Bērns ir attiecību pārbaudījums? mīts?

 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?
Tautā saka, ka tikai bērnu gaidot vai piedzimstot var ieraudzīt pāra patieso dabu, raksturu un arī atbildības līmeni.
Kā ir jums? :-)
06.10.2015 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Manas attiecibas izjuka pateicoties bernam un jaa- pateicities, jo es taja saskatu tikai pozitivo. Ieraudziju virieti pilnigi cita gaisma- cik vieglpratigs un nenopietns ir. Tikko ka sapraru, ka tiksu gala viena, izliku biksaino pa durvim- ja nav virietis, tad nav.
06.10.2015 22:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai jūsuprāt bērns ir attiecību pārbaudījums?


Mūsdienās tas bieži vien ir kā attiecību pārbaudījums.. diemžēl...
07.10.2015 00:51 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Nē, nedomāju, ka bērns ir attiecību pārbaudījums. Tā ir iespēja kļūt cilvēciski labākiem, tas gan.
07.10.2015 01:03 |
 
Reitings 254
Reģ: 22.07.2013
Jā, bieži vien bērna ienākšana ģimenē kļūst par pārbaudījumu ne tikai pāra attiecībās bet arī ar pārējiem radiniekiem, kas tiek iesaistīti bērna dzīvē- pāra vecāki no abām pusēm, kuru uzskati un pieredze, kā jārūpējas par bērnu var diametrāli atšķirties.
07.10.2015 07:11 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Jā, bērns maina attiecības. Mūsējās nav kļuvušas ne sliktākas, ne labākas, bet savādākas. Ir tā sajūta, ka mēs nekad vairs nebūsim divi vien, ir tas trešais vienojošais posms - bērns. Pat tad, kad ar vīru izejam izklaidēties divatā, ir sajūta, ka bērns ir tepat blakus. Un gandrīz parādās sajūta, ka mums ar vīru ir radnieciskas saites, kopīgs DNS. Nu tā iekšējā sajūta ir savādāka. Jā, sākumā tas bija pārbaudījums mūsu attiecībām, jo vajadzēja pielāgoties jaunajai situācijai. Es arī ieraudzīju vīru jaunā gaismā, tās īpašības, kuras iepriekš tā neizpaudās. Man patika redzētais:-D
07.10.2015 07:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tieši tāpēc saka, pirms taisa bērnus lai iegādājas suni. Goda vārds jūs manite varat noriet un nez ko vel, bet maziņu bērnu uzvedība ir pat ĻOTI līdzīga jauna suņa uzvedībai. Un jā var jau rezēt to attieksmi kādu cilvēks izrāda pret suni tāds viņš būs arī ar bērniem, mīļos viņus, spēlēsies un rūpēsies utt.

Bērns tiesām ir attiecībām pārbaudījums un nevajadzētu to sasteigt, visam savs laiks.
07.10.2015 07:40 |
 
Reitings 743
Reģ: 23.02.2015
Nu, nu.
07.10.2015 08:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Salemana Ja tu par manis rakstīto tad nu es protams nedomāju ka suņa uzvedība ir viens pret vienu ar bērna, bet tas vispār bija vienu brīdi tik uzjautrinoši jo paziņai tieši ir puisītis, ja nemaldos 1 vai 2 gadiņi un viņa stāsta kā viņas puisītis uzvedās, kā piemēram visas savas mantiņas sanes mammas gultā kur tagad spēlēsies, nu velns bet mans mazais šunelis arī tieši tā pat darīja. Tur kur spēlējās, tur arī nesa tās visas mantiņas. Arī tie paši nedarbi un izdarības.

Un tiešām, pāris kurš vel nezin vai ir gatavi bērnam un vismaz mazliet vēlas ieskatu tajā kādas būs tās attiecības kad būs 3 klāt, tiešām lai iegādājas suni, nu var redzēt kāda cilvēkam ir atbildības sajūtu. Kā ne kā, suns arī prasa savu uzmanību utt.

Viens man ir skaidrs, mans draugs kā sunim tā 100 punkti arī bērnam mācīs nedarbus :D
07.10.2015 08:19 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Protams,ka tas ir parbaudijums. Logiski,jo viss mainaas. Jus bijat divi un te ir trešais! Un tas trešais prasa to uzmanibu un laiku,kas iepriekš tika veltits sev vai viens otram. Parastaakaa matematika. Maaksla ir esosho laiku daliit ar triis un taa,lai neviens neciesh.
Jaa,ari manaa pazinju lokaa ir shkirtas gimenes beerna pirmaja dzives gadaa. Nezinu,kaadu iisti bernu viirieshi iedomajas,bet nesakrit reklamaa redzetais ar realitati,sieviete nav modele no Johnsons baby reklamas un viirietis kluust galigi negatavs bernam.taa ari shkiraas.
07.10.2015 08:30 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Bērns maina attiecības! Mainās prioritātes.
07.10.2015 08:32 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Bērns ir ..katalizātors attiecībām.

Ja līdz bērnam ir es un tu. Tad pēc bērna ir mēs un bērns ir galvenais.
Kāds tiek ar savu egoismu galā un ir gatavs dalīt laiku, uzmanibu , miegu , naudu...u.t.t. cits paliek tajā pašā līmenī , kur bijis pirms tam..., līdz ar to vai nu otra puse samierinās, zāģē otru, bet paliek kopā vai arī ..izšķiras.
07.10.2015 09:28 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Ticu, ka bērns ir milzīgs pārbaudījums un es no tā baidos, tādēļ ceru, ka man bērnu nekad nebūs. Es nezinu, vai to sauc par egoismu, bet es gribu būt savam vīrietim pirmajā vietā, jo zinu, ka viņš noteikti man vienmēr būs svarīgāks par jebkuru citu, pat par bērnu. Un domāju, ka tā tam arī jābūt, jo kas tās par attiecībām, ja viss laiks tiek veltīts vienīgi bērnam, kur tad paliek tuvība starp sievieti un vīrieti? Bērns taču visu uzmanību pieprasīs sev. Kā tur var saglabāties normālas, tuvas un mīļas attiecības starp sievieti un vīrieti, ja ir kāds trešais, kas to visu atņem sev??
07.10.2015 10:02 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Trešā ienākšana ir sava veida pārbaudījums. Jāsaka gan, ka ne vienmēr sieviete ir tā, kura kļūst pārņemta ar bērnu un partneri novirza otrajā plānā.
07.10.2015 10:20 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Bērns ir liels pārbaudījums katra indivīda spējai pārvarēt savu dabisko egoismu, saprast un pieņemt, ka tu vairs nekad nebūsi viena, nekad nepiederēsi tikai pati sev, jo būsi atbildīga par vēl vienu dzīvu būtni.

Piekrītu Miss Joker teiktajam par suni - tas ir labs rādītājs. Ne identisks, protams, bet palīdz saprast un saredzēt lietas, ja tu vēlies tās saredzēt un pieņemt. Mans vīrs ļoti gribēja bērnu. Paņēmām suni. Kad nedēļu no vietas bija naktī cēlies kucēnu kušināt un pēc darba tā vietā lai aizsēdētos ar draugiem zoles vakarā bija jāskrien mājās suns staidzināt, piepeši visas runas par bērniem apstājās. Saprata, ka tā ir milzīga atbildība - un ne tikai praktiskās lietās, bet arī morāli. Kad suns bija saķēris kaut kādu vīrusu, visu nakti sēdēja blakus un paijāja puncīti, satraucās, vai visas zāles iedotas un viss labi.

Tas viss man licis saprast, ka mans vīrs būs lielisks tēvs un ka es pilnīgi noteikti neesmu gatava atteikties no savas identitātes. Es negribu bērnus. Iespējams pat nekad.
07.10.2015 10:21 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Tieši tāpēc saka, pirms taisa bērnus lai iegādājas suni.

Jā, jā. Pēc tam nāks bērns un suns kļūst lieks. Cosmo jau lasītas diskusijas par to, ka dzīvnieks var nodarīt pāri, no dzīvnieka alerģija, dzīvniekam vairs nav laika u.t.t., tāpēc jāiemidzina vai jāatdod citiem.
Šajā ziņā stulba tā trenēšanās dažiem var sanākt. Patrenēsies un, ja sanāks, tad suni varēs mest ārā.
07.10.2015 10:35 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Pieredzes nav, bet domāju, ka bērns ir nopietns pārbaudījums attiecībām. Tā kā tuvāko gadu laikā plānojam veidot ģimeni, esmu par to domājusi, un mani tiešām nedaudz baida tas viss. Tagad esmu atpūtusies, laimīga, mums vienmēr ir laiks divatā, ejam vakariņās, uz teātri, kad gribam, abiem patīk aktīva atpūta, ceļošana. Vakaros stundām varam sarunāties un esam ļoti tuvi. Bet es baidos, kā būs pēc bērna piedzimšanas. Nešaubos, ka vīrs būs ļoti labs tēvs, daudz man palīdzēs bērna audzināšanā un mājas darbos, bet uztraucos par to, ka mums vairs kopā nebūs tika daudz laika, ka neatliks laiks sarunām, kopīgām vakariņām, ka būšu neizgulējusies un kašķīga :D
07.10.2015 10:47 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Man vīrs tieši nesen centās pārliecināt par suni. Bet es tomēr nepiekritu , jo uzskatu, ka dzīvoklī sunim nav vietas un otrs arguments bija tieši šis



Selīna
Tieši tāpēc saka, pirms taisa bērnus lai iegādājas suni.

Jā, jā. Pēc tam nāks bērns un suns kļūst lieks. Cosmo jau lasītas diskusijas par to, ka dzīvnieks var nodarīt pāri, no dzīvnieka alerģija, dzīvniekam vairs nav laika u.t.t., tāpēc jāiemidzina vai jāatdod citiem.
Šajā ziņā stulba tā trenēšanās dažiem var sanākt. Patrenēsies un, ja sanāks, tad suni varēs mest ārā.
07.10.2015 10:49 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Lovisa, tiesi tapec ir jamak sadalit uzmaniba. Veseligaa gimenee vispirms ir sieviete ar virieti un tad beerns. Jo no tiem diviem radies tresais. Visu laiku veltit tikai bernam nav veseliigi.
07.10.2015 10:51 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Piekriitu The..one!
Varbuut gruuti pienemt liidz galam to domu, kas ir diezgan smalka un sarezhgiita, bet sievietei tieshaam viiram ir jaabuut pirmajaa vietaa.
07.10.2015 10:59 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Paturpinot domu: berns ir uz loti isu bridi patiesi tikai ar vecakiem.ar skolu vinam bus cita dzive, ar pilngadibu vispar aizies prom, un tad tu paliec ar savu viiru. Tas ir cilveks,kas nekur neies (nerunasim tagad par skirshanos,naavi un tadam lietam). Un tapec butiski tiesi ar viiru uzturet attiecibas.
07.10.2015 11:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits