Krāpšana, piedošana

 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Sveikas. Tā kā mani ļoti nomoka esošā situācija vēlos kādu padomu no malas.
Puisis ar ko man ir gandrīz 3 gadu attiecības mani krāpa. No viņa es to gaidīju vismazāk. Visu šo gadu laikā teica, ka mīl mani, ka esmu vienīgā, ka vēlas precēties. Bet tad pirms gandrīz 2 mēnešiem es uzzināju, ka viņš mani krāpj.
Krāpšana emocionāli. Pamanīju saraksti, kuru viņš momentāli izdzēsa, kad saprata, ka pamanīju. Uzdevu jautājumus kas par lietu utt. Uz visu tika melots.
Iegāju viņa mobilā operatora izrakstos un pamanīja, ka ar šo meiteni ir regulāri sazvanījies. Vēlāk mani pārņēma tāds stress, ka uzrakstīju pašai meitenei un jautāju kas bija.
Tas ko uzzināju - veselu gadu viņi bija man aiz muguras sarakstījušies, sazvanījušies. No sākuma kā pa draugam stāstot katrs par savām attiecībām, tālāk jau runas aizgājušas par seksu, precēšanos, bērniem, dzīvošanu kopā. Viņi bija kolēģi. Katru dienu kopā gāja pusdienās. Katru dienu pēc darba kopā gāja līdz pieturai. Un tad katrs pa savām mājām. Mans draugs pie manis.
Viņi abi apgalvo, ka starp viņiem fizisks kontakts nav bijis. Ne skūpsti, ne seksa. Tas mani mierina, bet laikam maldīgi, jo sāp jau ļoti.
Tagad mans draugs saka, ka tas viss esot bijis joks, bet man protams tas šķiet muļķīgs attaisnojums. Viņš šķirties negrib. Pēc lielas melošanas tomēr beigās apstiprināja, ka meitene teikusi taisnību. Bet ka tas esot tikai tāpēc, ka viņš esot domājis, ka es viņu nemīlu. Bet vai tas ir attaisnojums?
Draugs šķirties negrib. Saka, ka vēlas, lai esmu laimīga un ka darīt visu iespējamo, lai to panāktu. Man ir ļoti grūti jo tomēr kopīgi visu plānojām, kopīgi visu pirkām, kopīgi dzīvojām. Man jau slikti vien paliek no domas par to mantu dalīšanu. Negribu šķirties. Bet piedot arī nemāku. Visu laiku maļu galvā šo situāciju, šķiet drīz jau sajukšu prātā. Lūdzu dodiet kādu padomu. Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija? Vai ir iespējams saglabāt attiecības?
20.10.2015 15:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ņjā man jau liekas ka tur vaine ir abiem. Sākumā gan jau tiešām tas bija pa draugam tik, bet vienā brīdī tavam draugam iespējams radās jūtas pret viņu un viņa atkal gribēja to papildus vīrieša uzmanību. Tagad kad viss ir dimbā, viņa saka ka ir laimīgās attiecībās gandrīz vai lai tu viņai pa galvu nedod un viņš nezin kur likties tāpēc melo un cenšas kaut kā attaisnoties :-/

Vispār smaga situācija, bet tur nu ir jāskatās, ja tiešām tās bija tādas runas, čatiņi un sapņu fantāzijas tik, nevis reāla krāpšana fiziska utt. tad nu jāskatās.

Tur jau ar nevar zināt kurš kuram uzbāzās, vai tā meiča bakstija to čali lai tik paraksta un piesaista uzmanību vai arī otrādi, bet redzot no dzīves tomēr liekas ka meiča varbūt ir viņu pabakstījusi uz to lai aiziet visas tās klačas, bet nu nez..
20.10.2015 16:33 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Nu ja tev ir tik gruti, paliec kopa. Citreiz ta pat ir labak. Nopietni! Bet ne tadel kaa tev varetu skist. Taa ir laba dzives skola. Bus tev vis labi! Varbut ne ta ka tu ilgterminja veletos, bet labi!
20.10.2015 16:34 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
domāja, ka es viņu nemīlu un ka viņš mani ir zaudējis

Laikam runā citā valodā, ja tik ilgi domajā, bet izrunāt to nevarēja. Tā vietā labāk censties nokoļīt citu. Vari jau pavèrot kas bûs tālāk.
20.10.2015 16:34 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
kas tev liek tik ļoti gribēt piedot? viņā ir kas tāds, kas nev nevienā citā?
20.10.2015 16:38 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
kas tev liek tik ļoti gribēt piedot? viņā ir kas tāds, kas nev nevienā citā?
Ai nu beidziet. Reti kura bus gatava peksni sakravat mantas un uzreiz aiziet. Es runaju par realu situaciju nevis vienkarsu viedokli ja kas tads nav piedzivots.
20.10.2015 16:40 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
viņš ir manas mazās māsas krusttēvs un tagad sāka strādāt kopā ar manu mammu.


Un mamma nepamanīja, ka viņš ap kolēģi spieto? :-|
20.10.2015 16:40 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Kopš es par to uzzināju ir pagājuši gandrīz divi mēneši.
Izturos es kā jaukās, skaistās attiecībās, bet kad vairs nevaru izturēt, tad viņam godīgi arī pasaku - "tas ka es uzvedos kā mīloša sieviete nenozīmē, ka man nesāp un ka esmu piedevusi vai aizmirsusi".
Viņš uz to man saka, ka būs labi un ka vairs neko tādu nedara, ka ir guvis mācību un to vairs nepieļaus, saka ka viņam ir žēl, ka tā notika.
Ja es galvā nemitīgi neatcerētos to pāridarījumu, tad viss būtu skaisti. Bet manī tas viss ir un man šķiet ka es viņu arī moku to atgādinot.
20.10.2015 16:41 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
schoco Darbu viņš nomainīja tikko (pagājušo nedēļ). Es viņam teicu, ka ja viņš grib ko saglābt, tad es nevaru samierināties, ka viņš uzturas tās kolēģes tuvumā. Protams, tagad es saprotu, ka darba maiņa nav šķērslis. Gribēs - tāpat satiks. Bet es šaubos par to. Kolēģe viņu briesmīgos vārdos lamā par to ka viņš mums abām esot melojis.
20.10.2015 16:44 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Šādā gadījumā ieteiktu Tev pāris dienas pabūt vienai kaut kur, kur vari mierīgi padomāt un salikt sevi pa plauktiņiem: spēsi piedot vai nē. Kad viņš un citi līdzcilvēki, kas pat negribot ir iekš jūsu attiecībām gar acīm skraida, ir grūti ieklausīties sevī un vienkārši apdomāt.
Pēc tām pāris dienām visdrīzāk arī sapratīsi, vai varēsi piedot vai nevarēsi. Piedot nenozīmē aizmirst.
20.10.2015 16:45 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Kaut kā izklausās, ka viņam vnk ir žēl, ka viņu pieķēra, nevis žēl, ka Tevi sāpināja - kas viņš gada laikā neiedomājās, ka dara nepareizi? Otrs skuķis gan jau noraustījās un neko ar viņu neveidos, un Tu esi tāds rezerves variants, ko pietur, kamēr cita gulta nav atrasta.
20.10.2015 16:45 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es tomēr domāju, ka jāšķiras. Un, ja nu tiešām esi viņam tik mīļa, dārga, tad viņš pacentīsies Tevi arī atgūt. Un varbūt pēc tam Tev arī būs vieglāk viņam piedot, ja to vēl vēlēsies. Jo tagad sanāk tā, ka viņš gadu Tevi krāpj, pasaka piedod un viss, bet Tev taču no tā vieglāk nekļūst.

Es gan neticu, ka viņš tiešām nožēlo un tur viss ir cauri, jo tāda emocionāla pieķeršanās citai sievietei, manuprāt, ir daudz nopietnāk nekā, ja viņš vienkārši būtu ar viņu gulējis.

Katrā ziņā-veiksmi Tev!
20.10.2015 16:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu no vienas puses izklausās ka draugs ko cenšas darīt lietas labā... Un protams ka tev vel tas ilgi svils un neaizmirsīsies, bet ja viņš tagad tiešām parādīs to ka nekas tur nav vairs un nekad nebūs, tad jau varbūt tiešām ir guvis savu mācību.
20.10.2015 16:47 |
 
10 gadi
Reitings 4040
Reģ: 02.01.2011
man šķiet ka es viņu arī moku to atgādinot.


piedod, bet tā vien šķiet, ka tev patīk būt tai sliktajai un uzņemties visu vainu. viņš gadu ap citu lakstojās, bet tu jūties slikti, jo viņu moki???
20.10.2015 16:47 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
začeits Piedot gribu tāpēc, ka kopīgu nākotni bijām plānojuši. Līdz šim ne ar vienu manu bijušo draugu nākotnes vēlmes nebija tā sakritušas. Vēl arī tas, ka māsai negribas pāri darīt. Nezinu kā spēšu samierināties ar šķiršanos, ja viņš māsas svētkos apkārt grozīsies.
20.10.2015 16:48 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Piedot gribu tāpēc, ka kopīgu nākotni bijām plānojuši.


Tu arī ar to meiču gribēji kopā dzīvot un bildināt?


p.s. atvaino par melno joku, nenoturējos
20.10.2015 16:50 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu, ja mans draugs par mani sūdzētos kkādai kolēģei.. viņš dabūtu ar kāju pa pautiem un izlidotu no dzīvokļa ar visām viņa mantām.
Tālāk jau pat īstenībā nelasītu to atsūtīto saraksti un es nemaz nebūtu uzzinājusi tālāko sarakstes saturu :D apbrīnoju toleranci.

Īsti neredzu iemeslu būt tev ar viņu. Tev ir baigi labi ar viņu, viņš tevi uz rokām nēsā, liek justies kā viņa īstajai, vienīgajai? Tak nē, tev ir nepatīkami katru dienu. Tu tēlo, ka ir labi katru dienu.
Vai tiešām tas cilvēks, ar ko gribi būt visu dzīvi, ar ko veidosi ģimeni, kas der tev - vai tiešām viņš pret tevi tā izturētos?

Esmu par piedošanu, bet ne šajā situācijā :-|
20.10.2015 16:52 |
 
Reitings 1325
Reģ: 10.08.2015
Nu pagaidi, tas, ka ar vienu vīrieti daudz maz sakrita nākotnes plāni, nenozīmē, ka ar viņu arī jāpaliek. Kopīgas vīzijas nenozīmē ideālu saderību (tas tā, atkāpe pēc būtības).
Svarīgi ir tas, kā tu TAGAD jūties šajās attiecībās. Nu ok, tjipa piedosi, paliksiet kopā, bet ja tev visu laiku pa galvu maisīsies tā sarakste un emocionālā krāpšana, tad kāda nākotne?
20.10.2015 16:53 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Es tomēr domāju, ka jāšķiras. Un, ja nu tiešām esi viņam tik mīļa, dārga, tad viņš pacentīsies Tevi arī atgūt.


++
Domā par SEVI. Padzvio pie vecākiem, tiec vaļā no tā visa, un pēc laika visu redzēsi savādākā gaismā, un būs skidrība, ko vēlies darīt. Un, jā - ja viņš gribēs, sameklēs un dabūs Tevi atpakaļ. Ja jau esi tik mīļa un dārga, ar visu to, ka gadu krāpa, lai protās..

Un tas ir kā -
Vēl arī tas, ka māsai negribas pāri darīt.

Padomā, būtu jums kopīgs bērns, un viņš šitā izdarītu atkal, arī ciestu un piedotu, jo redz bērnam negribi pār darīt?
Es savu krusttēvu pēdējo reizi redzēju 7 gadu vecumā - dzīvē gadās visādi, un redz, kaut kā esmu izaugusi :-D
20.10.2015 16:58 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Viņa man apgalvo, ka viņai ir laimīgas attiecības ar draugu.
Bet mans draugs saka, ka viņa man melo, jo visu laiku viņai viss esot bijis slikti ar savu draugu, ka sen jau nebija sazinājušies, ka nebiaj kopā. Viņš apgalvo, ka viņa ir viena.


Ai, nu kāda starpība vai viņai ir attiecības, nav attiecību vai vienlaicīgi salaiž ar 10. Problēma ir Tavā puisī! Viņš gada garumā ir Tevi krāpis morāli (un kas zin, iespējams, fiziski arī). Diez vai ar varu kāds viņu lika GADU uzturēt kontaktu ar citu.

Un tiešām sliecos domāt, ka viņš vairāk nožēlo to pieķeršanās faktu, nevis faktu kā tādu. Tie vārdi "Ai, būs labi.." Kas tieši būs labi? Šis fakts izgaisīs mistiski pats no sevis? Ne, domāju, ka viņš plāno kamēr Tu nomierināsies un turpinās laist pa kreisi, tikai būs daauudz slīpētāks.. Tādi tipiņi reti mainās..

Bet vispār jā.. Nezinu, ko novēlēt.. Veiksmi un izturību? Nez... liekas kaut kā samāksloti.
20.10.2015 16:59 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Bet pati jau arī neesi nekāds "paradīzes zieds". Arī tu satikies ar vīrieti (un Tavam esošajam vīrietim tas nebij patīkami). Arī tu,tāpat kā Tavs vīrietis,apgalvo ,ka nakāds fizisks kontaksts ar citu nav bijis.. Cik patiesi tas ir,to zinat vien paši!;-)
Jā,tas kas ir noticis ir sasodīti nesmuks "pasākums",bet attiecības VAR saglābt. Jā,būs grūti,jā bieži gribēsies šo celt vēlreiz gaismā...taču iespējams ir. Tikai,vai abi jūs esat gatavi ietam tam visam cauri?!;-) Bieži vien kāds salūzt jau starta posmā un tad sanāk vēl sāpīgāk,kā būtu šķīrušies pie pirmās izdevības
20.10.2015 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits