Bērns ir attiecību pārbaudījums? mīts?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?
Tautā saka, ka tikai bērnu gaidot vai piedzimstot var ieraudzīt pāra patieso dabu, raksturu un arī atbildības līmeni.
Kā ir jums? :-)
06.10.2015 21:23 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man pat bail vienai nonest ratus un atstāt savu bērnu vienu pašu, ja nu kas notiek, nē, nē man sirdsapziņa neatļautu vienu pašu atstāt , kur nu vēl pa nakti. Un, ja nu saraudās, u.t.t...
Pie omes un vīra, jā, man sirds ir mierīga, lai gan tāpat es 3 reizes piezvanīšu un pajautāšu kā iet, kamēr bērns nebūs aizgājis gulēt. :-D
wee, a, kur tev vīrs, ka naktīs nav mājās???
08.10.2015 11:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Par to bērna atstāšanu vienatnē kamēr viņš guļ naktī, man ir dalītas domas. Ok ja tu tiešām esi pus minūtes attālumā un tev vismaz ir kaut kāda ierīce kas dod ziņu ja rodas kādas skaņas vaikas tāds tad vel es uz to mazo mirkli to pieļautu.

Bet vispār, tik pat labi ja pat tu neesi prom, tu tik pat labi tajā laikā vari gulēt un arī var notikt visi tie sliktie notikumi kā izlekšana pa logu bērnam ar lietussargu vai šķēru paņemšana, tad jau vispār no bērna ne uz 10 sekundēm nedrīkst noiet nost(kā patiesībā arī ir ja ir ļoti aktīvs bērnelis).
Vai arī tā dzeršana kaut kur ļoti tuvu, vai dzeršana tur pat mājā arī ir tāda ķerīga padarīšana, no vienas puses tev ir ierīce kas uzreiz ziņo ja kādas skaņas tiek sadzirdētas un tad tev atnāk skaļa un skaidra sms ka kaut kas nav riktīgi vai pat zvani, tur pretīm mājās esot tu tur vari sēdēt virtuvē, skatīties tv, dzert viņčiku un nemaz nedzirdēt ka bērns ir piecēlies un tad arī var notikt tik pat trakas lietas, nav nemaz jābūt ārpus mājas.

Ugunsgrēku piesaukšana man liekas lieka un ķieģeļu krisšana uz galvas arī.



Kad pati biju maza man šādā ziņā bija baigi labā auklē - Suns. Šis suns ļoti sekoja līdzi manām aktivitātēm, piemēram kad biju nolikta diendusā tad suns vienmēr gulēja manai gūltai blakus kamēr pieaugušie pilnībā darīja ko citu, tiklīdz es pamodos un sāku darīt nedarbus kā piemēram kāpt laukā no gultas(ar restītēm) tā sākumā suns sāka riet viegli, ja jau galīgi darīju kaut ko ko nedrīkstēja tad suns skrēja pie pārējiem mājiniekiem un pilnā balsī rēja un paziņoja ka sīkais dara nedarbus. Jāpiebilst ka es maza esot biju ļoti aktīva un ļoti ātri sāku izzināt pasauli, ne mani būrīši ne nekas cits nenoturēja pie vietas :D

Mani arī uzjautrināja tas ka man mamma bieži deva tās tablešu pudelītes attaisīt kuras itkā bija bērnu drošas - KĀTAD, es ātrāk to pudeli attaisīju nekā mamma :D Vienu reizi gan biju sabiedējusi mammu ka biju dabūjusi tādu burciņu vaļā un jau likās ka es esmu tās tabletes saēdusies, beigās gan laikam esmu pagaršojusi tās tabletes un sapratusi ka nav garšīgas, bet kuņģa skalošana bija neizbēgama :D
08.10.2015 11:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ugh, baigie palagi man, atvainojos.
08.10.2015 11:36 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
wee, a, kur tev vīrs, ka naktīs nav mājās???


Tev nav ienācis prātā, ka ja man ar manu vīru nebūtu līdzīgi uzskati par dzīvi mēs nedzīvotu tik ilgi kopā un neplānotu bērnu ? :D:D :D
08.10.2015 11:50 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kada jega vilkties uz kkadu barciku , kad berns majas ?! Var tacu majas to vinu iedzert, atstat bernu kadam pieaugusajam. Kaa var vsp atslabt kkada bara, kad berns majas viens ?!


Jeibogu nesaprotu sito marazmu.
08.10.2015 12:01 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Man piemēram pat bail ratus lejā vienai nonest, jo ja nu tieši tajā brīdī bērns ar atraudziņu aizrijās? Es eju un nesu tos ratus, bet bail. Kaut arī manējā parasti neaizrijas, a ja nu tieši tajā brīdī?
Par tēmu- bērns maina attiecības, mūsu gadījumā mainīja uz labo pusi. Varbūt tāpēc, ka es nevienu nenostādu pirmajā vietā, man nav saprotamas ģimenē tādas pirmās vai otrās vietas, mēs visi esam līdzvērtīgi. Un uzmanību ir jāmāk dalīt.
08.10.2015 12:23 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
"Po zakonu podlastji" tiem bērniem, kam mātes vairāk uztraucas un baidās pat uz mirkli atstāt vienu, biežāk kaut kas notiek nekā bērniem, kam mātes ieslēdz pofigistiku režīmu. :D

No otras puses, man ir gadījums no pašas pieredzes - kad bērnam bija gads, tad bija doma viņu pārcelt uz savu istabu. Kādu nakti pirms plānotās pārcelšanas bērns pusmiegā sāka vemt, guļot uz muguras. Tā kā viņš joprojām gulēja blakus gultiņā, es paspēju pielēkt kājās un viņu piecelt stāvus, līdz ar to viņš neaizrijās. Man bail pat domāt, kas varēja notikt, ja viņš būtu bijis jau savā istabā un es nebūtu dzirdējusi, kas notiek. Pēc tā gadījuma bērna pārcelšana uz savu istabu tika atlikta vēl uz gadu.
08.10.2015 12:33 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Tur jau tā lieta, ja bērns vemjot aizrijas, tad diez vai no kaut kāda bāra paspēs laikā atskriet.
08.10.2015 12:40 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Gan no bāra nepaspēs, gan arī ja nedzirdēs vienkārši no blakus istabas tad arī nepaspēs. Daudzi jau cilvēki tā dara ka visi atnāk ciemos atpūsties iedzert un papļāpāt un tad bērnu noliek gulēt blakus istabā un ieskatās istabā laiku pa laikam, bet tās nav ik 2 minūtes bet nu kādas 15 līdz 30 min intervāls.

Diemžēl jāsaka tā, ja nelaimei būs jānotiek tad tā notiks neatkarīgi no apstākļiem. Labāk gan nepiesaucam nelaimes, bet novēlam to ka wee un visiem citiem bērniņiem viss būtu labi :)
08.10.2015 12:44 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Man berns ari ir gulot vemis, aizrijies, kad ed un es vienmer esmu to dzirdejusi, jo esmu blakus. TAS nenozime, ka sezu klat visu laiku tam bernam, bet nespetu atstat vienu pasu un doties uz veikalu, piemeram.
08.10.2015 12:53 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
Tur jau tā lieta, ir atšķirība vai skrien no otras istabas vai no attālākas vietas ārpus mājas.
08.10.2015 12:55 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Es wee rakstītajam neticu, ne šajā tēmā, ne citās kuras esmu lasījusi. Bagātīga fantāzija šai kundzītei :-| un vēlme izcelties uz citu fona ar savu itkā atšķirīgo viedokli, lai gan ir parasts skuķis kas ir pelēkāks par lauku pelīti. ;-)
08.10.2015 13:00 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
NordicBelle Es jau saku ka šis jau iepriekš ir dzirdēts, tad jau toreiz gana man liekas ka par to izkašķējās, nu nav tur jēga ko teikt, tas ir kā ar sienu runāt. Mēs jau ar nezinam ko tā Wee dara un nedara, varbūt mūld mūldēšanas pēc.

Ja vel būtu kādi pierādījumi tad jau ko varētu štukot, bet tā tam ko saka nemaz nevar tā ticēt.


++++ ;-)
08.10.2015 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 4024
Reģ: 02.01.2011
Piekrītu augstāk minētajam, ka nevajag dalīt vietas ģimenē, īpaši jau vienmēr izceļot vīrieti. Bērni sievietei/vīrietim ir uz visu mūžu, toties laulātie var būt kaut vai desmit.


Par atstāšanu ejot dzert- 1kārt, to aizliedz likums, 2kārt- kaut nu ar viņas mazulīti nekad neatgadītos nekas slikts :)
08.10.2015 13:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tu nevari visam nostāvēt blakus , un nevari visu izkontrolēt .... Nelaime var notik acu priekšā un tu vari nepaspēt ... var jau piesaukt visas pasaules nelaimes , bet cik reāli ir gadījumi kad kāds miris no aizrīšanās ? nu nopietni ....
es tiešām nedomāju , ka man te kādam ir jātaisnojas , es tikai padalījos ar to, ka bērns nav kardināli mainījis manu dzīvi un , ka viss ir attieksmes jautājums ,bet jums kā parasti ir problēmas ar to, ka kāds var nedarīt kā jūs, šķiet MJ no šejienes vienīgā spiež adekvāti , nu neesmu es cāļu mamma un labi ka tā ....
Īstenībā man jau smiekli nāk no Jūsu paranojas un nelaimes piešaukšanas , vispirms , kad biju stāvoklī piesaucāt man un manam bērnam visas pasaules slimības , pēc tam šausiminājāt ar negulētām naktīm un dzemdību mocībām un tagad ar kaimiņu ugunsgrēku - ooooooookey , es tik gaidu , kas būs nākamais , jums pašām smiekli nenāk par savu fantāziju nelaimju sakarā , ja šitā no visa baidās tad jau nav nekāds brīnums , ka tagad katram otrajam ir modernā VD! iedomājieties kādreiz bērnu nēma līdzi uz lauka un atstāja vagas galā un arī tur viņš varēja aizrīties un vēl sazin kas notikt....
nu neesmu es paranoiķe , kam jānotiek notiks ar mani vai bez manis ...
un atkārtošos vēlreiz, mans bērns mana atbildība, kapēc es varu nevienu nemācīt ko viņam darīt ar savu bērnu , bet man te regulāri jāklausās itkā gudru bābiešu spiedelējumos par to, kas absolūti nav saistīts ar viņiem vai viņu ģimeni!? Es zinu kapēc , tapēc ka šiem bābiešiem šķiet , ka ir pietiekoši gudras lai celtu savu pašapziņu forumā mācot citus kā bērnus audzināt ....
08.10.2015 13:16 |
 
Reitings 1056
Reģ: 06.05.2014
wee, neviens Tevi te nemāca, tikai izsaka savu viedokli. Loģiski, ka Tavs bērns ir Tava atbildība un dari tā, kā uzskati par pareizu. Bet, ja Tu kaut ko ieraksti publiskā forumā, tad jārēķinās ar to, ka citiem domas var krasi atšķirties.
08.10.2015 13:23 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Protams nelaime var notikt acu priekshaa, bet atstaat bernu 1 pashu majas, es nevaretu, ipasji uzticeties kaut kaadai telefonauklei. Man ir bijis, ka kljumes delj modinatajs nenozvana, nee, nee es neticu tehnikaam.....

Man pat bail vienai nonest ratus un atstāt savu bērnu vienu pašu, ja nu kas notiek, nē, nē man sirdsapziņa neatļautu vienu pašu atstāt


MEs bijam atradushi musu sapnju dzivokli,sapnju vietaa, bet tur nebija lifts, un no tas domas, ka man butu janes rati, tad berns???? nu nee, ne jau ka kaut kas notiktu, bet kaa tas ir - atstaat bernu vienu???? tie berni ir tik atri, aizsniegs visneiedomajamakas lietas, izdaris visneidomajamakas muljkjibas... bet nu jaa, katra mamma dara kaa grib. Laikam, neesmu tik izslapusi peec pasedeshanas barchika, lai atstaatu bernu vienu :-O
08.10.2015 13:26 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ir atšķirība starp viedokļa izteikšanu un uzpiešanu/ mēģināšanu pārliecināt par pretējo.
08.10.2015 13:27 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
diezgan vieglprātīgi ir forumā lepoties ar bērna atstāšanu bez uzraudzības, jo, ja labi pacenšas, var viegli noskaidrot lietotāju īstos vārdus, uzvārdus, un nosūdzēt bāriņtiesām, ņemot vērā, ka pēc likuma bērnus nedrīkst atstāt bez uzraudzības līdz noteiktam vecumam, kur nu vēl zīdaini...
08.10.2015 13:28 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Tiesi taa, izsaka viedokli. Tapat kaa tu izsakies par citiem , ta ari citi dara. Caalu mamma - kas tas ir ? Vai uzskatisana par idiotismu atstat bernu vienu gulam , lai aizvilktos uz baru ir calu mamma ?
Man ari liekas, ka tu jau nedaudz uzspele , spodrini to savu telu - pofigistisko.
08.10.2015 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits