Se , 17.10.2015

 
Reitings 857
Reģ: 08.08.2014
Labrīt labrīt labrīīīīīīt šodien !
Kāds nu kurai rīts - lai citai garšīgs ūdens , lai kādai perfekta kafija un brokastis !
Jauku visām dienu! Izbaudiet !!!(l)
17.10.2015 06:03 |
 
Reitings 109
Reģ: 16.10.2015
Sveikas meitenes ;)
Man diena skriešanā-bet no rīta bij super šopings ,beidzot agrāk pamodos un aizvilku sevi uz RDA :D nezinu kā jums ar lietotu apģērbu iegādi un tā,bet man patīk,jo gandrīz vienmēr atrodu īstas pērles :)...atradu jaunus leggingus kādus sen vēlējos (l) un sapirku daudz džemperīšus rudenim...šodien 30% atlaide bija visam :D
Pēctam uz laukiem vissu sadarīt pie omītes,un nu esmu ar saviem puišiem (l) (t.i. suņuks un mīļotais ) :)
Jāuztaisa ūdenspīpe laikam :)
17.10.2015 20:46 |
 
Reitings 2548
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.

Šodiena pagāja darbā, vienā skriešanā, bet vismaz tagad ir patīkami iekrist gultā ar datoru un nedarīt neko :D lai gan nedrīkst slinkot un jānomaksā rēķini.

Godīgi sakot esmu dziļi vīlusies savā ģimenes ārstā un viņa palīdzē.
Bija jāizņem šuves. Daļu izņēma ģimenes ārsts, daļu atstāja, lai rētas neatnāk vaļā. Viņa palīdze teica, lai atbraucu pēc pāris dienām, lai izņemtu pārējos diegus. Man šī dakterīte ļoti patika, sirsnīga un runātīga un aiz labu gribēdama nopirku šokolādi. Tā kā ģimenes ārsts nebija, pārējos diegus izņēma viņa, laipni atvadījos, pie sevis nosolījos turpmāk sargāties un pie ārstiem nerādīties...

Šodien aptīrot rētas pamanīju,ka 2 diegi vēl ir šuvēs iekšā. Biju šokā- par ko man bija maksāt, ka pēc ārstu apmeklējuma man pašai vēl šie diegi jāizņem! Dzīvotu blakām, ietu lamāties, bet tā kā bija tālu jābrauc- noriju krupi. Bet tas taču nav normāli! (t)


Pati vinčikus un vispār nekādus grādīgos nelietoju, bet lai jums sirdi sildošs šis vakars pie vīna glāzēm.
17.10.2015 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Cieminji pavadiiti, seezhu viesistabaa, malkoju shampaniesha parpalikumus, skatos uz trauku kalnu, kursh riit buus jaaneitralizee un praatoju, ka nemaz tik zemee metama maajasmaate neesmu. :D Ar visu to, ka shis tas gatavojaas veel tad, kad viesi jau bija klaat. Un visam steidziigajam juceklim pa vidu bijushais viirietis peec triis miljons gadu kluseeshanas izdomaja telefoniski "apsveicinaaties".Tieshi lazanjas tapshanas viducii. :D
Bet man ir pilna milzu vaaze koshu fuksijkraasas mazo nelkiishu, saldi chuchaajoshs draugs un taa forshaa sajuuta istabaa, kuraa tikko cilveeki chaloja, jokoja un smeejaas. Un cream profiteroles. :D Ah, shito dziivoshanu! (l)
18.10.2015 01:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits