Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atrast savu psihoterapeitu?

 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Labu laiku domāju par to, ka vēlētos atrast labu psihoterapeitu. Tad nu aktuāls jautājums - kā to izdarīt?
Man ir ļoti svarīgs emocionālais kontakts ar cilvēku, liela dzīves bagāža, gaišums, intelekts un sirdsgudrība.
Kur un kā atrast šādu profesionāli?
13.10.2015 12:02 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Vienmēr jau var jau balstīties uz citu pieredzi, bet kas vienam patīk un der, citam galīgi nē...protams, ka ejot tikai pie tiem, par kuriem ir kāda atsauksme ievākta, Tu samazini potenciālo loku, bet nu kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi ;) vienkārši pastaigāsi pa vairākiem un atradīsi savējo, tikai tas būs dārgi...bet iet pie psihoterapeita, ar kuru nav tas īstais klikšķis, arī nevar, jo tā būs komunikācijas barjera, pat, ja neapzinātā līmenī...
Veiksmi meklējumos! :-)

P.S. No savas pieredzes man nav ko ieteikt, jo nevienu neesmu apmeklējusi, ir bijuši tikai kontakti studiju laikos ;)
13.10.2015 13:48 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Varbūt šis noder ;) es no tā visa saraksta zinu tikai vienu...
http://psihoterapija.lv/psihoterapeitiska-palidziba/sertificeto-psihoterapeitu-registrs/
13.10.2015 13:51 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tikai un vienīgi meklējot un izmēģinot - kā tad citādi. Nosūtu privāti info par savu terapeiti.
13.10.2015 13:53 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Atvainojos, ka tik daudz komentāru no manis, bet aizmirsu piebilst, ka vieglāk ir orientēties arī pēc virziena, kurā terapeits ir specializējies un strādā ;) ja zini, ko gribi un ko ne, tad arī var sašaurināt meklējamo loku!
13.10.2015 13:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits