15.10.15 Labrīt

 
Reitings 128
Reģ: 31.08.2015
Labrīt.

Kādi plāni šodienai?:-)

Drīz jāceļ meitiņa augšā un jāpalaiž uz b/d. Tad vēl japadara šis tas mājās un tad ap pulkst 12 uz darbu.(l)
15.10.2015 06:28 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Cena tur laba, bet manējais izpirkts ir. :-/
15.10.2015 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
BaCk, nu tad vai nu atliek Prizma, vai arī, ja nav tik steidzami, vari pagaidīt, varbūt vēl kuponos būs. Jo šī ir jau kāda 2 vai 3 reize pēdējā mēneša laikā, kad redzu, ka kuponos tirgo Tigi. ;)
15.10.2015 16:52 |
 
Reitings 730
Reģ: 29.01.2009
Robīte
Pie šitādām sūdzībām daudz kas var būt. Cik pati zinu, tad var būt sveces vainīgas, arī degvielas filtrs vai gaisa masas mērītājs. Vakarā vēl pakonsultēšos ar vīru.
15.10.2015 16:53 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Pēc vakardienas vakara šorīt pamodos ar sarkanām, saraudātām acīm, atkal šķiet, ka daļiņa no manas sirds ir panejmta un salauzta. Nu kā var būt tik gļēvs vīrietis, ka nevar sievietei pateikt, ka viss, nekas nekad nebūs. Ok, pati jau ar pie vainas esmu, nav smuka tā mana rīcība, jāmaina kaut kas. Bet vienalga sāp, ļoti.
Jātiek tam pāri, jāsaprot, kāpēc notika tieši tā un jāver jauna lappuse dzīvē, no sitds visas simpātijas un mīlestības atstājot pagātnē. Bet dažkārt, īpaši skumīgos brīžos, prātā nāk visādas stulbas domas, ka tā arī savu otru pusīti neatradīšu :-| Bet būs labi, kādreiz, kaut kad :)

Esmu ceļā uz mājām, tik ļoti esmu sailgojusies, gribu mežu un mieru. Domu skaidrību. Daļa brīvdienu gan būs jāpavada mācoties, pēc nedēļas jau sesija, bet ko darīt vēl tik daudz ko :D
15.10.2015 17:00 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pie šitādām sūdzībām daudz kas var būt. Cik pati zinu, tad var būt sveces vainīgas, arī degvielas filtrs vai gaisa masas mērītājs.


++ Tieši tā, varianti var būt daudzi, pat vel neskaitot šos te. Kāda marka un modelis ir jums?

Varbūt jum ir kāds uzticams meistars kurš var arī pārbaudīt mašīnu lai pateiktu savus secinājumus? Jo servisos arī mēdz baigi šmaukties it īpaši ja neko nejēdz par mašīnām.
15.10.2015 17:01 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
BaCk, es pati vēl neesmu bijusi, man Prizma patālu no mājām, un arī domāju, vai braukt :-D Draudzene teica, ka lielie tilpumi (750 ml) esot bijuši ļoti izdevīgi, par cik - nezinu, ļoti izsmeļoši :-D

Pirms gadiem 2 pirku Tigi šampūnus Prizmā, bija 30% atlaide, un cena bija mazāka kā Trakajās dienās. Laikam jau vērts aizbraukt, 40% izklausās daudz :-D
15.10.2015 17:18 |
 
Reitings 1338
Reģ: 15.03.2009
Ui, nemanīju, ka Valencia jau ielika cenu. Paldies! :-) Laikam būs jādodas uz Prizmu :-)
15.10.2015 17:20 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Drausmas cik daudz darbu, bet vispār nevar neko padarīt. Nu kas notiek. Klausos Danger doom austiņās - domāju, tas visu izsaka :D Būs jāiet mājās un jānāk rīt 8 uz darbu atkal. Nejēdzība.
15.10.2015 17:22 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
MJ, Volvo V40!

Mēs jau vedīsim citur ar, jo šis esot bez kompīša, bez nekā vienkārši pateicis...
Mūsu uzticamais un foršais meistars pārzina tikai ritošo daļu, tad nu jāperās un jābendē nervi!

Saprotu, ka tas tikai dzelzs gabals, bet ja bez tā dzelzs gabala lāga nevar, tad ir kā ir :'-(
15.10.2015 17:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tagad tas konkrētais jautājums būtu, vai tas var būt sūknis, ja mašīna ik pa laikam pielec vai ievelkot iedarbinās???
Jo vnk saka, ka būtu sūkņa vaina, tad nebūtu vispār nekādas dzīvības.
15.10.2015 17:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte Var būt sūknis, viņš vienkārši iespējams iet uz beigām tāpēc citas reizes lec, bet citas atkal nē.
15.10.2015 17:32 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte Varbūt intereses pēc uzjautā šo jautājumu bmw power forumā, tur varbūt kādam vel radīsies kādas idejas vai arī vismaz kāds varēs izpalīdzēt un apskatīt visu kārtīgi :)
15.10.2015 17:34 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Paldies MJ par atbildi uz konkrēto jautājumu!

Skumji - tikko izgājām apskati, nopriecājos, ka sīkumi vien un še tev (e)
Un tad, kad vispār nevarētu satraukties, visādas problēmas krīt viena pēc otras :'-(:'-(:'-(
15.10.2015 17:38 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Robīte- var būt vaina arī starterī,startera oglītēs.
15.10.2015 17:46 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
var būt vaina arī starterī,startera oglītēs


Vai tad tur nav tā ka ja startera oglīte būtu pie vainas tad vispār nelaistos klāt? Vai nu viņa ir beigta ,vai nē parasti.
15.10.2015 17:52 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte Es tomēr ieteiktu aivest uz vel kādu servisu priekš diagnostikas, ja vairāki teiks ka tas pie vainas, varbūt kāds piedāvās remontu pa lētāku summu. Tad nu arī tajā bmw forumā varētu varbūt kādu atrast kurš lētāk to var izdarīt.
15.10.2015 17:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte Vel mani interesēja tas vai tas ir benzīnieks vai dīzelis?
15.10.2015 18:01 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Mēs, protams, aizvedīsim vēl kaut kur - šis neesot pielicis pie diagnostikas, vienkārši tā pateicis, tad nu cerība man ir, ka nav tik traki, bet nu profesionāļi gan jau var uzreiz pateikt, kas varētu būt par vainu. Es tā domāju...

Labi, paldies, es dabūju pagaidām galveno - ka tas var būt arī sūknis, lai arī mašīna iet! :-/

Paldies, meitenes :-)

Bet man radās jautājums citām - cik ļoti Jūs pārdzīvojat par mašīnām vai vispār it kā materiālām lietām???
15.10.2015 18:05 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Dīzelis
15.10.2015 18:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Robīte Oi mums vasarā ar golfu bija tādi murgi gadījušies ka arī vieni vienīgi kreņķi. Lai gan 3 golf ļoti maz tērē uz remontiem + Draugs VISU maina pats. Mašīna draugam ir 3 gadus, pirmos 2 gadus bez problēmām gāja, tagad šo vasaru sāka niķoties. . Tas bija nepatīkami.

Sākumā pazuda pagriezieni, kā noslāpēja un atkal pielaida tad atkal bija, ok tas vel tā, beigās mums pazuda pagriezieni uz jūrmalas šosejas un pēc mirkļa arī mašīna atteicās, tad draugs vel uz šosejas esot centās viņu atdzīvināt, pārlika ātrumā un palaida, beigās pārrāva siksnu vel..Pilns komplekts laimes. Tad nu mēs tur pat sēžot vienā autostāvvietā zvanījāmies apkārt servisiem un vilcējiem.. ņem vērā to ka mums nauda arī daudz nebija priekš lieliem izdevumiem. Beigās lai gan mums viens teica ka lētāk pa 50 neviens neaizvilks mašīnu, beigās mūs aizvilka mājās pa 35 + jauns siksnas komplekts bija pirkts pa 30 euro un nomainījām paši, a servisā teica ka tas maksātu uz 100 eu (siksna pati 60 eur un arī ne tā foršākā :D), tad nu nomainījām un mums bija izmēģinājuma brauciens uz Kuldīgu, visu ceļu līdz kuldīgai tikām, bet pie sabiles sākām just dīvainu smaku mašīnā, beigās pie mājas attaisot vaļā izrādas ka bijām nokūpinājuši aķīti kurš ar baltiem dūmiem nakts tumsā dūmoja :D Nezināju vai smieties vai raudāt :D

Aķīts nokūpēja jo ģenerātors bija nobeidies, iemesls tam bija ģenerātora oglītes kuras bija jau nolietojušās līdz pēdējam. Tad ne visu 6dienu izbraukājām meklējot lietotu ģenerātoru, bet diemžēl izrādas ka visi golfi nav vienādi un tā braukājot nevienu neatradām ar ko aizstāt, bet man bija gudra ideja pameklēt ss un tā mēs 6dienas vakarā uzgājam mūsu tagad saukto "Golfa guru" un pie viņa ja nemaldos tad pa 30-35 eur nopirkām lietotu ģenerātoru (ļoti labā stāvoklī) ar visu oglīti iekšā un derēja kā uzliets un darbojās arī labāk. + Mēs vel pa brīvdienām centāmies atdzīvināt nobeigto aķīti cenšoties pa jaunu liet skābes un destalēto ūdeni, diemžēl tas neizdevās un mēs zaudējām pāris kreklus un bikses procesā :D bet tas tā, izklaidei bija vairāk.

Tad nu aķīti ar tajā pašā svētdienā pirkām jaunu, gribējām boch, bet tie baigi dārgi un nemaz nebija tas ko gribējām, tāpēc nopirkām citu pa 75 eur. Arī labi iet :) Smieklīgākais ir tas ka tas vecais akumulātors ir bijis kaut kāds kreisais, vidēji viņi nobeidzas 4 gadu laikā, a šis jau bija lietots 8-9 gadu un tikai tagad tika piebeigts un arī tikai dēļ ģenerātora, tas nu bija zvērs :D

Ak jā un pagriezienu pēc tam arī vel mēdza pazust pāris reizes, bet tā kā mums gadījās ka zaglis mašīnai izsit logu tad pie viena kreisajās darbnīcās nopirkām jaunu logu, loga atvēršanas sistēmu (kopā pa abiem 7 eur) un releju (1 eur) un vola, stundas laikā to visu nomainījām nemākot pat un tas tagad arī super labi ir. Loga mehānismu bija jāmaina jo viņš bija ieklemējies pēdējā laikā un nestrādāja vairs.


Tagad iepriekšējās brīvdienās arī ap mašīnu darbojāmies, mainījām aizmugurējos gultņus- 1 gultņu komplekts maksāka 12 eur, mums vajadzēja divus, tātad 24 eur + vel smēre priekš relejiem kuru jāliek bez žēlestības iedeva mums unversālo pa 3 eur :) Un gultņi tagad super labi iet un nekas neskan dīvaini vairs. Vel mēs salabojām vienu riepu kurā mums bija skrūve kaut kur uz šosejas ielīdusi - ielāpu komplektu nopirkām pa 2 eur, pāris minūtes un caurums sataisīt :D

Vel arī nomainījām eļļas filtru(maksāja 3,50 eur) pati eļļa bija vajadzīgi 4 litri (1l maksāka 3,10 eur) . Iekarsējām braucot mašīnu, pēc tam līdām apakšā un lējām laukā veco eļļu, nomainījām karsto filtru un likām augšā jauno, salējām eļļas un tagad jau sākam domāt ka drīz nebūs kur ielikt naudu :D

Pašlaik nākamie mašīnas izdevumi būs uz apkures sataisīšanu mašīnā, kaut kāds muļķis uznācis ka nesilda vairs, bet tas kas sākotnēji likās ka varētu būt pie vainas tomēr nav, tad nu meklējam nākamo vainīgo + jāmeklē ziemas riepas :)

Tā kā jā, ja visu uzskaitīto mēs darītu servisā tad tas maksātu vairāk nekā pašas mašīnas vērtība + tad mēs neiegūtu jaunas zināšanas :D
15.10.2015 18:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits