Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No LV uz UK

 
Reitings 3
Reģ: 16.10.2015
čau visām! Vīrs dodas komandējumā uz UK un piedāvā arī tur darbu, kas, protams būs labāk apmaksāts kā LV..diemžēl būs jādodas uz Angliju dzīvot.

vai ir kāda, kas vēlētos man palīdzēt-pastāstīt, kur mums jādodas, kas jādara, pie kā jāgriežas, lai visas formalitātes nokārtotu? Dēliņam ir pilni 4 ar pus mēneši, vīrs dosies uz Angliju mēneša beigās, bet dzīvos pagaidām viesnīcā, līdz atradīs mums mājokli, mēs ar mazo paliekam Latvijā. Vai kādai ir līdzīga pieredze?



bijām jau Anglijā grūtniecības otrajā trimestrī padzīvoties, tiesa, pa viesnīcu tad bija ērti, bet ar zīdaini nevēlos dzīvot viesnīcā un poe ārsta lai vispār tiktu esot vajadzīga dzīvesvieta.



Ļoti ceru uz jūsu atsaucību.:-)
16.10.2015 13:21 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Latvija ir Eiropas Savienība, nopirki biļeti un aizbrauci. Vīram visdrīzāk, lai dabūtu mājokli, būs jāsamaksā par dažādām pārbaudēm un formalitātēm, jāpierāda darba vieta.
16.10.2015 13:39 |
 
Reitings 187
Reģ: 14.09.2015
Es, kad reģistrējos pie ārsta, tad neko nepierādīju, atradu tuvāko un aizpildīju anketu un viss gatavs :)
Latvijā noteikti nekas nav jākārto, tas mazums, kas jādara (National Insurance number), to var tikai uz vietas un principā tas arī viss, pārējais pēc izvēles.
16.10.2015 13:47 |
 
Reitings 3
Reģ: 16.10.2015
Insurance number mums jau ir, pirms vairākiem gadiem jau bijām Anglijā strādāt, bet tikt pie ārsta esot grūti, jo ir sarežģīti atrast.. Nu, tieši Londonā, domāju, kad biju tur stāvoklī, mani tā mētāja no poliklīnikas vienas uz otru, jo neatbilda neviena adresei un tad vēl sajauca laikus un dakterus uz vizītēm jau .. Jautri gāja:D

Tā kā nesapratu to sistēmu tad, ceru tagad izprast (t)
16.10.2015 18:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits