besame:
ES ir savas robezas un mums vinjas ir jaapsarga, jaaizstaav. No vienas puses mums liek palielinaat izdevumus militaarajam budzetam,bet no otras puses pienemam ( izpildam) lemumus, kuri grauj valsts droshibu!
Vēl nesen Eiropā šādi "iebraucēju" bari, kuri iesaistījās vardarbīgās sadursmēs uz robežas tika dēvēti par iekarotājiem, šodien viņi tiek saukti par "kara bēgļiem", kuri meklē ES valsti ar lielāko haļavu....Austriju, Dāniju un citas jau izbrāķēja, pa mazu viņiem pabalsti. Ja viņi uz savu izvēlēto valsti netiek, tad sāk svaidīties ar ēdienu, ūdeni un piesaka badastreiku! Kā jau kārtīgi "bēgļi", kuri meklē tikai drošu parvērumu. :).
Zīmīgi, ka bagātās arābu valstis: S-Arābija, Katāra, Kuveita, Omana, Bahreina un Apvienotie Arābu Emirāti ir uzņēmuši 0(!). Viņi to pamato ar drošības riskiem.
----
Vismaz Ungārijā ir valdība, kurā vadītājiem ir pauti nosargāt savu robežu.
https://www.youtube.com/watch?v=n9qv-5Qkr3I
https://www.youtube.com/watch?v=fgJRjy2Xc0c
P.S. Tie, kuri salīdzina latviešus ES ar šiem "bēgļiem".... ES ir valstu savienība, kurā visiem eiropiešiem ir iespējas LEGĀLI/Likumīgi pārvietoties. ES valstīs ir viss par mums(ceļotājiem, strādniekiem utt.) zināms(ES datu bāzes). Mēs arī nevaram iesēsties lidmašīnā un izdomāt rītdien sākt strādāt ASV, Kanādā, AAE, Austrālijā un citās valstīs. Mums vispirms ir jādabon pareizā vīza, medicīnas izziņas un atļaujas.
4 no 5 bēgļiem nemaz nav no Sīrijas, bet gan Pakistānas, Albānijas un citām valstīm, kuri vienkārši grib tikt uz Eiropu NELEGĀLI!
http://metro.co.uk/2015/09/19/eu-statisticians-claim-only-1-in-5-migrants-are-from-syria-5398412/
Kā jau iepriekš rakstīju:
Norvēģijas policija apstirpināja, ka uz katriem 1000 "bēgļiem" 5-10 ir saistīti ar Islāmistu teroristiem un tas jau ir PĒC Apvienoto Nāciju pārbaudes, tātad vēlreizējas pārbaudes.
Norway’s police intelligence unit PST (Politiets sikkerhetstjeneste ) has found between five and 10 terrorists among every 1,000 refugees approved by the United Nations (UN) to be sent to Norway. Among them are young men and women recruited by both the brutal Islamic extremist group IS and rival terror organization Al Qaida.
http://www.newsinenglish.no/2015/06/01/terrorists-found-among-un-refugees/
----
Tikai 13% no visiem bēgļiem ir sievietes:
http://data.unhcr.org/mediterranean/regional.php