Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kerzas

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Šodien izstaigāju pus Rīgu, nekur nevaru atrast kerzas. Cik zinu, ziemā ar viņām esot baigi silti un mierīgi var izbradāt sniegus un peļķes. Normālos veikalos armijas zābaki maksā pāri pa 100 eur, tādos kā Danija, NS King, Eiropas apavi, ir tikai armijas zābaku imitācija. Ķēros klāt humpalām un centrāltirgum - arī nav. Kur lai nopērk vismaz līdz 20 eur? Der arī lietoti no humpalu varianta un tā pat labāk.
18.10.2015 18:19 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Tev par 20 euro arī būs vien ādas imitācija, un droši vien iekša arī nebūs silta. Ziemas variantā nederēs. Jāstaigā pa humpaliem un jāmeklē. Paziņā pa pāris latiem noķēra dr. martens kerziniekus.
18.10.2015 18:25 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Šaubos, ka varēs atrast par 20€. Jāpriecājas, ja var atrast pa 40€. :-/
18.10.2015 18:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Kādreiz tādus daudz velkāju. Esmu gan pirkusi normālos veikalos, gan arī tirgū gan arī auto ostai pretī tajā tirdzniecības centrā - titāniks? (Neesmu pārliecināta vai tā sauc un nezinu vai tagad tur tādus varētu atrast vispār). Vienmēr cenas bija apmēram 40-60 Ls apmērā, ja gribēji īstu ādu. Vienu gan es neiesaku, ja atrodi tādus zābakus ar siltinājumu (tādu spamveidīgu pūciņu iekšā) tad labāk tos nepērc jo siltinājums ļoti ātri izvelkājas un visu ko radair pūkas pie zeķēm u nsiltumu minimāli sniedz. Labāk vienkārši nopirkt parastos un vilkt vilnas zeķi.

Pa lēto līdz 20 Eur man liekas gandrīz vai neiespējami dabūt, it īpaši ja runa par garajiem, ja nu vienīgi viņi ir ļoti pasliktā stāvoklī.

Pat Humpalās vairākās visi redzētie tomēr ja ir labā stāvoklī un ādas maksā vismaz tos 25 Eur.


Tā kā tavu izmēru nezinu tad nu neko nevaru daudz ieteikt, ja nu vienīgi pskaties ss vai kādā citā portālā kur pārdod drēbes/apavus, lai gan tur arī nedomāju ka būs pa lēto.
Vel vari ebay mēģināt nopirk, bet tan nu tunezināsi ne kāda kvalitāte ir, ne arī kā derēs.
18.10.2015 18:39 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man gan ir laba pieredze ar kerziem, kuriem iekšā vilniņa! Bija ideāli ziemā, bet nesiltinātos nevaru iedomāties lielos mīnusos, ja daudz jāstaigā ar kājām.

Bet es nevaru ieteikt neko lētu. Savulaik pirku par tādām pašām summām kā raksta Miss Joker. Varbūt humpalās kaut kas ir, bet nāksies vien pašai regulāri iet un meklēt.
18.10.2015 18:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Elizabete. Tās kuras bija ar ķipa siltoiekšiņu bja "steal" firmas laikam un man tiešām likās pilnīgi bezjēdzīgas. Un tās pūkas tā zeķes nopūkoja ka tad kad ciemos biju tad bija kauns vilkt nost. Vienkārši drausmīgi un no siltuma ar ne miņas nebija. Ar vilnas zeķi kārtīgu bija tik pat silti ja ne iltāk, bet tjā, iespējams ka citām firmām ir normālas tās iekšas, tik jāskatās kādas ir.

Vajadzēja Kerzus vasarā meklēt kā veikalos tā lupatās, tad viņiem cena ir arī lētāka un varētu dabūt arī iespējams pa 20 Eur, bet vot tagad būs grūtāk pa lēto, ja vispār iespējams.
18.10.2015 18:51 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vel vari facebook varbūt kādā drēbju pārdošanas/pirkšanas grupā ielikt sludinājumu ka meklē tos zābakus par tevis minēto summu.
18.10.2015 18:54 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Diemzel izskatas, ka pa 20 bus gruuti, nemot veeraa prasibas. Tikai un vienigi lietoto apavu veikalus vari revidet.
18.10.2015 19:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits