt nestāv.
27.10.2015 14:59 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.10.2015
Čistaja Ļiņija: vienu šampūnu nopirku, jo nebija īsti iespēju Polijā nopirkt tobrīd neko citu, un jāsaka godīgi, ļoti patīkams un foršs. Noteikti nelietotu ikdienā, regulāri, jo tomēr, nav tā uzticība zīmolam, bet vienu pudeli var lietot uz nebēdu.

Personīgi necenšos skatīties uz cenu, bet vairāk uz saturu un kvalitāti, arī apzināti izvēloties, kas mani jau līdz šim jau apmierinājis, to tad arī ņemu atkārtoti.

Par dekoratīvo kosmētiku cenšos neizvelēties tādu, jo tomēr, ir svarīgi, tas ko lieku uz sejas. Pieturos pie domas, ka ja nevaru uzlikt kvalitāti un labu produktu, tad labāk nelieku neko. Nav, tomēr, vairs 16+, kuros varēju eksperimentēt ar krāsām un kosmētiku. Man gan ir vairākas draudzenes, kuras pērk, lētā gala kosmētiku, un ir pat ļoti apmierinātas gan ar noturību, gan ar kvalitati (essence, caprice utt.)
27.10.2015 15:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Čistaja Ļiņija: vienu šampūnu nopirku, jo nebija īsti iespēju Polijā nopirkt tobrīd neko citu, un jāsaka godīgi, ļoti patīkams un foršs. Noteikti nelietotu ikdienā, regulāri, jo tomēr, nav tā uzticība zīmolam,
nu tur jau ta lieta, visbiezak svcarigs zimols nevis sastavs,ka jau musu pateretaju sabiedriba pienemts,
27.10.2015 17:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
No Drogu klāsta man patīk DNC matu eļļas-maskas, nagu "kūres" un māli papīra kastītēs, kurus var izmantot kā masku un vannu sastāvdaļu. Vēl ļoti forši ir Alterra produkti, gan ķermenim gan sejai. Patlaban lietoju granātābolu serumu - ļoti patīk.
27.10.2015 17:44 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Man jau liekas,ka ir viss kaut kas lēts un labs.Man lēts un labs liekas mūsu pašu Dzintars,piem acu krēms ,,Modo,,kurš ir viens no maniem mīļākajiem.Jau neskaitāmas reizes pērku Fructis dzelteno matu masku.Maniem matiem ļoti patīk,un mierīgi konkurē arī ar dārgākām maskām.Te jau pieminētie māli paciņās,reizi nedēļā lieku balto DNC mālu masku.Ir dažas lietas no Catrice.tas arī riktīgs lētucis,bet nav neko sliktāks par dārgākiem.Gan jau vēl kaut kas,bet tas bija pirmais ,kas ienāca prātā:-)
27.10.2015 17:57 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
No Čistaja Ljinija vēl pievienošu intīmās higiēnas ziepes, kas tiešām ir vienīgās, kas man patika. Tad vēl Nivea sejas krēmi ziemā vienmēr ir kalpojuši lieliski!
No šampūniem ilglaicīgs favorīts ir Elvital, izmantoju arī kondicionieri. Pēc visādiem eksperimentiem ar šampūniem vienmēr atgriežos pie šī.
Un tad man ir vēl arī vienas labas Avon acu ēnas.
Piekrītu par laineri, labs un lēts reizē šis produkts nekad nav.
27.10.2015 19:31 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Matiem: - zinu, ka skaitās ļoti vecmodīgs līdzeklis, bet neko labāku tā arī neatrodu, esmu mēģinājusi, veinmēr atgriežos.
- kad sāku lietot, sajūsmā visu laiku taustīju matus, baigi mīksti un spīdīgi...

Sejai - - mana mīļākā sejas maska
- vigli noņem kosmētiku, acīs nekož, seja nekņud, kā ir gadījies ar citu filmu micelārajiem, un tā milzu pudele iet kādus 3 mēnešus


Dekoratīvā kosmētika - - ļoti mīkst un oturīgs acu zīmulis. No maybeline šīs sērijas man patīk arī nagu lakas.

- pārsteidzoši nosturīgs un labi klājošs konsīleris

- acu kosmētikas bāze, tiešām dara savu darbu un vietā līdz dienas baigām notur jebkuras acu ēnas
27.10.2015 20:47 |
 
Reitings 247
Reģ: 10.07.2015
Es pievienojos par Essence konsīleri - par to naudiņu ir ļoti, ļoti labs. Izlietojusi esmu jau kādus trīs.
27.10.2015 20:50 |
 
Reitings 750
Reģ: 04.04.2014
Man patīk:



27.10.2015 20:57 |
 
Reitings 42
Reģ: 20.10.2015
Laikam šis produkts būtu tas, kas pirmais ienāk prātā - divi toņi, klāju ar savu otiņu, bet mazaja kastitē nāk līdzi mini otina un pincete, pigmenti labi, noturība visas dienas garumā un toņi neitrāli un izskatās dabiski.

27.10.2015 21:05 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Pievienojos atsauksmei par Avon acu ēnu bāzi, maksāja nepilnus 2EUR ar atlaidi :-)
28.10.2015 14:31 |
 
Reitings 2629
Reģ: 20.01.2014
No matu produktiem man ļoti ļoti patīk Siberica šampūns. Ok, maksā vairāk kā 5 eiro, bet, piemēram, Drogās diezgan regulāri var nopirkt ar atlaidi cenā zem 5 eiro. Labākais šampūns maniem matiem.Ir arī daudzi citi šampūni, kuri, īslaicīgi lietojot, patīkami pārsteidz, bet ilgtermiņā šis man ir piemērotākais.


Tas pats ar skropstu tušu Oriflame The ONE Volume Blast- maksā nepilnus 7, bet vairākas reizes esmu arī par 3,68 pirkusi un pagaidām neviena cita skropstu tuša nav izkonkurējusi šo kā mana favorīttuša.

Essence lūpu krāsas un lūpu spīdumi- vidēji ap 3 eiro maksā, bet vienmēr ir patikuši (izņēmums viena lūpukrāsa, kura nepatika, bet tikai tāpēc, ka nošāvu garām ar toni)

Patīk arī Dove dušas želejas un ķermeņa losjoni, ik pa laikam patīk izmēģināt ko citu, bet Dove tomēr laikam patīk vislabāk.


No Dove patīk arī matu maska


Essence flomāstera tipa acu laineris- ļoti parocīgs un izteikti melns, līnija neizbalo un godam "turās" (te gan piebildīšu, ka man visi laineri pilda savas funkcijas un ieberzties nav nācies laikam nekad, bet šis vienkārši tiek pirkts un lietots atkārtoti vēl un vēl, tāpēc atzīstu par labu esam, jo parocīgs lietošanā un līnija sanāk manā perfektajā biezumā)
28.10.2015 14:57 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Es atkal neesmu sajūsmā par Avon ēnu bāzi, man labāk Catrice bāze patīk. Avon ķobis stāv nelietots.
29.10.2015 07:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits