Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Anna Victoria Fit body guide

 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Čau, dāmas!

Nesen uzgāju tādus Anna Victoria fit body guide. Skatos instagramā un sekoju līdzi pāris dāmu veiksmigajām pārmaiņām pateicoties šim guide. Šajos guide man iepatikās tas, ka dienā jāvingro 30 min un meal planā jāēd vienādas maltītes pārdienām,respektīvi nav jāgatavo katru dienu cits veselīgais ēdiens.

Gribētos pamēģināt, bet pamēģināšanas pēc vien negribās maksāt 80 usd par 2 guide. Torrentos arī neizdevās atrast kā Insanity. Varbūt kādai no jums ir šie guide un var aiz labas sirds padalīties, kaut vai par kādu saldumu? Varbūt ja vairākas cosmo dāmas grib izmēģināt, varam uztaisīt koppasūtījumu :D

https://instagram.com/annavictoria/?hl=en

21.09.2015 21:43 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
ja tavs merkis ir izskatīties kā viņa, tad ir redzams, ka viņa nenodarbojas tikai 30min dienā. tad kads ir tavs mēris? viss internets ir pilns ar informaciju, bet tev jaizvelas tas par ko ir jamaksa, tiesam? :-D viela pardomam.
21.09.2015 21:46 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Antigone, kā tev liekas, ja es gribētu maksāt pilno summu par šo guide, vai es būtu cepusi augšā šo diskusiju? :D
21.09.2015 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 4389
Reģ: 30.09.2013
jaa internets pilns - ar pat diametrialu preteju info ko avr atrast.. cilveks bez pieredzes un labam pamatzinasanama nemaces izsecinat kurs info ir ok un kurs nee...

siim interneta online prpgrammam liels minus tadas ka tas ir visparigas ... nav dzili personalizetas .. konkreti tev veidotas.. nemot vera tiesi tavus personigos velamos edienreizu laiku, produktus kas garso un kurus neveltos est, voelaminju utt

ja vingro 6-7x nedelja tad butiba ar 30min diena var pietikt...

Autoreiz silti iesaku labak atarst kadu ok treneri un pie ta sastadit individualas programmas kas piemerotas un pakartotas tiesi tev personigi.. cena nebus lielaka neka te izdosi... ja nu kas varu palidzet jo pats ikdiena stradaaju par fitnesa treneris-konsultantu jau vairakus gadus
22.09.2015 10:09 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
es atkal esmu sajūsmā par Bikini Body Guide Kayla Itsines, ar grāmata pa maksu bet pinterestā var salasīt pa daļām :)
22.09.2015 16:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits