Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Precētie draugi

 
Reitings 11
Reģ: 18.09.2015
Sveikas!

Gribu izstāstīt mazliet sasāpējušu jautājumu.
Ir nu pienācis tas laiks, kad apkārt draugi un pazīstamie sāk precēties un veidot ģimenes. Ar draugu esam attiecībās jau labu laiku un viss ir kārtībā, taču tam vēl neesam gatavi un nepavisam nesteidzamies. Taču problēma tajā visā ir tāda, ka mūsu draugu lokā esošie cilvēki lielākoties ir pāri un lielākā daļa jau ir precējušies. Es, protams, par viņiem priecājos, taču jūtu, ka tieši mūs abus (mani un manu draugu) vairs īsti neaicina uz kopējām draugu pasēdēšanām, pasākumiem. Jūtos mazliet apbižota, jo jūtu, ka tas ir tāpēc, ka neesam precēts pāris: no ilggadējā draugu loka kopā atpūšas tieši precētie.

Kāpēc tā? Ko darīt, kā pieņemt, kā reaģēt? Vienkārši gaidu Jūsu komentārus par šo situāciju, pieredzi, kritiku, uzmundrinājumu..

Ar to, ka neaicina, domāju vienkārši attieksmes maiņu, neesam izslēgti no draugu loka vai kā tamlīdzīgi, tomēr daudz retāk izskan uzaicinājums tieši no viņu puses, lai gan paši (precētie draugu pāri) savā starpā atpūšas tik pat bieži kā agrāk. Nav jau problēma pašiem aicināt un to ik pa laikam arī darām, tomēr ne tur tā jēga.
18.09.2015 11:28 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt vaina tomēr nav attiecību statusā..
18.09.2015 11:30 |
 
Reitings 583
Reģ: 01.09.2015
Nedomāju, ka iemesls tam ir tas, ka neesat precējušies. Tas ir absurdi! Mūsu draugu lokā tam nebūt nav nozīmes vai gredzens ir pirkstā vai nav.
Meklē citu iemeslu!
18.09.2015 11:31 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Varbut jus neesat interesanti viniem?
Nedomaju gan, ka tas ir tapec, ka neesat precejusies.

Bet ja bu gadiijuma tas butu tapec, tad vini ir idioti.
18.09.2015 11:32 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Nav jau tā,ka neviens vairs nekur neaicina? Ejiet tusēt ar tiem ,kas aicina. Un, ja gribas iziet, tad ejiet divatā.
Es laikam esmu nežēlīga, bet ja ar mani negrib tikties vai neaicina nezināmu iemeslu dēļ, nu tad i nevajag ar, man no tā sliktāk nepaliek.
18.09.2015 11:32 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.09.2015
Mēs visi esam jau ilggadēji draugi, tāds diezgan liels draugu bariņš, kas sastāv no pāriem, attieksme pret pasākumiem no mūsu puses nav mainījusies ne pret viņiem, ne dzīvi kopumā, neesam arī jaunpienācēji šādā draugu bariņā un visu šo gadu laikā viss ir bijis tiešām forši, taču šādas izmaiņas attieksmē novēroju tieši pēc tam, kad diezgan īsā laika periodā lielākā daļa draugu saprecējās.
18.09.2015 11:33 |
 
Reitings 11
Reģ: 18.09.2015
Piparene, es tieši domāju par to, ka varbūt viņu dzīves prioritātes ir mainījušās? lai gan nenosauktu mūs par nenopietniem vai nenobriedušiem cilvēkiem, kas neplāno dzīvi un nākotni, vienkārši neesam precējušies un tuvākajā laikā neplānojam tapt precēti.
Nav tā, ka neviens nekad nekur neaicina, vienkārši mazliet nepatīkami, ka tiekam atstumti maliņā. Es jau nedusmojos uz viņiem par to, vienkārši cenšos saprast, kāpēc tā, jo attieksme no mūsu puses nav mainījusies un ja jau vairāk nekā 6 gadus tā ir bijusi viņiem pieņemama, tad kāpēc tagad vairs tā nav?
18.09.2015 11:36 |
 
Reitings 121
Reģ: 15.09.2015
Nu jā, viņiem parādījies kas kopīgs nekā ar jums - kāzas un sajūtas izmaiņas pēc tām. Viņi var diskutēt, kas mainījies, kas nē, dot, saņemt padomus vienam no otra, a no jums ta it kā, ko prasīt, ja neesat precējušies. Kaut kā tā....
18.09.2015 11:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
arī nedomāju, ka attiecību statusā problēma.
varbūt citu iemeslu pēc atsvešinaties? tā jau gadās, jo ilgāk iekšā ģimenes dzīvē, jo mazāk laika draugiem. pagaidi, kad visām sadzims bērni, ne kur laika būs aiziet kopā, ne par ko parunāt :D ok, nu par šo pajokoju.
18.09.2015 11:38 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Esmu novērojusi, ka vairāk čupojas draugu ģimenes ar bērniem, bet attiecību statuss kā jūsu izstumšana no draugu loka man liekas neticams :)
18.09.2015 11:56 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Manā vecumā (25 gadi) arī visiem bijušajiem klasesbiedriem un lielākajai daļai draudzeņu ir bērni un ģimenes. Uz klases pasākumiem neeju un arī uz draugu tikšanās reizēm vairs ne. Pēc pēdējām reizēm sapratu, ka ne es ar savu brīvdomātājas attieksmi esmu interesanta viņiem, ne man ar viņiem ir kopīgas tēmas, īpaši tad, ja reizes trīs kāda no draudzenēm baksta prasot "Nu, kad tad tev būs?" Precētie pāri un pāri ar bērniem savā starpā atrod kopīgas sarunu tēmas, kamēr es ar saviem stāstiem par interesanto nedēļas nogali Vecrīgā varu iet parunāt ar bārmeni.
Ejot laikam viss mainās, cilvēkiem rodas katram savas intereses, prioritātes. Manuprāt, tas nav nekas slikts. Draudzība un tas, kas reiz kopā piedzīvots, jau nemainās, tikai ieiet citā gultnē. Manā gadījumā tiešām ir tā, ka cilvēki ar kuriem kādreiz kopā iets caur uguni un ūdeni, tagad ir tikai paziņas, kuriem pateikt "Vai atceries...?"
18.09.2015 13:22 |
 
10 gadi
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
Varbūr nevis atsvešinājušies no jums,bet gan satuvinājušies savā starpā?
Jo
diezgan īsā laika periodā lielākā daļa draugu saprecējās
. Tas arī VIŅUS satuvināja- kopīgas sarunas par kāzu plānošanu un pēckāzu notikumu izklāstu..

Bet arī es neuzskatu,ka "gredzens" ir šeit noteicējs. Ticamāk,ka ir kāda cita ķibele! ;-)

Lai gan,no paziņu loka zinu līdzīgu stāstu,tikai ,tas lielais klupšanasakmens slēpās mazuļa piedzimšanā. Dažu starpā kopīgu tēmu un interešu radās vairāk,kā starp pāriem kas bij bez bērniņa.. tā arī palēnām attālinājās no biežajām tikšanās reizēm,bet ne draugu statusa vispār;-)
18.09.2015 14:06 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Ejot laikam viss mainās, cilvēkiem rodas katram savas intereses, prioritātes. Manuprāt, tas nav nekas slikts. Draudzība un tas, kas reiz kopā piedzīvots, jau nemainās, tikai ieiet citā gultnē.


es gan tā nedomāju. Manuprāt, šo varētu attiecināt uz tiem, kam ir bērni, tiem gan viss izmainās par 180 grādiem un tad par daudzām tēmām, kas saistītas ar bērniem ar tiem, kuriem to nav, īsti nav jēgas runāt. Tad intereses tiešām mainās diezgan radikāli. Man arī pašai nav interesanti klausīties draugu/kolēģu runās par zīdaiņu vēdera izeju un zobu nākšanu.

Bet ja ir apprecējušies, nedomāju gan, ka tas riņķītis pirkstā daudz ko maina interesēs, neko radikāli citādāku jau precētie pāri savā ikdienā nedara kā vienkārši pāri, kas ir ilgi kopā bez precēšanās. Domāju, ka vaina ir citur. Varbūt esat kaut ko ne tā izteikušies un kādu nejauši apvainojuši?
18.09.2015 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits