Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Breketes

 
Reitings 7
Reģ: 22.10.2015
Sveiki dārgās dāmas. Ļoti lūdzu Jūsu palīdzību. Meklēju kādas atsauksmes par ortodontu daci ošleju. pāris nedēļas atpakaļ, biju uz konsultāciju pie viņas,jo gribēju uzlikt augšējam žoklim breketes, un nu tgd man noskaidrojās, ka žoklis ir tik šķībs, ka jāliek drēzdenes skrūve, kura maksā 450 euro, un jāliek jau abiem žokļiem breketes. varbūt kādam ir bijusi pieredze, vai varbūt variet ieteikt kur vēl var aiziet uz konsultāciju, jo negribās lai man žoklī kāda skrūve ir, un vēl tādu naudu maksāt. :(
22.10.2015 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 372
Reģ: 18.02.2011
Es ar esmu joprojām ortodonta meklējumos. Šodien biju pie Pumpuriņas Šarlotes Poliklīnikā. Viņa atteicās likt breketes, jo nezina, kāds būs iznākums. Pēc tam ieteica platīti un tad atkal atteicās. Domă, ka zobiem viduslīniju nedabūs vietā un vbt atnāks atpakaļ un būšu neapmierināta ar iztērēto naudu, utt. Vēl ieteica priekšējiem zobiem uztaisīt tikai kosmētisko restaurāciju. Cik sacerējusies ar domu par vienu soli tuvāk pretī skaistam smaidam es iegăju iekšā kabinetā, tik neapmierināta izgāju ārā no tā. Konsultācija bezjēgā ar visiem viņas ieteikumiem un tā.

Šodien pierakstījos pie Urtānes un Ābeltiņa. Gribu zināt viņu domas. Un šodien sāku domāt par zobu restaurāciju, bet tā apziņa, ka vīlēs nost savu veselo zobu un liks kko virsū + kāda garantija, ka tas viss labi turēsies.

Kāda ir veikusi zobu restaurāciju? Porcelāna plāksnītes? Plusi, mīnusi?
22.10.2015 22:23 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.10.2015
man problēma ir tāds,ka augšžoklis ir mazāks par lejžokli, un baidos bez žokļa paplašināšanas nekas nesanāks, bet tērēt tūkstošiem nav ne vēlēšanās, ne iespējas. :(
ja būs kāda informācija, būtu labi, ja paziņosi. ceru ka tev izdosies tikt pie skaistā smaida. :)
22.10.2015 22:48 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
 
Reitings 7
Reģ: 22.10.2015
Es biju arī iepriekš izlasījusi, tāpēc tā noreaģēju, izskatās aizdomīgi, jo man pateica to pašu, un uzdodot jautājumu cik tas maksās viss, viņa man atbildēja, nezinu, jāprasa būs ķirurgam.
23.10.2015 16:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits