Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

mati

 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2015
Kā no tumši brūniem(šokolādes tonis) matiem pāriet uz gaiši brūniem matiem, bet toni es īsti nezinu kā lai nosauc. Vēlos gaiši brūnus. Un vēl kā varētu apgriest matus, kas ir pagari? Esmu īsa un tieva auguma, un seja man ir vairāk ovāla. Kādi ieteikumi?
Varat arī nedaudz pastāstīt par to kā jūs matus kopjat, un kāds griezums vai krāsa jums ir. Būtu forši, ja līdzīga bildīte būtu. :-):-D
06.10.2015 15:05 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.08.2013
Ir veikalos speciali gaisi brunas krasas ar balinoso efektu palete firma man liekas ka ta bija. Draudzene mēğinaja iznakums bija labs kadu jau gaijam . Par griezumu es nezinu varbut ja tevi redzetu tad pateiktu. Man ir ari apala seja un man ir kare griezums
06.10.2015 15:17 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Bija man ilgu laiku krāsoti melni mati. Vienu dienu saņēmos, aizgāju pie frizieres. Ar kaut kādu pulveri ņēma ārā melno toni (teica, ka tas esot ne tik traks kā balinātājs) un tad apgrieza un uzkrāsoja pa virsu citu toni. Tad vēl mazliet atmazgājās ārā tumšums un nu ir apmēram šādi. Ceru pēc laika dabūt gaišākus. Lietoju zilo Creightons šampūnu un kondicionieri.
06.10.2015 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits