Kas kopīgs ar draudzenēm?

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Nezinu, kā lai maigi to pasaka, bet mani reāli tracina manas draudzenes.

Tiek sūtītas kaut kādas nagu bildes vai make up bildes, re kādi man jauni nagi uztaisītia, vai redz kāds lūpu krāsas tonītis. Kad viņas kaut kur iet, tad sūta selfijus ar outfitiem un prasa, lai izvēlamies, ko labāk vilkt. Visu laiku kaut kāda lielīšanās ar brendiem. Man tas liekas tik blondīniski...

Es nezinu... man nekas no tā nav aktuāls. Manikīru sev pati taisu, pie friziera vienkārši apgriežu matus, brendu drēbes es nepērku, kaut arī varētu atļauties, bet man tas vispār neliekas dzīvē svarīgi. Iepērkos es pati un pati varu izdomāt, ko vilkt.

Liekas, ka tie ir pilnīgi cita veida cilvēki ar citām vērtībām. Bet tomēr manas draudzenes... Kā sadzīvot?
16.10.2015 21:45 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tiek sūtītas kaut kādas nagu bildes vai make up bildes, re kādi man jauni nagi uztaisītia, vai redz kāds lūpu krāsas tonītis. Kad viņas kaut kur iet, tad sūta selfijus ar outfitiem un prasa, lai izvēlamies, ko labāk vilkt. Visu laiku kaut kāda lielīšanās ar brendiem. Man tas liekas tik blondīniski...
Lai izvairītos no divvalodības, man ir priekšlikums Cosmo forumā turpmāk sarakstīties tikai angliski. :D Bet idejiskā ziņā esmu ar tevi vienādos uzskatos. Cilvēka pasaule nav veidota tikai no izkārtnēm. Normāls dzīvesveids, sakarīgas sarunas, patiesa draudzība, veselīga atpūta utt. daudziem mūsdienās ir kaut kas nepazīstams. Ja kāds ir normāls un sakarīgs un par sevi to visu uzraksta, tad viņam vispār netic.
17.10.2015 11:20 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Izdari savām "draudzenēm" pakalpojumu un pārstāj ar viņām kontaktēties. Nopietni. Tas nu gan ir zemiski taisīt forumā diskusiju par meitenēm, kuras tev tik ļoti kaitina, kuras tu uzskati par lielīgām un kurām rūp tikai pazīmēties, bet katra teikuma beigās nosauc viņas par draudzenēm.
17.10.2015 11:24 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Cilvēkiem patīk būt novērtētiem un saņemt komplimentus. Neredzu neko šausmīgu tajā, ka papriecājos par draudzenes jaunāko pirkumu vai ceļojumu. Lai arī reizēm nemāku to izrādīt, no sirds priecājos par visu foršo, kas notiek ar manām draudzenēm. Viņas to ir pelnījušas!

Agrāk man bija līdzīgas pārdomas par izrādīšanos un es nespēju priecāties par draudzenes jauno kleitu vai matu griezumu, bet tolaik es mocījos ar nopietnām pašapziņas problēmām un nespēju pat priecāties par sevi, kur nu vēl par kādu citu.
Varbūt tiešām problēma ir tevī nevis draudzenēs?
17.10.2015 11:27 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Ja jūs esat kopā no skolas laikiem, tad nav brīnums,ka tā draudzība jūk. Tak intereses un paši cilvēki mainās. Man pašai tā bija - bijām skolas laikā 4 draudzenes, bet nu esam palikušas tikai divas. Ar pārējām divām draudzība vnk izira, jo aizgājām pa dažādiem dzīves ceļiem. Tagad satiekot, pat negribas runāt neko vairāk par čau, jo man viņas vairs nav interesantas.
17.10.2015 11:49 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man arī reiz bija tāda draudzene, kura lielījās un uzsvēra savus dārgos pirkumus ar mērķi mani pazemot laikam. Bet tāpēc jau viņa BIJA draudzene.
17.10.2015 12:19 |
 
Reitings 883
Reģ: 29.01.2009
Vai tad grūti draudzenēm sniegt komplimentus? Parasti par to pārdzīvo cilvēki, kas paši nesaņem gana komplimentus, tāpēc negrib sniegt citiem.
Kam tad vēl paprasit padomu saistībā ar skaistumu, ja ne draudzenei?
Man ir viena tāda "draudzene" , ar ko mēs nekad neapspriežam izskatu vai drēbes. Ja es paprasu, kā man krāsotie mati izskatās, saņemu vairāk vai mazāk sarkasmu pretī, tāpēc vairs neprasu.
Un man ir arī draudzene, ar ko kopā krāsojamies, mēram drēbes, vienmēr godīgi pateiksim , ja kaut kas ne tā vai ja ir super - tad arī.
Vispār autorei derētu atrast jaunas draudzenes vai uzlabot attiecības ar esošajām, jo var gadīties, ka paliek bez draugiem un zinu daudzus tādus cilvēkus, kas noliek savus draugus vai zaudē draugus dēļ šādiem sīkumiem. Un vispār draudzība kā jebkuras attiecības ir darbs un laika ieguldīšana.
17.10.2015 13:36 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Es esmu izlasījusi pruveni pusi no komentāriem un nesaprotu... Kāpēc visas kā viena uzskata, ka autore ir skaudīga? Un kāpēc visas iesaka pārtraukt draudzību? Jūs neesat iedomājušās, ka cilvēki ar laiku mainās un parādās citas intereses?
Mazspiradzins , es Tavu problēmu ļoti labi saprotu. Man ir līdzīgi ar manām draudzenēm. Kad mācījāmies kopā, bijām nešķiramas, bet, nu, ir pagājis laiks, viena tikusi pie bagāta precinieka, otra tikusi augstu karjerā un vērtības ir mainījušās. Arī tas pats ar visiem Gucci variantiem. Man viņas joprojām ir draudzenes, bet es cenšos bieži netikties un man arī to neviens nespiež.
17.10.2015 14:12 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pārtrauc to draudzību un turpini sēdēt vecim pie pakaļas 24h dienā. Jau no pirmās diskusijas bija skaidrs, ka tas tev šobrīd ir dzīves mērķis un tās sievietes tu vienā teikumā sauc par draudzenēm, bet visos pārējos nodirs pēc pilnas programmas - kādas viņas seklas, stulbas utt. Taisni jābrīnās, ka tu tāda labestīga, jauka un dziļa iemaldījusies starp viņām.



Jaa man ar neizklausas, ka Tu esi vinju draudzene. Izdari meiteneem pakalpojumu un izbeidz vinas nolikt un meklee citus draugus. Vai vnk sac pienemt un beidz aprunat shos


Draudzēties ir jāmāk. Iemācies līdzi priecāties draudzenēm par jebkuru iemeslu, jo viņām tas ir svarīgi.


Visiem šiem komentāriem ++++

Viss pa lielam jau ir pateikts. Zini, Tu tikai izsaki pretenzijas attiecībā uz savām draudzenēm, bet pati KO Tu ieguldi šajās attiecībās? Savu čīkstēšanu, negatīvismu un snobismu? Draudzēties jāmāk, tā nav iela ar vienvirzienu kustību, saņemot kaut ko, jādod arī pretī. Pagaidām Tu kā suns uz siena kaudzes - bez draudzenēm (kaut gan reāli TĀDU draudzeni kā Tu es negribētu) palikt negribi ne jau tāpēc, ka Tev viņas ir tuvas, bet tāpēc, ka gadījumā, ja vecis pazudīs, paliksi viena. Nu, baigā draudzene! No tādām pa gabalu jāturas!
17.10.2015 16:47 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man viņas joprojām ir draudzenes, bet es cenšos bieži netikties un man arī to neviens nespiež.


Dīvaini.. Tu ar viņām netiecies, jo viņas tālu dzīvē tika? Un kā var cilvēkus saukt par draugiem, vienlaicīgi CENŠOTIES bieži netikties (lasi - skriet prom kā no trakumsērgas)..

Un jā, es uzskatu, ka daudzi cilvēki vienkārši nemāk draudzēties, bet vaino tajā citus - savus draugus..
17.10.2015 16:50 |
 
Reitings 96
Reģ: 07.06.2015
Man arī ir problēma.

Es nesaprotu šitos visus Whatsapp čatus . Vai nu man nav draugu vai kas, bet es nezinu par ko tur veidot grupu sarakstes un visu laiku čatot!?! un īpaši ar draudzenēm? nekas cits man nenāk prātā, kā atrādīt ko draugs/vīrs uzdāvinājis, pārādīt ko brokastīs ēdu...
17.10.2015 16:53 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Izskatās, ka pēc puiša parādīšanās tev draudzenes riebjas ar katru dienu ar vien vairāk! Tak pārtrauc kontaktus! Nesen sūdzējies, ka žēl naudu tērēt ejot satikties, bet tagad jau pat sms tev kretinē! Paliec viena kā piepe ar savu draugu!
17.10.2015 16:57 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Uzraksti man :-D
17.10.2015 17:16 |
 
Reitings 824
Reģ: 22.02.2009
Saprotu autores problēmu. Ar draudzeni kopā studējam un pa šiem gadiem šķita, ka viss ir ļoti labi, vienmēr ir bijis par ko parunāt un pasmieties kopā. Taču šogad aizbraucām uz nedēļu kopā ceļojumā. Tad tikai sapratu, ka patiesībā mūsu intereses un pasaules skatījumi ir pilnībā atšķirīgi, un ka vēlreiz ceļojumā kopā nebrauksim. Taču tā kā man to draugu nav desmitiem, tad sapratu, ka nav jau katrai draudzenei jākļūst par labāko draudzeni un ka nav jāsatiekas/jākomunicē katru dienu, jo varam sazvanīties ik pa laikam un runāt par to, kas abām interesē. Iesaku to pašu darīt arī autorei, jo gan jau kaut kādas kopīgas intereses ir un vari pateikt, ka katram pašam jau ir jāzina ko labāk pirkt un tev nav laika, lai izteiktu viedokli par katru atsūtīto bildi. Ja draudzībai būs kāds pamats, tad tā arī pastāvēs, bet ja ne, tad palēnām izirs, un pēc pieredzes varu teikt, ka tā arī droši vien labāk un nav vērts censties par katru varu saglabāt draudzību...
17.10.2015 17:43 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
nav ko sadzīvot, ja nav pa ceļam, tad nav :)
17.10.2015 17:49 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Tās tiešām ir tavas draudzenes? Meklē problēmu sevī vispirms. Ja tev nepatīk, tad varbūt nepievērs tam uzmanību. Interesanti, vai viņas tev aiz muguras tāpat spriedelē par tevi, ka tevī nepatīk konkrētas lietas. Un, ja jau būtu tik labas draudzenes, tad jau tu varētu ar viņam vispirms izrunāties.
17.10.2015 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Es tiešām ceru, ka tavām draudzenēm nāks apgaismība un sapratīs, ka tāds cilvēks kā tu viņām dzīvē nav vajadzīgs.
Tu meklē vainu draudzeneš, bet pēc pēdējām diskusijām tā vien šķiet, ka sevī problēmu nekad neredzi..
17.10.2015 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Mass- mums ir whatsapp cats, kur sarunajam par kopigam aktivitatem- volejbols, skriesana, vienvardsakot- atktiva atputa. Loti erti, jo nav jamekle katrs atseviski. Citreiz vnk par kaut kadiem jaunumiem painformē pārējos- pārēja laikā, čats netiek lietots- tikai info nolukos, nevis, lai pačalotu/paklačotos.
17.10.2015 18:16 |
 
Reitings 205
Reģ: 06.07.2015
Man ar kristu uz nerviem, ja nemitīgi tiktu izceltas lietas, ko draudzenes nopērk. Nu man ir pilnīgi vienalga vai viņa neesā gucci somu vai no tirgotavas. Viņas man ir draudzenes un tieši tā iemesla dēļ, man ir vienalga, kas viņām mugurā. Tā ir izrādīšanās nemitīgi zīmēties ar jauniem nagiem, kurpēm un somām. Priekš kam tas ir jādara? Kad es nopērku, ko smuku - es neskrienu un nebildēju, bet saņemu tāpat komplimentus. Tāpat arī ir ar tām draudzenēm - viņam vienkārši vajag dzirdēt, ka tā soma ir skaista, woow gucci, nu nevar būt :O .
Stulbi kaut ko te teikt par skaudību, ja viņa pati minēja, ka var atļauties, bet neliekas vajadzīgs.
17.10.2015 18:25 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Nedomāju, ka autore ir ļauna, skaudīga un slikta draudzene. :-)
Patiesība ir tajā, ka mūsdienās šādu cilvēku, pateicoties visiem instagram, FB, whatsapp, pinterest utt., ir pilns. Piemēram, man liekas stulbi fočēt savas pusdienas, likt FB un uzprasīties uz komplimentiem vai sajūsmas spiedzieniem. Tomēr daudzas meitenes tā dara (meičas biežāk nekā puiši). Vēl nesen bija diskusija, kur visi rakstīja, kā riebjas izrādīšanās sociālajos tīklos, bet cilvēki tikai dalās priekos, grib saņemt komplimentus utt., tas taču tik normāli un cilvēcīgi!:-D Man ir viena bijusī skolas biedrene no šīs pašas šļakas. Nopērk jaunu, kleitu-posto esot jau veikala ģērbtuvē. Bija pie friziera- 3 selfiji visos rakursos. Bija solārijā- selfijs. Ēda Gan bei sušī- atkal posts utt. Ideju sapratāt. Sajūta, ka es pārzinu visu viņas skapja saturu un esmu informēta par katru viņas soli.Nu stulbi, piedodiet! :-D It kā pārējie cilvēki neēd, neiepērkas un nekad neiet pie friziera:-D
Ko es gribu teikt- kas par daudz, tas par daudz. :-) Nedomāju, ka autore tā domātu, ja viņas draudzenes šad tad ieliktu kādu selfiju, kurpju vai somiņu bildi, bet, cik noprotu, tas notiek regulāri, un viņu saziņa ir tikai šāda. Tādā gadījumā tas ir skumji, ka draudzenēm nav citu interešu. :-/ Neiesaku uzreiz pārtraukt draudzību, iespējams, meitenes izaugs no šī posma un viss būs ok. :-) Un gan jau ir lietas, kas jūs visas saista joprojām!:-) Draugi jāsargā, jo jaunus dabūt nemaz nav tik viegli.
17.10.2015 18:41 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Sieviešu loģika:
Kāds dalās priekos-lielās, maita,
Kāds dalās bēdās-uzgrūž savas problēmas, bojā omu, maita,
Kāds dalās iespaidos par kaut ko-uzspiež savu viedokli, maita,
Kāds uzsāk intelektuālu sarunu- garlaiko ar savu muldēšanu, maita :D
Secinājums-draudzenes ir maitas jebkurā gadījumā.
Laikam vienīgā pieņemamā draudzības forma ir tad, kad otra nemitīgi pielien, visu laiku domā tikai un vienīgi otras labsajūtu. Nu tāds Emanuelles stils. Un pat tad kāda pamanās izdvest, ka riebj Emanuelles pielīšana :D
Tāpēc te daudzām nav draudzeņu. Draudzēties ir jāmāk. Bet vispirms jātiek galā ar saviem kompleksiem, kas traucē no sirds priecāties par otru.
Cilvēks, kas posto katru soli vai sniedz reportāžu draugiem par savu dzīvi patiesībā grib nevis lielīties, bet draudzēties, būt tuvs.
17.10.2015 21:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits