Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latvijas Kultūras Akadēmija

 
10 gadi
Reitings 1374
Reģ: 27.09.2013
Sveiciens!

Nākamajā gadā LKA laiž gaisā programmu Starpkultūru sakari (Latvija - Norvēģija). 
Gribēju painteresēties vai kāda ir to ir tur mācījusies? Vai citas starpkultūru sakaru programmas?
Priecāšos, ja varēsiet padalīties ar pieredzi, studiju kvalitāti, viedokli.
Kā vispār ir studēt LKA?

Es esmu pabeigusi LU.
22.10.2015 17:07 |
 
Reitings 2
Reģ: 21.10.2015
Mācos LKA pirmajā kursā kultūras teoriju un menedžmentu. Pagaidām man ļoti patīk- jā, ir daudz jālasa, jāagūst patstāvigi vairākas lietas, bet uz LKA ir vērts iet mācīties, ja patties interesē māksla, literatūra, vēsture utt.
Par starpkultūru sakariem man nav saistības, bet viedokļus emu dzirdējusi dažādus. Ir tādi, kuriem ļoti patīk un ir tādi, kuri atnākuši tikai mācīties valodu, tādēļ nav apmierināti ar citām lietām. Ja tev tiešām interesēja studie apraksts, tad iesaku iet. Rik zin, tad ties his virziens no visit starpkultūru sakariem ir visefektīvākais, jo ir dzirdēts, ka Zviedri un Norvēģi speciāli gaida studentus no LKA, jo viņi pārzina valodu.
08.12.2015 23:15 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
LKA iedod spēcīgu pamatu visai dzīvei. Tas ko darīsi ar iegūtajām zināšanām, atkarīgs no Tevis.
08.12.2015 23:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)