Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas Viņam darās galvā..??

 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Pat nezinu, ar ko lai sāk, tāpēc izstāstīšu situāciju. Šovasar uzradās puisis, īsts princis baltā zirgā, kopīgas nakts pastaigas, sarunas, flirts vienvārdsakot kopā ar viņu jutos kā princese. Protams katrā mākonī ar zelta maliņu ir arī sava tumšā puse. Par viņu, viņa pagātni un dzīvesveidu zināju jau iepriekš, ballītes, uzdzīve, meitenes utt. Nenormāli prasīgs attiecībā pats pret sevi, vienmēr tīrīgs, kārtīgs, no mājas nekad neizgāja ar netīrām kurpēm vai neizgludinātu kreklu. Nu īsts mačo! Lielākais mīnuss tajā, ka puisim jau nedaudz pāri 20 gadiem, taču nopietnu attiecību nekad tā arī nav bijis. Tik cik vienas nakts sakari ar ballītēs nocopētām meitenēm. Lieta tāda ka arī mēs sapazināmies ballītē, pēc kuras viņš mani pavadīja mājās, stundu nevarēja no manis atvadīties, kaut arī jau bijām pie manas mājas durvīm. Tad paņēma no manis telefonu un ievadīja tajā savu nummuru, ar nosacījumu ka uzrakstīšu viņam tiklīdz būšu gultā. Sacīts - darīts! Pēc nedēļas atkal saskrējāmies tieši tajā pašā klubā, taču tā sanāca ka es tajā naktī biju pilnīgi skaidrā, kamēr viņš ļoti piedzēries. Izgājām ārā parunāties un viņš man atklāja ka vienmēr iepazīstoties ar meiteni to jau pirmajā vakarā ievelk gultā, tāds pats mērķis esot bijis arī attiecībā uz mani, taču ļoti priecājoties, ka to neizdarīja, jo tādu kā mani vēl nekad neesot saticis. Pēc tās nakts sekoja vairāki burvīgi randiņi līdz brīdim kad.... bija sarunāts sestdien saskrieties tajā pašā klubā, kad ierados, viņa tur nebija, zvanīju - neceļ. Sastapu viņa draugus tie apgalvoja, ka viņš esot mājās. Nākamajā dienā mēģināju sazvanīt vēlreiz - atbildes nav. Nosūtīju ziņu facebookā, arī tur viņš ieiet vismaz 3 reizes dienā, taču atbildes nekādas.
Pati savā rīcībā nekādas kļūdas nesaskatu, tāpēc vēlējos pajautāt Jūsu viedokli un varbūt pat pieredzi, kas tam puisim darās galvā, viens otram bijām ļoti pieķērušies un te pēkšņi tā... Esmu apjukusi un izmisumā jo nezinu, kas notiek. :-/(t)
18.09.2015 21:22 |
 
Reitings 499
Reģ: 26.07.2015
(t)
25.09.2015 22:08 |
 
Reitings 100
Reģ: 17.11.2014
Sveikas meitenes! (l)
Solīju, ka ienākšu paziņot, kā viss beidzās, nevarēšu iepriecināt, jo esam kopā burvīgu pusgadu mani neviens nav sitis, lamājis vai krāpis, vienvārdsakot esmu mīlēta un laimīga! (l):-D
27.04.2016 16:13 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Sajutos veca, laikam jāmūk un jāļauj pa cosmo jaunajai paaudzei dzīvoties:)
Par to, kas darās, vīrieša galvā, nezinu, ne es jūsu sarunu laikā blakus biju un klausījos, ne es domas lasīt protu, taču aizmirsti viņu. Puišu/vīriešu ir pārāk daudz, lai aizņemtu savu laiku, domājot par kādu, kuram Tu neesi vajadzīga. Tver to visu vieglāk, izbaudi randiņus, bet nepieķeries tik stipri! Kaut kur lasīju, ka labāk ir 1 reizi pietrūkt, ne būt par daudz:)
27.04.2016 16:23 |
 
Reitings 27
Reģ: 04.01.2016
Pirmo reizi lasīju šo diskusiju un viss, ko varēju darīt - saķert galvu un domāt, kur tik naivi cilvēki rodas :-D:-D
27.04.2016 17:01 |
 
Reitings 171
Reģ: 15.12.2013
Lasu un ierēcu.:-DNezinu vai tam ir nozīme,bet es reiz pazinu vienu puisi,smukulīti,bokseri,kas pēc horoskopa kā reiz bija dvīnis:-DBaigi līdzīgs stāsts.Man arī likās,ka viņš manī reāli samīlējies,un arī apkārtējiem tā likās,līdz pēkšņi čalīts notinās.Bez paskaidrojumiem.Paldies Dievam,ka pārgulēt nepaspējām,tad gan būtu dusmīga.Bet nu tā arī nesaprata,vai savā boksā bija galvu atdauzījis,vai cits romantiskais objekts uzradās.Bet nu jā ,tā arī viss beidzās nesācies.
28.04.2016 19:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits