Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lētie smiņķi

 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015


Kamēr priecīgi satraukta gaidu savu pirmo pasūtījumu no Makeup Revolution, vēlos dzirdēt par jūsu labo pieredzi gan ar šo zīmolu gan citiem, līdzīgiem (e.l.f., MUA, catrisse, utt). Produktus, kas jūs ir patīkami pārsteiguši un ko iesakat citiem, lūdzu, studijā! :-D
16.10.2015 19:54 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Mana pati pirmā sarkanā lūpu krāsa bija no Catrice Ultimate Color. Sulīga, viegli klājās un krāsa tiešām ļoti izteikta, arī pārsteidzoši noturīga, patīkams iepakojums - nav plastmasa, bet kaut kas stiklam līdzīgs, materiālos neorientējos, tas ir konkrētākais, ko varu pateikt :D Joprojām ļoti patīk. Tas arī laikam viss, ko esmu mēģinājusi, varbūt jāpacenšas mainīt šo faktu :D

16.10.2015 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009


ļoti patīk šīs lūpu krāsas. pieķeru sevi ik pa laikam nopērkam pa kādai. nav vēl nācies vilties.



kādu laiku bija manas top skropstas, jo par to cenu dzīvība viņām bija lieliska! tagad esmu iemīlējusies citās, pat lētākās. absolūti neprasās pirkt pa 5eur gabalā pārējās drogu skropstas.



patīk šie.




No makeuprevolution Iconic 1,3, sugar and spice paletes ir labas. Tumšās ēnas bez bāzes turās visu dienu, gaišās +/-5h, sārtumi ļoti pigmentēti.

kas cits baigi nenāk prātā
16.10.2015 20:27 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man no Catrice daudz kas patīk. Acu ēnas - vienīši: http://www.sugarmakeup.eu/2014/10/budzetam-draudzigas-neitralas-ikdienas.html

Dažādi favorīti no Catrice un Essence: http://www.sugarmakeup.eu/2014/12/favoriti-no-catrice-un-essence.html
Essence Un Catrice ir foršas lūpu krāsas.
16.10.2015 20:30 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Esmu izmēģinājusi diezgan daudz e.l.f. produktus un man jāsaka, ka ir lietas, kas ir ļoti foršas, diemžēl pilnīgi visam ir nekvalitatīvs iepakojums.

Superīgākais "bālo meiteņu" bronzeris - tik viegls, ka to var klāt uz visas sejas veselīgam un mirdzošam izskatam. Ja kādai ir zināma dārgāka alternatīva, labprāt gribētu dzirdēt, jo manai etvijai nolūza vāciņš un tapēc es nevaru savējo nekur ņemt līdzi un man ar to jāapietas kā ar jēlu olu.:-/



Ļoti foršas lūpukrāsas, īpaši sarkanā.


Vēl man ļoti patīk HD baltais pūderis.
16.10.2015 20:31 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
16.10.2015 20:32 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man ir essence lūpukrāsas. Patīk. :) Tādas, kā Winterra ielika. :)
16.10.2015 20:39 |
 
Reitings 979
Reģ: 03.01.2015
Nordic Belle, kāds tonis ir elf bronzerim? Gribētu pamēģināt
16.10.2015 20:39 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Winterra, es arī pasūtīju Iconic3, tāpēc jauki lasīt labu atsauksmi. Pasūtīju arī Radiant light, kas ir Hourglass ambient light dupe. Man ir lielas cerības :-D

16.10.2015 20:45 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Katya., tas baked bronzeris ir tonī St.Lucia, bildē var redzēt tieši cik bāls viņš ir :-D
16.10.2015 20:51 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Superīgākais "bālo meiteņu" bronzeris - tik viegls, ka to var klāt uz visas sejas veselīgam un mirdzošam izskatam. Ja kādai ir zināma dārgāka alternatīva, labprāt gribētu dzirdēt, jo manai etvijai nolūza vāciņš un tapēc es nevaru savējo nekur ņemt līdzi un man ar to jāapietas kā ar jēlu olu.

NordicBelle, neesmu mēģinājusi Tavu bronzeri, bet pati, būdama bālā meitene, jūsmoju par Armani bronzeri (100)

Uzmetot aci.. tas tonis šķiet nedaudz pelēcīgs.. nekāds, bet uz sejas izskatās lieliski.. dabiski :)
16.10.2015 20:54 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
No Catrice absolūti dievinu acu ēnas un lūpukrāsas. Vienīgās lūpukrāsas, kuras man nesakrājas lūpu kaktiņos un neveido baltu putru uz lūpu iekšējās robežas. Noturība atkarīga no toņa. Ēnas man patīk visas un bez izņēmuma. Essence man nepatīk. Man ir 2 briesmīgas lūpukrāsas - noturība nekāda, rullējas pa lūpām nevienmērīgi. Konsīleris trāpījās nepareizā tonī, tonālais klājās kā maska. Vientoņa acu ēnas cietas kā akmens (testerī izskatījās mīkstākas). Izmetu visu. No lētučiem vēl ir konsīleris un ēnas no flormar - patīk, reizi pa reizei kaut ko nopērku. Avon šis tas ir foršs, šis tas ne tik foršs.
16.10.2015 21:14 |
 
Reitings 414
Reģ: 07.06.2013
Catrice lūpukrāsas.. Noturība tiešām pārsteidza, un tekstūra arī uz 10! Nemācēšu gan pateikt, kāda tieši man ir, bet tekstūra viņai ir super-matēta. Vārdu sakot, esmu sajūsmā.
16.10.2015 21:20 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kormīt, pelēcīgs bronzeris ir zelta manta, dikti grūti atrast starp visiem tiem oranžajiem spīguļu brīnumiem :-D Dikti smuki, vienīgi nespēju sevi motivēt tik daudz maksāt neredzot, jo man neviens klātines kosmētikas veikals Armani netirgo (t)
16.10.2015 21:32 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man agrāk bija MUA acu ēnu paletes, kas nebija sliktas. Ļoti metāliskas, rupjāka maluma nekā UD Naked, bet bija pat ļoti ok. Es no viņiem pēdējoreiz pasūtīju diiikti sen, bet man joprojām lietošanā ir viņu pūderveida vaigu sārtums tonī Cupcake (ideāls tonis) un vienas mārciņas gaišākais bronzeris.

Labs zīmols ir Sleek, īpaši viņu vaigu ļoti pigmentētie vaigu sārtumi un lūpu krāsas. Acu ēnas gan šķiet mazliet pacietas un kvalitāte nav konsekventa pat vienas paletes ietvaros.

No ELF arī šovasar tiku pie jau pieminētās Matte Lip Color. Kvalitāte šķita ļoti laba, es tikai kārtējo reizi izvēlējos sev ļoti nepiemērotu toni (Tea Rose uz manis izskatās ļoti pelēks). Gribētu pamēģināt kādu citu toni. Tomēr ELF pavisam lētā līnija gan nav laba, ja nu vien kaut kas nav mainījies uz labo pusi kopš maniem skolas laikiem.

Vēl man ļoti patīk Wet n Wild MegaLast Lip Color lūpu krāsas, pirktas vēl tajos laikos, kad varēja dabūt Latvijā. Fantastiskas! Turklāt Coraline ir vienīgais sarkanais tonis no man piederējušajiem, kas man patiešām piestāv.

Un Revlon ir brīnišķīgs ColorStay tonālais krēms taukainai ādai.

No amerikāņiem varu pieminēt arī ColourPop, ko tagad testēju (diemžēl nav pieejams Latvijā). Lippie Stix nopērkami par 5 dolāriem gabalā, bet kvalitāte ļoti laba, pilnīgi žēl, ka nepasūtīju vairāk. Vaigu sārtumi arī forši - izskatās ļoti dabīgi, turklāt turas kā pielīmēti. No rīta uzliec, bet vakarā izskatās tieši tāpat. Vienīgi viņu acu ēnas ar Metallic finišu mani galīgi neuzrunāja, jo ļoti daudz lielu gliteru un vienīgā pieņemamā vieta tām ir Jaungada ballīte. Bet varbūt man tikai tādi toņi gadījās. Pearlized finiša ēnas gan ir foršas.

Essence mani galīgi neaizrauj. Es ticu, ka var atrast labus produktus visā tajā klāstā, bet man lielākoties bijušas vilšanās. Īpaši viņu lūpu krāsas!
16.10.2015 21:37 |
 
Reitings 2532
Reģ: 29.01.2009
NordicBelle neesmu lietojusi to elf bronzeri, bet revolution tonii breathe man kalpo, ka bronzeris, kas dod viegli iesaulotas adas efektu. (nezinu vai tava bilde ir sis vai glow tonis)

http://thelipsticksmudge.blogspot.co.uk/2015/04/radiant-light-from-revolution-review.html

un tas otais, exhale ir labs prieksh izgaismosanas.

man loti patik Collection eyes uncovered paletes (ja rodas iespeja pameginiet)

http://thelipsticksmudge.blogspot.co.uk/2015/05/eyes-uncovered-from-collection-review.html

Collection Lasting perfection konsileris ari ir super (bet neieteiktu lietot zem acim, bet gan masket sejas nepilnibas)
16.10.2015 23:42 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Moon River, jo vairāk skatos uz swatch un bildēm, jo vairāk šķiet, ka gan elf bronzeris gan MR Breathe ir stipri līdzīgi... Kad dabūšu savu paciņu, noteikti padalīšos iespaidos. :-)
18.10.2015 16:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!