Cik pelnam?

 
Reitings 201
Reģ: 19.06.2012
Meitenes, vai Jūs uzskatāt, ka pelnāt:
* maz
* normāli
* vidēji
* pietiekoši
* ļoti labi ?

Un kādas summas jums šķiet labas?

* līdz 1000eur
* 1000-2000eur
* 2000-3000eur
* 3000- 5000eur
* virs 5000eur ?
23.09.2015 17:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Bruno, facebook ir neskaitāmas grupas, kurās māmiņas iztirgo savu bērnu drēbes, sākot no zīdaiņu vecuma, līdz pat pamatskolas pirmajām klasēm. Pēc Tavas teorijas, tur šovbiznesa zvaigznes ir biezā slānī.
24.09.2015 01:02 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Es runāju par ārzemju slavenībām kas dara tā,kā aprakstīji. Kapēc vispār par to domā?
24.09.2015 01:11 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es runāju par ārzemju slavenībām kas dara tā,kā aprakstīji. Kapēc vispār par to domā?

Ja Tu lasītu visus komentārus secīgi, nevis izlases kārtībā, saprastu, ka te jau sen runa ir par to, ka daudzi parasti vidusmēra vecāki slimo ar "visu bērnam" slimību, kas no sevis paredz arī bērna ģērbšanu brendu drēbēs.
24.09.2015 01:16 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Es dzirdējusi par tādu lietu kā fake/kopija/padjobka? Sauc kā vēlies.
24.09.2015 01:24 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Es dzirdējusi par tādu lietu kā fake/kopija/padjobka? Sauc kā vēlies.

Esi dzirdējis par to, kā fake atšķirt no oriģināla?
24.09.2015 01:28 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Nē, jo man brendi ir pie vienas vietas :) Es savas domas koncentrēju uz daudz patīkamākām lietā un ieteiktu tev to pašu ;)
24.09.2015 01:35 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ieteiktu tev to pašu

Par ko nu par ko, bet par brendiem es galvu nelauzu. Man ir dažas tādas lietas, bet tāpēc, ka man tās lietas patīk, nevis tāpēc, ka tas ir dārgi vai skaitās kruti.
Visas lietas, kas man ir mugurā, kas man ir mājās un kas ir manas, man ir tikai tāpēc, ka man tās pašai ir gribējies, nevis tāpēc, ka tas tā ir pieņemts. Es braucu ar 15 gadus vecu auto, jo man tas hlams patīk. Tajā pat laikā lietoju kompi, kurš ir teju tās pašas mašīnas cenā - man tas ir nepieciešams darbam.

Tev es ieteiktu nebūt tik kategoriskam un cilvēkus vērtēt pēc tā, kādi viņi ir, nevis pēc tā, kas viņiem mugurā un makā.
24.09.2015 01:43 |
 
Reitings 683
Reģ: 21.09.2015
Ticu ka tev arī pie vienas vietas tie brendi :) Es tā arī daru,bet pieredze rāda ka tie kas sanem mazāk,sirdī ir daudz foršāki un dabiskāki :)
24.09.2015 02:00 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
bet pieredze rāda ka tie kas sanem mazāk,sirdī ir daudz foršāki un dabiskāki

Piedod, bet tas, ar kādu spītību Tu mēģini potēt šo pārliecību, nevilšus rada sajūtu, ka Tu vienkārši meklē attaisnojumu savam materiālajam stāvoklim.
Ir forši cilvēki gan tie, kas ir turīgi, gan tie, kam ar mantisko stāvokli ir problēmas. Arī kretīni ir abās pusēs. Ne jau maciņa biezums rāda kāds ir cilvēks.
Drīzāk tā Tava nostāja, ka visi turīgie ir samāksloti, norāda uz aprobežotību domāšanā un kaut kādā mērā liek domāt, ka neesi apmierināts ar savu mantisko stāvokli, bet neredzi iespēju, kā to uzlabot, tāpēc mierini sevi ar domu, ka visi turīgie ir samaitāti un iedomīgi, tāpēc Tev to nevajag, citādi būsi tāds kā viņi.
Nauda nemaitā cilvēkus. Tā parāda, kādi viņi ir patiesībā. Ja Tu iedod cilvēkam naudu un viņš pēkšņi pārstāj pazīt visus savus trūcīgos draugus un palīdzēt viņiem, tad patiesībā viņš nekad nav bijis labs cilvēks - tikai gaidījis momentu, kad varēs nospļauties uz visu to dzīvi, kas viņam agrāk bijusi. Ja viņš ar savu naudu neplātās, bet palīdz tuvākajiem, tātad labs cilvēks ir bijis vienmēr. Tā tas ir.
24.09.2015 02:48 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Alexxa-man patiik tavi ieraksti,saprotu loti labi ,ko tu gribi teikt.Man ,sogad esot Latvijaa, radaas taads iespaids,ka iisti apmierinaati nav nevieni,ne tie kas pelna daudz,ne tie,kam maz.Taada sajuuta,ka cilveeki visu laiku sacensaas visaas jomaas savaa starpaa.
Te visi uztver visu taa mieriigaak-kas kuram muguraa,cik katrs pelna,kaada masiina uttVieglaaka dziive noteikti.Vieniigais uztraukums varbuut par kaadu gaidaamu dabas katastrofu-ugunsgreekiem,zemestriiceem utt.Visi saprot vairaak vai mazaak peedeejaa laikaa-mazaak apkrauties ar "lietaam",kuras vienaa minuutee var nebuut...
24.09.2015 04:17 |
 
Reitings 42
Reģ: 17.09.2015
Pelnu 423 eiro mēnesī uz rokas+ir veselības apdrošināšana no darba devēja puses.
Uzskatu, kas tas ir maz - uz doto brīdi man pietiktu, ja alga būtu ap 700eiro, bet iestādē, kur strādāju par tādu algu var tikai sapņot... Un tā kā man nav prof.izglītības - iestājos mācīties uz profesiju, kas ļaus strādāt pašai uz sevi.

Netiecos pēc lielām naudām, vai baudām, dzīvoju diezgan pieticīgi - esmu minimāliste pēc būtības - nav tieksmes apkrāmēt sevi ar lietā, vai lupatām (paceļot gan neatteiktos - i to - tropi vai krutās valstis mani ne visai interesē;-))
Un faktiski ir tikai 2 lielas vēlmes: 1) nomainīt dzīves vietu, lai apkārt ir pēc iespējas mazāk kaimiņu un tā patālāk, 2) vairāk brīva laika - darbs no... līdz... mani beidz nost :-/, gribas pašai plānot savus darbus un pārējā laikā nodarboties ar māju, dzīvniekiem un bērniem, jau ļoti sen ir sapnis paņemt suni, bet šobrīd tas ir visai nereāli.
24.09.2015 07:44 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Lielisks rīts. Palasot šo diskusiju smieklu deva visai dienai garantēta :D
Interesanti, vai tās Svētās Marijas, kuras te spriež par to, ka cilvēki, kas saņem virs vidējā nav dvēseliski tīri un patīkami cilvēki pēc dabas, arī gadījumā pašas par tādiem nekļūtu, ja darba devējs piedāvātu kaut vai šos 1000eur + ? Vai arī tomēr cēlsirdīgi savas dvēseles šķīstības vārdā atteiktos no šīs summas? Jūs pašas domājiet, pirms rakstiet tās muļķības?
Kāpēc es nebūtu pelnījusi pelnīt virs vidējā, ja esmu 10 gadus normāli rukājusi pa 12, 14h dienā, bieži arī brīvdienās , esmu darījusi smagus vīriešu darbus, apkopējas pienākumus veikusi utt. ? Es uzskatu, ka esmu gan es to pelnījusi un tāpēc tagad arī varu strādāt 40h nedēļā vai vēl mazāk, brīvdienās atpūsties un iegādāties to, ko līdz šim varbūt neesmu atļāvusies. Un nav man nekas nokritis no gaisa, neesmu neko mantojusi, arī lielākā daļa cilvēku, ko pazīstu, kas pelna labi, ir sasnieguši to ar ļoti ilgu un smagu darbu.
Pašlaik es varētu strādāt tāpat tālāk tajā trakajā režīmā un tiekties uz tiem pašiem 3000eur vai lielāku algu, bet es to nedaru, jo vēlos saudzēt sevi, savu veselību un pavadīt laiku kopā ar vīru un sev tuvajiem. Es vairs nevēlos ziedot savas brīvdienas darbam, tā vietā es labāk pieņemu šo, manuprāt, vidējo algu , kas citiem gan liekas pārāk augsta un nesasniedzama, un pavisam lēnām attīstos tālāk, kaut gan es to varētu darīt straujāk, upurējot citas man svarīgas lietas. Bet, ja man būtu lieliska veselība, es nebūtu precējusies un neplānotu bērnus tuvākajā laikā, es labprāt neapstātos, turpinātu daudz strādāt un sasniegt vairāk, ne jau tāpēc, ka esmu mantkārīga un man nekad nepietiek, bet vienkārši tāpēc, ka cilvēkam nepārtraukti vajag attīstīties un izvirzīt sev arvien jaunus mērķus, lai dzīvotu harmoniski un laimīgi. Katra paša izvēle, vai šie mērķi ir saistīti ar materiālajām lietām, ģimenes veidošanu vai citiem sasniegumiem, ne jau tāpēc kādam ir tiesības spriest par šī cilvēka dvēseles tīrību .
24.09.2015 08:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ja man būtu jaizvēlas starp poemēr kvalitatīvu kreklu pa 40 euro un mazāk kvalitatīvu par 15. Pirktu otro,jo vinā justoa daudz ērtāk cenas dēl vien, nevis staigātu loti dārgā kreklā un vislaik domātu ka to naudu varēji iztērēt daudzām citām lietām.


Nu, stāsti, kam tad tu to naudu iztērētu?
24.09.2015 09:01 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
dzīties pēc pārticības, manuprāt, ir dzīves izšķiešana.

nudien nepiekrītu! drīzāk dzīves izšķiešana ir jau iepriekšēja nolemtība un samierināšanās ar mazumiņu, nemaz necenšoties izdarīt un nopelnīt vairāk un labāk! tāda attieksme pret dzīvi varētu liecināt par pilnīgu ambīciju trūkumu vai arī slinkumu. tieši otrādi - lielāka alga paver plašākas iespējas pilnvērtīgi dzīvot - doties ceļojumos, biežāk apmeklēt teātri, operu, kino, u.tml. Un tas, ja cilvēks grib nopelnīt vairāk, nenozīmē, ka automātiski viņš ir auksts aprēķinātājs, kas iet pāri līķiem, nemīl bērnus un to vien dara, kā rauš naudu. Jo īpaši, ja darbs ir sirdslieta - kāpēc nepelnīt vairāk, ja to var izdarīt? Ambīcijas un laba alga ļoti bieži ir labs motivators sasniegt vairāk un darīt labāk, nevis liecina par mantkārību.
24.09.2015 09:09 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
nudien nepiekrītu! drīzāk dzīves izšķiešana ir jau iepriekšēja nolemtība un samierināšanās ar mazumiņu, nemaz necenšoties izdarīt un nopelnīt vairāk un labāk! tāda attieksme pret dzīvi varētu liecināt par pilnīgu ambīciju trūkumu vai arī slinkumu. tieši otrādi - lielāka alga paver plašākas iespējas pilnvērtīgi dzīvot - doties ceļojumos, biežāk apmeklēt teātri, operu, kino, u.tml. Un tas, ja cilvēks grib nopelnīt vairāk, nenozīmē, ka automātiski viņš ir auksts aprēķinātājs, kas iet pāri līķiem, nemīl bērnus un to vien dara, kā rauš naudu. Jo īpaši, ja darbs ir sirdslieta - kāpēc nepelnīt vairāk, ja to var izdarīt? Ambīcijas un laba alga ļoti bieži ir labs motivators sasniegt vairāk un darīt labāk, nevis liecina par mantkārību.

++++
24.09.2015 09:11 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
algas.lv
24.09.2015 09:22 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Agi toč nepelna virs tūkstoša, strādā valsts iestādē un aizvieto klientu apkalp speciālisti + ir bez augstākās izglītības, tātad ierēdne nav Alga max 400 - 520 eiro uz rokas


Salemana - forši, ka sagrābsti kaut kādu info un saliec kopā mistisku puzli par mani :D virs tūkstoša toč nepelnu, jo neesmu speciāliste, bet pelnu pietiekami un Tu savos skaitļos esi nokļūdījusies par kādiem ~300eiro ;) un kur Tu rāvi kaut ko par klientu apkalpošanas speciālisti...vispār nesaprotu :D

Rīdziniece - es arī nošokējos :D

Un pa diagonāli lasot varu likt +++ Alexxa un +Bruno
24.09.2015 09:28 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
forši, ka sagrābsti kaut kādu info un saliec kopā mistisku puzli par mani

Agī vai Tu šeit neesi pietiekami ilgi, lai zinātu, ka Cosmo visu par Tevi zina labāk? :-D
24.09.2015 09:46 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Alexxa - es tā skatos, jo te ir pāris indivīdes, kuras laikam raksta konspektus par katru lietotāju, lai pēc tam var interpretēt pa savam un paspīdēt ar to :D
24.09.2015 09:48 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man arī dažreiz ir sajūta, ka kādai ir lielā pierakstu mape ar cosmo dalībnieču info. Zina gan par draugiem/vīriem, dzeršanu/ēšanu, pumpainu vai tīru seju, lieko svaru vai "anoreksiju", seksu vai tā neesamību, pat veikalus kuros iepērkas zina :D
Šitādu pacietību visu pierakstīt par katru lietotāju! :D
24.09.2015 09:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits