Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

aizvainojums

 
Reitings 41
Reģ: 13.01.2013
Sveikas, meitenes!

Esmu no tiem emocionālajiem un jūtīgajiem cilvēkiem, kam šķietami sīkumi bieži vien ķeras pie sirds. Neciešu, ja ar mani runā paaugstinātā balss tonī, īpaši tad, ja tas ir nepelnīti un viss ir bijis atrisināms mierīgā ceļā. Šobrīd konkrēto cilvēku (savu kolēģi) ignorēju, taču saprotu, ka šādi situāciju neatrisināšu. Tomēr, joprojām esmu gatava viņu ignorēt, jo apzinos, ka paštaisnuma un spīta viņam netrūkst, tāpēc atvainošanās no viņa puses arī nesekos.

Kā jūs tiekat galā ar aizvainojumu? Ko ieteiktu darīt manā situācijā?
05.10.2015 16:03 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Īsti tādā situācijā neesmu bijusi, bet es noteikti negaidītu nekādu atvainošanos no kolēģa. Darbs ir darbs, ar kolēģiem tev vienkārši ir jāsadzīvo un jāpieņem viņi tādi kā ir, ja vēlies tur strādāt. Un nevajag uztvert tādas lietas pārāk personīgi.
05.10.2015 16:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Oi...kolēģiem cenšos vispār uzmanību nepievērst un nepārdzīvot par viņu izteikumiem, jo mums te bieži vien iet kā pa ellīti un visi ir tik uzvilkti, ka var pateikt ko skarbāku ;) esmu vienreiz raudājusi par vadītājas sliktā garastāvokļa atsauksmi uz mani, bet nu jau vairs cenšos neņemt tik traki pie sirds, jo man viņa vispār ir nereāls garastāvokļa cilvēks (t)
05.10.2015 16:11 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Un vispār uzskatu, ka nevienam nav tiesību ar otru runāt paaugstinātā balss tonī...ja tur nav vecāku un bērnu lomas ;) par amatiem arī vienalga, jo tas, ka amats ir augstāks, nenozīmē, ka tas dod tiesības bļaustīties uz saviem padotajiem ;-) nemaz nerunājot par vienlīdzīga statusa darbiniekiem...
05.10.2015 16:13 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Es arī aizvainojumus grūti un ilgi pārgremoju, ja tie bijuši ne pa ķeksi.
05.10.2015 16:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits