Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpšana, piedošana

 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Sveikas. Tā kā mani ļoti nomoka esošā situācija vēlos kādu padomu no malas.
Puisis ar ko man ir gandrīz 3 gadu attiecības mani krāpa. No viņa es to gaidīju vismazāk. Visu šo gadu laikā teica, ka mīl mani, ka esmu vienīgā, ka vēlas precēties. Bet tad pirms gandrīz 2 mēnešiem es uzzināju, ka viņš mani krāpj.
Krāpšana emocionāli. Pamanīju saraksti, kuru viņš momentāli izdzēsa, kad saprata, ka pamanīju. Uzdevu jautājumus kas par lietu utt. Uz visu tika melots.
Iegāju viņa mobilā operatora izrakstos un pamanīja, ka ar šo meiteni ir regulāri sazvanījies. Vēlāk mani pārņēma tāds stress, ka uzrakstīju pašai meitenei un jautāju kas bija.
Tas ko uzzināju - veselu gadu viņi bija man aiz muguras sarakstījušies, sazvanījušies. No sākuma kā pa draugam stāstot katrs par savām attiecībām, tālāk jau runas aizgājušas par seksu, precēšanos, bērniem, dzīvošanu kopā. Viņi bija kolēģi. Katru dienu kopā gāja pusdienās. Katru dienu pēc darba kopā gāja līdz pieturai. Un tad katrs pa savām mājām. Mans draugs pie manis.
Viņi abi apgalvo, ka starp viņiem fizisks kontakts nav bijis. Ne skūpsti, ne seksa. Tas mani mierina, bet laikam maldīgi, jo sāp jau ļoti.
Tagad mans draugs saka, ka tas viss esot bijis joks, bet man protams tas šķiet muļķīgs attaisnojums. Viņš šķirties negrib. Pēc lielas melošanas tomēr beigās apstiprināja, ka meitene teikusi taisnību. Bet ka tas esot tikai tāpēc, ka viņš esot domājis, ka es viņu nemīlu. Bet vai tas ir attaisnojums?
Draugs šķirties negrib. Saka, ka vēlas, lai esmu laimīga un ka darīt visu iespējamo, lai to panāktu. Man ir ļoti grūti jo tomēr kopīgi visu plānojām, kopīgi visu pirkām, kopīgi dzīvojām. Man jau slikti vien paliek no domas par to mantu dalīšanu. Negribu šķirties. Bet piedot arī nemāku. Visu laiku maļu galvā šo situāciju, šķiet drīz jau sajukšu prātā. Lūdzu dodiet kādu padomu. Vai kādai ir bijusi līdzīga situācija? Vai ir iespējams saglabāt attiecības?
20.10.2015 15:40 |
 
Reitings 850
Reģ: 24.10.2014
Negribu šķirties. Bet piedot arī nemāku.


Reali Tev ir divi Tevis pieminētie varianti... Citu opciju nav. :-(
20.10.2015 15:43 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man būtu grūti, jo noteikti visos strīdos šis fakts uzpeldētu.. (t)
20.10.2015 15:45 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Vai ir iespējams saglabāt attiecības?


Jā, iespējams, ja pati apzinies, ka gribi glābt un kaut kad spēsi piedot. Par sevi zinu, ka nevarētu, cik stipri nemīlētu.

Līdz ar to tikai Tu pati zini sevi un savas sajūtas
20.10.2015 15:46 |
 
Reitings 2804
Reģ: 07.10.2012
Es vienreiz piedevu, jo puisis arī dievojās, ka nekad, nekad vairs. Šķirties negrib, ka ar mani ir laimīgs, nez ko toreiz domājis utt. Tagad es vairs nepiedotu. Gads ir pārāk ilgs laiks, lai čakarētu otru un naivi cerētu, ka otrs tā arī miera vējos sapratīs un piedos. Es esmu par to, ka, ja attiecībās kaut kas neapmierina, problēmu vispirms risina ar otru pusi. Ja nekas neizdodas, katrs iet savu ceļu un meklē kādu citu. Protams, reizēm trešais cilvēks var būt grūdiens tam, lai attiecības izbeigtu, ja pašam nav iekšās visu izbeigt, bet šeit tā neizskatās. Puisim vienkārši ir ļoti ērti meņģēties ar divām sievietēm.
20.10.2015 15:47 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es šķirtos, nopietni. Tas ir gads, nevis kāda viena vakara sarakste vai dažu dienu flirts darbā. Tad jau skatītos, cik puisis ļoti gribētu mani atpakaļ un ko darītu lietas labā, būtu viņam kārtīgi jāpacenšas, lai ko labotu. Piedot ko šādu man šķiet tas pats, kas necienīt sevi un dot zaļo gaismu šādai rīcībai arī nākotnē. Nē, paldies, tas nav man!
20.10.2015 15:50 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Nekad nepiedotu. Sieviete, attopies, viņš veselu gadu sarakstījās/sazvanījās ar to citu un tas NAV joks. Kas tas par vīrieti? Mazs, nenobriedis puišelis.
20.10.2015 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 246
Reģ: 12.11.2012
es vienīgā šeit neredzu krāpšanu? Vai kaut ko neesmu sapratusi? Viņš runāja, gāja pusdienās ar savu kolēģi... un? Vai arī viņi taisījās precēties un kopā dzīvot?
Padomā reāli, viņi gadu ir to visu darījuši, bet tālāk par vārdiem nekas nav noticis. Kur te ir krāpšana?
20.10.2015 15:51 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
jāizlemj ir tev , es skatos , kas tam bijis par cēloni, ja es šo iemeslu varu novērst/mainīt , tad pievērtu uz to acis , ja nevar mainīt , tātad tas atkārtos un es šķirtos
20.10.2015 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
tālāk jau runas aizgājušas par seksu, precēšanos, bērniem, dzīvošanu kopā.


un tu naivā tici, ka šie nav kniebušies? nopietni? vecis ar meiču runāja par bērniem pirms bija šo izvālējis? :D :D :D woooooow.... Undija, atver acis, apskaties uz to visu vēlreiz un rūpīgāk. Bet tas protams neko nemaina, ja grasies samierināties un piedot. Bet tādā gadījumā jābūt baigajiem nerviem, lai turpmākajos strīdos šito samazgu neceltu gaisā, citādi nav jēgas- sabojāti nervi, ikdiena, attiecības..viss.
20.10.2015 15:58 |
 
10 gadi
Reitings 2488
Reģ: 29.01.2009
es vienīgā šeit neredzu krāpšanu?

Krāpšana jau nav tikai fizisks kontakts. Manuprāt tas pat ir ļaunāk, ka tu esi emocionāli pieķēries citam, dalies ar viņu visās savās domās un jūtās, domā par kopīgu nākotni nekā, ja, piemēram, vienkārši vienreiz ir bijis pliks sekss un viss.
Es domāju, ka es nepiedotu, bet nevar jau zināt, kamēr pašam nav bijusi tāda situācija.
20.10.2015 16:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Nepiedotu.. Sāktu jaunu dzīvi. Šāda sarakste norāda, ka puisim ar Tevi vien nepietiek (ja jau čato par seksu ar citu).
20.10.2015 16:01 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
vecis ar meiču runāja par bērniem pirms bija šo izvālējis?


arī tā mēdz notikt , emocionāla iemīlēšanās ir kas tāāāāds .... nu man grūti apkarstīt .... tas nav tā , ieraudzīji --> patīk ---> pārgulējāt .... tas ir pavisam pavisam savādāk , bet reti kad beidzas laimīgi un forši visiem , parasti jau kāds ļoti cieš un visbiežāk , sanāk , ka sāpīgi ir visiem ....
20.10.2015 16:03 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Manam draugam ir 29 gadi.
Sākumā viņi esot sarakstījušies pa draugam. Viņš esot stāstījis daudz par mani, arī sūdzējies.
Kad es jautāju kāpēc viss aizgāja nopietnāk ( viņš sauca kolēģi dzīvot pie sevis, teica, ka bildinās uzreiz, kad dzīvos kopā), tad viņš atbildēja, ka domāja, ka es viņu nemīlu un ka viņš mani ir zaudējis. Viņš domāja, ka man "pa kluso" ir attiecības ar bijušo. Bet man citu attiecību nebija. Es pāris reizes satiku savu bijušo draugu un vienmēr savam esošajam draugam teicu, ka iešu viņu satikt. Viņš priecīgs nebija, bet atļāva.
Meitene teica, ka mans draugs esot viņai piedāvājis braukt pie viņa palikt, bet viņa esot atteikusi. Draugs esot centies arī ņemt viņu aiz rokas, bet viņa neesot gribējusi. Viņa visu esot atteikusi, jo pati esot mīlējusi savu bijušo un nevarot aizmirst, bet ar manu draugu esot forši parunāt, jo viņš esot viņai licis justies kā sievietei.
20.10.2015 16:04 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Man jau slikti vien paliek no domas par to mantu dalīšanu.

man drīzāk slikti paliek no tās situācijas un šo abu liekulības :D jā, kā tad, nav bijis fizisks kontakts veselu gadu komunicējot un kopā strādājot...smieklīgi (t)
Vispār neredzu par ko diskutēt, protams, ka jāšķiras, vienalga vai draugs to grib vai ne...nav ko ar citām sievietēm tusēt gadiem ;-) ja Tu spēsi piedot un ar to sadzīvot (sazin kāda velna pēc), tad gan novēlu Tev veiksmi!
20.10.2015 16:05 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
domāja, ka es viņu nemīlu un ka viņš mani ir zaudējis.

veselu gadu domāja, ka tevi ir zaudējis? un tagad beidzot viņam atvērās acis un viņš saprata, ka tev ar bijušo nav nekā?:-D
20.10.2015 16:07 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Eu, a jūs kopā nedzīvojat, ja jau viņš tik vēsā mierā kolēģi sauca pie sevis dzīvot? vai arī bija iedomājies, ka vienkārši izliks tevi aiz durvīm un jaunajai brūtei ierādīs jauno mitekli?
20.10.2015 16:09 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kad es jautāju kāpēc viss aizgāja nopietnāk ( viņš sauca kolēģi dzīvot pie sevis, teica, ka bildinās uzreiz, kad dzīvos kopā), tad viņš atbildēja, ka domāja, ka es viņu nemīlu un ka viņš mani ir zaudējis.


A mož labāk nedomāt, ja reāli nesanāk? Tai vietā lai domātu un reāli spērtu krāpšanas soļus, būtu parunājis ar Tevi vai tad šķīries un šļūktu ne jau pa kreisi, bet taisni, ar visām tiesībām. Laba atmazka, lieku 10 balles!
20.10.2015 16:10 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Viņš esot stāstījis daudz par mani, arī sūdzējies.


Šis ir nekrietni. Es uzreiz pamatīgi apvainotos, ja par mani sūdzētos citai sievietei. Runāt vajag ar savu sievieti par abu attiecību problēmām, nevis klačoties apkārt.
Nerunājot, iespējams, par visu citu. Man no visa teksta šis aizķēra.
20.10.2015 16:11 |
 
Reitings 61
Reģ: 23.10.2012
Mums ir kopīga mājvieta, bet es mēdzu palikt pie vecākiem, lai viņiem palīdzētu.
20.10.2015 16:11 |
 
Reitings 10816
Reģ: 29.01.2009
naaaa...dzheks bish nemaak melot..plus grib vainot Tevi.... un es arii neticu, ka gadu nav bijis fizisks kontakts... bet nu Es nevaretu dzivot normaali ar visu shito... agri vai veelu tas mani sagrauztu un butu kashkji un beigaas nekas labs nebutu.. un Tu arii saki,ka nespeej to piedod...
20.10.2015 16:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!