Telefona iegāde

 
Reitings 89
Reģ: 26.04.2014
Beidzot esmu sakrājusi mazliet naudiņas un varu iegādāties jaunu telefonu. Bija doma ņemt iphone 5s, bet tad domas sāka svārstīties, vai viņš tiešām ir tik labs. Kādu telefonu jūs varētu ieteikt, ja svarīga ir laba kamera un baterijas ilgums arī būtisks. Cena 500-600 ne vairāk. :-/
22.09.2015 12:20 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
telefons laikam pirmstam ir skruvets vala un skruves ieskruvetas atpakal nepareizi un tapec procesors pagalam, to nekadigi nevar nomainit

Nomainīt, pie lielas gribēšanas, var visu. Bet es neteiktu, ka tas ir rentabli. To darīs tikai sertificēts serviss, citiem oriģinālās apple detaļas nav pieejamas. Var jau ielikt kaut kādu Ķīnas brīnumu, to pat es mājās varu izdarīt, taču rezultāts ir bez garantijas - var strādāt un var nestradāt - kā jebkas neoriģināls no Ķīnas. Izmaksas tādai maiņai būs ap 300€, jo arī neoriģinālās detaļas nav lētas.
Sertificētajos izmaksas jau būs tādas, ka jauns 5s 64Gb Tev izmaksās to pašu. Pie kam viņi var atteikties labot iepriekš vaļā skrūvētu telefonu. iPhone telefons vispār neremontē. Ja Tev būtu oriģināli pirkts telefons ar procesora defektu, kas nav bijis skrūvēts vaļā, viņi Tev to telefonu vienkārši apmainītu. Tas ir vēl viens Apple kvalitātes rādītājs - cenā, ko Tu maksā par iPhone, jau ir ietverts maiņas telefons, gadījumam, ja ar to kas notiek. Nez vai kantoris, kas ražo labas mantas, šādu opciju paredzēs jebkuram pircējam.
Īsumā, iesaku ņemt citu telefonu un šo laist miskastē. Un būt ļoooti uzmanīgai, ja pērc no rokas.

Ok, tagad pievērsīšos kamerām.
22.09.2015 14:50 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
Alexxa liels paldies par atbildi un tagad vismaz man viss ir skaidrs. :-)
22.09.2015 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
man ir samsung galaxy s5. esmu ļoti apmierināta.
Esmu uzticīga samsungiem jau kādus gadus 6, bijusi 3 telefoni pa šo laiku, visi labi kalpojuši, bez lagošanas utt. laikam man vienkārši veicas:D
22.09.2015 15:00 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es arī nesaprotu, kādēļ jāpērk telefons par 500 - 600 eiro :) Labi, protams, ja vari atļauties tā uzreiz to naudu nolikt un tiešām esi pārliecināts, ka gribi tieši to aifonu, jaunāko samsung galaxiju vai jebkuru citu - ok, pērc! Bet ja labu kameru un normālu baterijas laiku - tiešām ir jēga pārmaksāt? Tagad labus, pat ļoti labus telefonus var nopirkt arī par divreiz zemāku cenu - man pašai ir LG G3 S, pirku par nepilniem 200 eiro, nu sūdzēties vispār nevaru. Labi, baterija netur nez cik dienas - bet tā tagad visiem jaunajiem telefoniem :-| Kamera arī laba :)

Vēl no jaunajiem man ļoti, ļoti patīk Huawei P8 lite, draudzenei ir, tiešām superīgs! Un kamera tiešām BURVĪGA! :)
22.09.2015 15:12 |
 
Reitings 1513
Reģ: 08.01.2015
Es ieteiktu HTC One. Draugam ir. Pati arī tādu gribu! Ļoti labs telefons.
22.09.2015 15:14 |
 
Reitings 89
Reģ: 26.04.2014
Protams, interesē arī lētāki un kvalitatīvi tā bija maksimālā summa, ko varu atļauties. Gribas jau kādreiz sevi palutināt. Kā jau teicu nepieciešama laba un jaudīga kamera
22.09.2015 16:45 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Nu, par kameru vispār sūdzēties nevaru, viss kā pienākas, kvalitāte laba, autofokosi, šmokusi u.c. lietas, no kurām es vispār pusi pat neizmantoju. (l)
22.09.2015 16:52 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tātad par kamerām...
(Šodien esmu haotiska, jācer, ka vismaz šo saprotami izstāstīšu :D)

Huawei P8
Te gan jautājums, cik svarīga ir priekšējā kamera. Jo, ja kā noteicošos parametrus ņemam aizmugurējo kameru un bateriju, tad es ieteiktu paskatīties uz Huawei P8 lite, izmēros un citos parametros viņš no P8 neko daudz neatšķiras (sameklē šeit manu komentāru, tu viss aprakstīts)
Tātad abos gadījumos mēs iegūstam 13Mpx aizmugurējo kameru un labu baterijas laiku.
Kas abiem šiem telefoniem ir interesanti - ja neliekam atmiņas karti, iegūstam 2sim telefonu. Lietderību no šīs funkcijas, jāizvērtē lietotājam pašam.

HTC One M9
20Mpix kamera (Priekšējā 4Mpix). Videorežīms spēj ierakstīt stereo skaņu. Baterijas laiks viens no labākajiem, kāds tirgū vispār ir.
Šim telefonam paredzēts arī update uz nākamo Android versiju. 32Gb iebūvētās atmiņas, 3Gb RAM, 5" displejs. Svars gan jūtams - ar ķieģeli nesauktu, bet paņemot rokā var just, ka ir. Pie tā pierod, rokas nost nekrīt :D

Motorola Nexus 6
Ekskluzīvas problēmas par ekskluzīvu cenu :D
Protams, var šķist, ka mūsdienām 13Mpix ir maz, taču ne jau šī aparāta izpildījumā. Te ir ne tikai cipars parametros, bet reāli labas bildes - lēca gana liela. Pilnīgi mierīgi konkurē ar telefoniem, kam ir 20mpix. Protams, arī baterija, kā jau autore prasīja - izturīga. Spēj vienlaicīgi darbināt 4 pasaulē rijīgākās aplikācijas caur wi-fi un nobeigties tikai vakarā.
Kur es problēmas atradu? Pirmkārt, tas telefons ir milzīgs - 6". Tikai colla līdz planšetei. Attiecīgi nav parocīgs vienai rokai, atrast viņam turētāju mašīnai ir vesela jezga, tas pats attiecas uz maciņa meklējumiem. Šos jautājumus spēj atrisināt vien e-bay. Tiešām izskraidot visus veikalus, kas ienāca prātā, visā Rīgā, vienā Tele2 salonā atradu mašīnas turētāju viņam. Maciņu tā arī neatradu. Ja izvēle krīt par labu Motorola Nexus 6, tajā pat dienā ir jāpasūta maciņš. Telefons nav no mazajiem, attiecīgi kabatās nelien - bez maciņa stikls ātri būs lupatās. Un jā - viņš nav ērts lietošanai ar vienu roku, toties spēlītes spēlēt un youtube skatīties - tur gan parādās konkrētā izmēra plusi :) Un viņš ir ūdensizturīgs. Turējusi pusstundu vannā gan neesmu, bet, kad iekrita peļķē, pacēlu, noslaucīju un nekas - turpināju sarunu. Nāk ar Lollipop 5.0.2, bet updeits uz 5.1 viņam ir.

Sony Xperia Z3
20,7Mpix kamera. Baterijas laiks arī labs :) Ūdensizturīgs un tiešām tāds ir. Šis ir turēts glāzē. Ir divas versijas - ar 16Gb un 32Gb iebūvēto atmiņu, bet ir arī vieta atmiņas katrei, tā, ka pie esošā mierīgi var pielikt vēl 128Gb. Man šim korpuss patika. Bet nepatika, ka neskatoties uz to, ka vien 5", svars nav tālu no pusķieģeļa. Bet to svaru jūt vien pirmās divas dienas, pēc tam pierodi un aizmirstās. Oriģināli nāk ar Android 4.4.4 (KitKat), bet ir updeits uz konču un būs arī uz jauno Lollipop versiju.

LG G4
Kamera 16Mpix (Priekšējā 8Mpix). Pirmā doma paņemot rokā bija "Baigā lāpsta :D" 5,5" taču viņš nav biezs. Man vienmēr ir patikuši ISP displeji LG izpildījumā un te nu tas ir visā dailē :) 32Gb iebūvētās atmiņas, bet var pielikt vēl 128Gb, ir 3Gb RAM. Baterija laba, šo telefonu iztur, taču neteiktu, ka nav trāpījušās izturīgākas. Sarunu režīmā man izvilka 17h - tas ir daudz. :)

Samsung Galaxy Note 4
Vienīgais, no tās cenu kategorijas Samsungiem, par kura baterijas laiku, attiecībā pret displeja izmēru, man negribās lamāties. Vēl ir arī Galaxy S6, bet par to stabils viedoklis būs tikai pēc pāris nedēļām. Vakar atvērusi kasti, negribu vēl teikt, ko domāju. (Pēc parametriem jau izklausās labi, taču... S5 arī izklausījās labi, bet čiks vien sanāca.)
Kamera Note 4 ir ļoti laba, neskatoties uz to, ka ciparu ziņā tie ir 16Mpix. Bildes fantastiskas, jo arī šeit ir lēca, kas tiešām dara to, kas jādara. Vienīgi tie izmēri atkal tādi, ka problēmas tās pašas, kas ar Nexus 6.
22.09.2015 17:03 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Protams, interesē arī lētāki un kvalitatīvi

O! Vēlāk nodrukāšu, kas labs vidējā klasē atrodams - nav tā, ka tur ņemt nav ko :)
22.09.2015 17:05 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
A kas vainas S5? Manējai ir, viss normāli. (e)(e)
22.09.2015 17:31 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Samsung galaxy S6 peec daudziem parametriem ir labaaks nekaa i-phone 6. Aizkostaa aabola telefoni nav savas cenas veerti.

Iemet googlee Samsung s6 vs i-phone 6, atradiisi izsmeljoshu info. Ja Tu domaa njemt i-phone 5, tad pavisam noteikti neiesaku, pa tiem 600 mieriigi vari panjemt samsung galaxy s6.

Aizkostajam aabolam kaut kas sakariigs saakas ap 800.
22.09.2015 17:39 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
A kas vainas S5? Manējai ir, viss normāli.

Jo vairāk ir ar ko salīdzināt, jo vairāk trūkumu ieraugi katrā iekārtā. Ja tas telefons maksātu kādus 250€, es viņam piekasītos mazāk. Tomēr iekārtai, ko Samsung bija izvēlējies par savu tābrīža flagmani pie kam, par tādu cenu, bija jābūt ne vien smukiem parametriem, bet tiešām kvalitatīvai un kārtīgi atstrādātai. S5 tāds nav. Kā vidējās cenu klases telefons viņš būtu bijis ok, bet faktiski - jebkurš A serijas Galaxy viņu noliek pie vietas nevis ciparos, ko sarakstījis ražotājs, bet reālajā veiktspējā un kvalitātē. Korpuss nekāds, ūdenī bāzt neriskēju, neskatoties uz to, ka skaitās ūdensizturīgs. Karst pie lielas slodzes un vēl kaudze visa kā - ja iemetīsi search, atradīsi visu sarakstu ar to, kas man tajā telefonā nepatika.
22.09.2015 17:48 |
 
Reitings 154
Reģ: 21.03.2014
Nu var jau būt, es personīgi atskaitot waze, youtube sms un zvanus neko tāpat neizmantoju, ūdenī es nemestu nevienu telefonu, rakstīts tur vai kas, čoms savu G3 iemeta nejauši sālsūdenī, un bija kaput, 200 eur remonts, jo jāmaina visu shēmu. :-D:-D
22.09.2015 18:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
ūdenī es nemestu nevienu telefonu, rakstīts tur vai kas, čoms savu G3 iemeta nejauši sālsūdenī, un bija kaput

G3? LG? Viņš taču nav ūdensizturīgs. Tas jebkurā ūdenī nobeigsies, par sālsūdeni vispār nerunājot.
22.09.2015 18:11 |
 
Reitings 976
Reģ: 30.04.2011
Man ir žēl tik daudz naudu izmest telefonam. Tad nu jau pusgadu gadu staigāju ar savu lēto Blasteru un esmu ļoti apmierināta. Nezinu no kurienes tās sliktās atsauksmes,mani apmierina šis telefons. Kamera arī ok, tikai ne tumsā,bet nu tumsā neko nebildēju.
22.09.2015 18:36 |
 
Reitings 903
Reģ: 26.03.2009
Man ir Samsung S5, nenormāli ātri nosēžas baterija, kaut arī es daudz nerunāju! :-O Un kamera godīgi sakot ir pašvaka.... biju gaidījusi kaut ko labāku!! Pirmajā brīdi patika, bet tgd ne pārāk.
22.09.2015 18:40 |
 
Reitings 1069
Reģ: 13.11.2012
DieKleineHexe, nav ap 800:-D Nedaudz lētāk!

Kāpēc visas salīdzina divas telefona markas, pavisam nelīdzvērtīgus modeljus, common:-D Mūžīgs stāsts! Tik un tā mūsu viedoklji nav objektīvi, ja vien nav cilvēks, kurš vienlaikus lietojis vienādas paaudzes telefonus, teiksim no samsung un no apple.:-)
22.09.2015 18:48 |
 
Reitings 249
Reģ: 17.07.2014
Katrā tehnikas diskusijā es apbrīnoju cik zinoša ir Alexxa... Kau es tik daudz zinātu, varētu pastāstīt un ieteikt (t)
Paldies Alexxa katu tik nesavtīgi palīdzi citiem, vairāk tādus cilvēkus vajag :-D
22.09.2015 18:50 |
 
Reitings 2
Reģ: 22.09.2015
Es skatos uz HTC desire 820.
22.09.2015 19:19 |
 
Reitings 331
Reģ: 10.05.2011
Katrā tehnikas diskusijā es apbrīnoju cik zinoša ir Alexxa...


Jā, es arī lasu un priecājos! :)

Es esmu viena no tām, kam žēl un nešķiet lietderīgi izmest tik lielas summas par telefonu. Pārāk ātri pieķeros lietām, droši vien pinkšķētu kā maza meitene, ja sašķīstu vai man nozagtu to pašu Iphone 6 :-D Tāpēc attiecībā uz telefoniem nekad neesmu bijusi gatava speciāli krāt naudu.

Ja drīkst iespraukties tēmā... Alexxa, vai vari ieteikt kādu +/- pieņemamu variantu līdz 150 EUR? Nav nekādas sevišķas prasības, ikdienā darbojos tikai ar pāris standarta aplikācijām un telefonu lielākoties izmantoju zvaniem un sms. Kaut cik jēdzīga kamera būtu jauki, bet tas nav izšķiroši. Drīzāk novērtēju bateriju un to, cik ērti ir rakstīt sms. Ar Samsung Galaxy S4 mini neciešu rakstīt. Nokia Lumia jau ir labāk. Vislabāk patika Blackberry, bet tā arī bija vienīgā funkcija, kas tajā telefonā patika :-D
22.09.2015 20:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits