Latviešu meiteņu seksualitāte.

 
Reitings 75
Reģ: 14.09.2015
Labvakar...

Man pārdomas...

Man ir apnicis klausīties, kā sievietes sevi slavē par to, kādas viņas ir kaķenes, lauvenes gultā, ar kādiem nadziņiem utt..
Nolāpīts, lielākā daļa nav tik seksuālas, lai pilnībā apmierinātu vīrieša vēlmes! Esmu bieži vīlies sievietēs, tieši seksuālajā ziņā. Daudzas vienkārši neizprot, kas ir labs sekss.. Bet iedomājās sevi kā kamasutras.

Tad nu lūk! Dzīve man piespēlējusi attiecības, ar kādu 19 gadīgu meiteni. Kuru es pirmo reizi atļaušos saukt par Sievieti ar lielo burtu.

Jau pirmajā randiņā es saņēmu squirtu sejā, pilnu muti (l)(l) Kad drāzu viņas dupsi ar 3 pirkstiem, un laizīju vāverīti... Pēcāk, vēl 2x viņa beidza ar squirt, vienu reizi kad ņemu viņu no muguras , otro reizi , kad iespraudu dupšukā stingri, līdz galam , un ar 4 pirkstiem ieslidināju viņas vāverītē, tad viss tur pludoja #!#(l)(l) Sekss kā tāds, mežonīgs..
mugura vienos skrāpējumos.. pat kakls, krūtis .. kodumu pēdas..
Viņai sarkana, nobrāzta vāverīte.. sarkans dupsis, zilumi visur.. kodumi utt..
Beidzot ir meitene, kura ir kaķene, kura izprot, kas tad īsti ir labs sekss.

Pašlaik kopā esam kādas 3 nedēļas, sāku atkal iemīlēties, bet tas nav būtiski, būtiski ir tas, ka šī ir viena no retajām, kura prot sniegt vīrietim baudu.. Nevis tikai saka ka prot!

Bet kur jūs bijāt agrāk!?? Nolādēts.. Atceroties visas pliekanās reizes, kad pārgulēju, man tiešām rodas sajūta, ka tikai 1% meiteņu Latvijā, prot snieg vīrietim baudu.. Kuras ir seksuāli varošas un spējīgas..

Atceros laiku, kad tikos ar 2 maķedoniešu meitenēm! Tā bija cita pasaule, cita līmeņa sekss. Likās, ka Latvijā tas ir neiespējami.. kaut 1 nakts sakars, bet tad kvalitatīvs...
Tad es pārgāju uz krievvalodīgajām, ok , būsim precīzi, Krievu tautības meitenēm..
Latvietes nekad nelikās tik seksuālas..

Nu bet beidzot esmu atradis..

Tā ka labi apdomājiet, to kādas esat, un kā iepriecināt partneri.. Nevis dzīvot ilūzijās! ka sekss ir tikai mīlēšanās zem palagiem . :-P:-P:-P
18.09.2015 01:53 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Neziu kaķenīt, ko tieši vēlos ar TEVI izdarīt.. Bet pieļaujot , ka esi slaida un simpātiska meitene, mans pincis dažas idejas pateica priekšā ;)

Man gribētos ar seju pret seju, lai redzu kā penis slīd Tavā mitrajā vāverītē (l)(l)(l)
Es nezinu kā Tev izskatās vāverīte , bet ļoti gribētu uzzināt.. arī to kā garšo (l)(l)(l)
22.09.2015 02:19 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Varbūt arī slima un neprognozējama :-D
22.09.2015 02:20 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
23 ir jauki... nezinu kā tieši izskaties , bet varu iedomāties, un vēlos noskaidrot :P (l)(l)

zinu tikai to, ka esi skaistāka par citām kuras te mani apvaino ;)
22.09.2015 02:21 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nu slaida notekti esmu, paldies dabai :p
22.09.2015 02:22 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā to vari zināt? Ka esu skaistāka?
22.09.2015 02:23 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
man ļoti patīk slaidas meitenes (l) es runāju par tiešām slaidām..
ir tik jauki slaidu un maigu meiteni samīļot. (l) es jūtos ļoti liels , kad ar mani kopā ir maziņa un slaida meitene.. ir tik seksīgi skatīties.. kā vāverītē ieeiet loceklis.. (l)(l)

kad meitene guļ uz muguras.. paveru kājiņas.. un ieslidinu locekli (l)(l)(l)(l)
22.09.2015 02:27 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
padomā kārtīgi, kā es to varētu zināt ... neuzdod tādus jautājumus :P es vnk zinu, un ne tikai zinu , bet droši zinu :P
22.09.2015 02:29 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
satiekamies šonakt ?? ja godīgi , es tikko pamodos , esmu atvērts piedzīvojumam un kaislei. Miegs man nenāks .. ;) (l)(l)
22.09.2015 02:30 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Kā to vari zināt? Ka esu skaistāka par citām?

Tā arī neatbildēji :p
22.09.2015 02:31 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
stop.. .

rakstam vēstuļu veidā ;) (l):-P
22.09.2015 02:31 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Hah...Varbūt intuīcija Tevi māc?
22.09.2015 02:32 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
nekas mani nemāc ;)

zini ko es par visu šobrīd vairāk vēlos-

avērt slaidas , simpātiskas meitenes kājiņas.. ieraudzīt tur brīnišķīgu un skaistu vāverīti.. Un tad ar mēli, lūpām , un pat deguntiņu .. visu seju tur našķēties ;) Nekas mani nepievilina vairāk , kā garšīga vāverīte (l)(l)

es pat tālāk nevēlos tagad domāt, man penis paliek pavisam nemierīgs savādāk, un vacā pēc tavas adreses vai numura :-P
22.09.2015 02:36 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Полина

Man ļoti žēl ka TU šonakt nevarēji satikties :'-( Cerams mēs pa dienu varēsim norunāt randiņu, un vakarā jau satikties.

Es mazliet padomāju par to ko rakstīji, ka esi noilgojusies pēc kaisles un mīļuma..
Bet Tu pat nespēj iedomāties, kā es pēc tā esmu noilgojies. (l)(l)
Mana iepriekšējā draudzene, kurā es ieķēros. Viņa vienmēr uzsvēra , ka mūsu starpā būs tikai draudzība un sex, viņa man atteica apskāvienus un mīļumu. Tas bija ļoti reti, ja es varēju ar viņu vienkārši samīļoties. Bet es viņu iemīlēju, tāda kāda viņa ir.. Un bija jāsamierinās ar to, ka mūsu attiecības, ja tās tā var saukt, nav mīļuma, apskāvienu, kompromisu.. Mums bija tikai strīdi, traks sekss, un mēģinājums sarīvēties. Neveiksmīgs mēģinājums.. Vienīgais kas bija perfekts, tas bija sekss. :-P(l) Mēr reti izgājām kopā vakariņās utt. Parasti tikāmies tikai seksam, noskatījāmies kādu filmu, tad parasti sastrīdējāmies, un tad traki kniebāmies //
Pēc tā visa, kad šķīrāmies, man bija ļoti smagi, tomēr mīlēju to meiteni ļoti , ļoti. Bet kā esmu tagad sapratis, viņa mani nemīlēja tik stipri :( viņai vienkārši patika tas, kā es viņu laizu, viņa to dievināja, un patika tas , kā es viņu iekāroju un izdrāžu. No tā viņa bija atkarīga.. Pēdējā randiņā es sāku raudāt :-D Un viņa man iečukstēja, ka es nemaz neapzinos cik ļoti viņa mani mīl, bet bija jau aizgājis par tālu, stipri par tālu.. Attiecības bija neiespējamas, jo es biju izteicis draudus viņas ģimenei, brālim un tēvam :D Parādijis viņas mātei vidējo pirkstu, mūsu vienīgajā tikšanās reizē, publicējis viņas kailfoto internetā, un ļoti stipri nomocījis viņu emocionāli :D Meitene aizbrauca uz USA.. Un šobrīd es viņai varu novēlēt tikai to labāko.
Sāpes arī ir mitējušās 8-)8-)8-) Tā ir laba sajūta, naids ir izdzisis, par to mīlestību kura bija, un jūtām.. par to cenšos nedomāt, un sevi nemocīt.. Par seksu ar viņu es nespēju domāt, negribās to visu atkal atcerēties, un pēc tā skumt, par to es nekad nerunātu publiski.. Varbūt tikai tad, ja man būtu jaunas attiecības, kuras ir pārākas, un tādas kādas vēlos. Tad es varbūt to visu atcerētos vieglāk :D
Šobrīd es vēlos jauku meiteni, tiešām jauku, nevis maitu. Dažas maitas jau esmu iemīlējis, tas ir traki.. Tagad gribās tieši mīļu un kaislīgu meiteni, tādu kura vēlās tuvību, ne tikai seksuālu , bet arī emocionālu.. Es gribu sajust to , ka man uzticas . Man būtu svarīgi pierādīt sev, arī meitenei ar kuru tiekos, ka es esmu uzticams vīrietis, uz kuru var paļauties, un kurš var atbalstīt dažādos veidos. Ne tikai izdrāzt.
Protams bez seksa nekādi :P Tas ir mans pienākums , apmierināt draudzeni tā, ka pēc seksa viņa trīcošām kājām un laimīga iemieg man blakus. Un kā kaķenīte pieglaužas tuvāk.
Šķiet šobrīd esmu gatavs meklēt kompromisus ar otru cilvēku, ja iepriekš es to nespēju, pat tad , kad viss bruka, kompromisi varēja ko glābt, es tos nemeklēju.. :'-(
Cerams esmu mazliet mainījies uz labo pusi. Tieši sadzīvē. Es ne tikai gaidu godīgumu no otra, es cenšos piedāvāt to pretī, un no sākuma pierādīt sevi..
Vienas nakts sakari mani īpaši nevilina, protams es tiekos ar dažām meitenēm , ik pa laikam.. Jo tas man uzlabo garastāvokli, un pēc tikšanās, iepazīšanās, seksa utt. Es vienkārši jūtos labāk. Esmu laimīgāks utt. Bet ja ikdienā viss ir ok, ja es domāju par kādu īpaši, tad tādi sakari man nav vajadzīgi.. Ja viss ir pakaļā, arī attiecībās. Tad gan es tiecos pēc jaunām iepazīšanām , jaunām emocijām. Arī krāpjot.. Bet man nav problēmas pateikt, ja esmu to darījis :-P
Man nekad nav bijusi problēma atzīties, ja es esot attiecībās, esmu drāzis kādu citu, un gājis uz randiņu.. Parasti pat brīdinu, ka iešu pārgulēt ar citu, un paskatos, ko man tad teiks.. :D Parasti seko atbildes- tad vari necerēt ar seksu ar mani, vai, tad es arī šovakar iešu tusēt, un varbūt pārgulēšu ar kādu utt. :D
Vienā vārdā sakot, es neesmu melis, neliekuļoju utt. Tas ka ar mani ir grūti sadzīvot, tas tā varētu būt :P
Vēl arī tas , ka es nekautrējos prasīt no draudzenes to , ko es gribu. Un dažreiz nenovērtēju viņas pienākumus , darbu, vajadzības utt.
Ar mani ir jāaprod, ar mani ir jārunājas, jāpaskaidro savas vajadzības, kāpēc tas ir tā un šitā.. Jo ja to nedara, es vnk tajā neiedziļinos pats speciāli :P
Un pats svarīgākais, nevajag melot! Ja man sāk stāstīt melus, es tos lieliski redzu, lieliski pazīstu, un kļūstu nejauks pret meiteni , kura stāsta blēņas.. Vienalga kāpēc grib melot, to nevajag darīt. 8-)
22.09.2015 05:20 |
 
Reitings 418
Reģ: 08.12.2011
Kas par debīliķi, tas ir prātam neaptverami :-| un tas pat vairs nav ne smieklīgi, ne skumji, bet vienkārši debīli un slimi! Ieteiktu AR STEIGU mainīt ārstu, bet vislabāk protams būtu pakārties! :)
22.09.2015 06:35 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
Vēl kas -

Ļoti ceru uz to, ka nedzīvo kopā ar vecākiem, un Dobelē mums ir iespēja netraucētiem pavadīt laiku, nedomājot par to, kur tad mēs dosimies, un kur mēs viens otru samīļosim.. (l)
Dobelē vispār nekad neesmu bijis :P ļoti ceru, ka rīt man būs iespēja pirmo reizi dzīvē skatīt Dobeli, un pirmo reizi dzīvē tā laime, pavērt tavas slaidās un maigās kājiņas .. (l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)(l)

Uzrakstīšu mazu scenāriju tam, kā es labprāt samīļotos.. ;)

Pieņemot to , ka abi esam viens otram simpātiski, esam iepazinušies un ieinteresējuši viens otru turpinājumam, kurā kautrīgumam nav vietas, bet pienācis laiks mīlestībai!

Pēc pastaigas mēs ieejam mājā, Tavā istabā, Tu vēlies noģērbt virsdrēbes, lai justos brīvāk. Sāc vilkt nost jaciņu, bet es tev pienāku klāt , apskauju, un noskūpstu.. Tad ar mēli nolaizu tavas lūpas, arī deguntiņu. (l) turpinām maigoties.. Es lēnām novelku tev jaciņu.. Piekļaujos , un sajūtu tavu ķermeni. Sajūtu arī to, ka ļoti vēlos Tevi, jūtu tavu elpu, smaržu.. Tas mani padara gribošu. Pārliecinātu par to, ka esi ļoti salda, garšīga un man tik ļoti vajadzīga (l)
Skūpsti, laizu arī Tev austiņu, kaklu.. Lēnām vienu rociņu ielieku Tavās biksītēs, bet vēl ne pie minčuka. Ar otru rociņu novelku džemperīti. Tu esi maiciņā, atpogātos džinsos.. Tad ar pirkstiņiem aizskaru tavu mincīti, sajūtu ka lūpiņas tur ir mazliet miklas, piebriedušas , un to, ka Tava vāverīte ir tieši tāda, kā man patīk.. Vēl nelieku pirkstiņus Tevī iekšā.. Bet ar tiem paveru tavu vāverīti.. lai padarītu to vēl miklāku, un vēl gribošāku.. Tad pamanu istabā krēslu, un virzāmies uz turieni.. Izvelku roku no tavām biksītēm, pagaršoju tevi(l)(l)(l) mmmmm m (l)(l) noskūpstu ar mēli tevi, arī tu mazliet sajūti savu garšu (l)(l) Nosēdinu tevi krēslā... Esam iegājuši istabā ar apaviem.. (t)
Novelku vienu zābaciņu, tad otru.. Nu jau ar vienu roku esmu pie tavām krūtīm, kakla.. slidinu roku gar kaklu, matos, pieceļos kājās.. paliecu Tavu galvu atpakaļ, un kur vien ir pieejams, laizu tavu kaklu, paceļu maiciņu, laizu krūšu galiņus.. Tie ir mazliet piebrieduši, tā kā man ļoti patīk.. (l)(l)
Ieslidinu tavā vāverītē divus pirkstiņus.. Padrāžu nedaudz ar tiem, tad ielieku trešo pirkstiņu... diezgan ātri sāku tevi drāzt ar pirkstie, tu ļoti izbaudi, un kļūsti karsta, elpo savādāk un esi nogribējusies. Bikses tev vēl kājās.. tupjos ceļos, lieku tev nolaizīt pirkstus, kuri tikko pabija tevī ... velku nost tev bikses... tev kājās ļoti skaistas biksītes, nav stringi, bet zīdaina , patīkama auguma veļa.. tas mani tā iekārdina.. nedaudz paberzeju tavu vāverīti caur biksītēm.. saslapinu tās.. laizu caur biksītēm.. Tev sēžot krēslā, nedaudz paveru kājiņas.. glaužos pie tavas maigās ādas.. pie krūtīm... kājās vēl zeķītes... novelku vienu zeķīti, un ielieku kājaas pirkstiņu sev mutē... tas arī ir ļoti salds un patīkams.. paņemu tavas biksītes nost, lai tieku pie vāverītes... Beidzot pilnībā ieraugu ar actiņām tavu perfekto vāverīti... tā ir tik skaista (l)(l)(l) sulīga ... Tam es nespēju pretoties... redzu ka viena pilīte nopilējusi uz dupšuku... salieku kājiņas kopā... paceļu augšā, pēdiņas lai tev pie galvas, bet uz vienu pusi, lai vari skatīties kā es tevi tur laizu un mīļoju.. to es daru ļoti kaislīgi, ļoti aizrautīgi, it kā badā nonācis, un beidzot ticis pie kārotajiem našķiem.. es laizu tevi tur visu.. es neskatos , kur un ko laizīt.. es vienkārši ar mēli, lūpām, iegrimstu tavā minčukā.. Tur ir mana paradīze! Tev starp kājām atrodās paradīze, pē kuras es tā ilgojos.(s)(l)(l)
:-P:-P:-P
Mēs vairs nekontrolējam ko daram, bet vienkārši daram to, ko vēlamies darīt.. es vairs neturu tavas kājas ar rokām, es par to nedomāju, kamēr mana seja ir tajā vietiņā..
Tu man norauj džemperi.. pats atpogāju savas bikses.. apavus nokratu nost, tie aizlido katrs savā stūrī, viens vēl trāpa pa galda lampiņu, un tā apgāztās.. bet tas ir mazsvarīgs faktors.
Jūtu ka gribi manu locekli.. es to izvelku no biksēm.. tas jau sen ir ciets , un pulsē tā, ka šķiet viņam ir sava sirds iekšā! pieceļos uz ceļgaliem, tu rauj mani klāt, un liec saprast, ka vēlies sevī locekli... tu pieces savas kājiņas, sēžot tur pat, uz tā krēsla.. un es Tevī ieeju... (l) tava suliņa nopil gar manu locekli, viss ir ļoti slapjš. tevi drāžot, pat man uz olām jau ir viss slapjš ..
Poza kā tāda ļoti neērta, un es nevaru iespraust tevī tā, kā vēlos.. tad pagrābju visas norautās drēbes, sametu kaudzītē... un Tu apķer mani, lai varu noguldīt tevi zemē uz drēbēm..
Tad mēs sākam nodarboties ar seksu! tu apķer mani ar savām kājiņām cik cieši vien vari.. jūtu ka vēlies, lai drāžu tevi ļoti dziļi un stingri.. to arī daru.. redzu ka viss būs kārtībā.. 8-)8-)
Tad tu mazliet atraisi kājiņas, un paver tās tik plati , cik vien vari.. es arī paceļos mazliet augstāk, lai varētu ar acīm baudīt skatu, kā mans loceklis slīd tevī iekšā, ārā, iekšā, ārā utt.
Tu esi ļoti skaļa, tik traki uzbudināta un griboša.. tu neko neesi spējīga pateikt, vien elso baudā.
vēl kas ie seksīgi, tas ka biksītes joprojām tev kājās.. bet tās netraucē, jo ir pavilktas nost, un ja tās sāk traucēt, es tās pavelku atkal nost... :)
Turpinājumā vēlos Tevi piebeigt, redzu ka elso ļoti tuvu orgasmam, uzbudinājums ir maksimāls.. Es palieku rokas zem tevis, ieķeros tev dupsī, cieči piekļaujos klāt, un spēcīgi drāžu .. Jūtot ka tuvojies orgasmam, kļūsti jau pavisam vaļīga .. ielieku rādītājpirkstu tavā dupšukā .. un ciks spēdams, ļoti ātri un dziļi tevi drāžu.. Tu beidz, un ar pirkstiņu jūtu kā tavs caurumiņš pulsē, un saraujās... TAs tiešām bija lielisks un slapjš orgasms.. Tu guli bezspēkā, slapja.. pat mati ir slapji... Es nokāpju no tevis.. pagriežu uz vēdera gulēt, un trīs reizes stipri iepļaukāju dibenu... tad paveru tev kājas, un laizu tev gan vāverīti, gan dupsi.. pagaršoju visu, pirms vāverīte dodās čučēt..

Tu atpūties .. Mēs dodamies padzerties tēju, parunāties..

Un protams sekos turpinājums , bet tas būs gultā.. tas būs drāžot tevi no mugurpuses. Un tas būs daudz trakāks sekss. kurā es sasiešu tev rociņas aiz muguras, un turot tevi aiz pleciem, drāzīšu kamēr tu vienkārši gulēsi, un nespēsi pat pakustēties.. piecelties sēdus vai ko citu.. tu vienkārši tiksi izdrāzta.. Un tajā brīdī kad es vēlēšos beigt, tev liksies ka ir sākusies zemestrīce, vai pastarā diena, jo tādu drāzienu tu nebūsi pieredzējusi, vai iedomājusies ka kas tāds ir iespējams.. tev pat elpošana apstāsies uz laiku pierms orgasma.. būs labi ja beigsim kopā, jo ja man vēl būs spēks.. es neapstāšos :-P:-P:-P
Un kad es beigšu , es izvilkšu locekli no tavas sarkanās, un pārdrāztās vāverītes, iestumšu tev mutē, un piepildīšu to pilnu ar spermu! (s)8-)8-)8-)
22.09.2015 06:50 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
vichy...
Nu nepatīk, taču nelasi.. Man nav vajadzīgi pārmetumi anonīmā vidē. Tas ir nejauki no tavas puses.. Ieturi neitrālu pozīciju pret mani..
Paldies ;)
22.09.2015 06:52 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Cherry_boy! Es ļoti labi saprotu, ka, rakstot par sexuālām ainiņām, tu izkrati savu sirdi un tev varbūt arī paliek vieglāk. Bet saproti, šādā veidā tu neko nepanāksi. Sievietei teorētisks sexa izklāsts no neredzamas personas internetā neko neizsacīs. Drīzāk uzdzīs nepatiku pret tevi. Tev jādarbojas ar citām metodēm. Pirmkārt, tu nedrīksti būt skarbs pret sievieti. Otrkārt, tev sevi jāparāda no vispārcilvēciskās, nevis no intīmo izdarību puses. Katrā gadījumā, lai tev veicas un izdodas atrast meiteni saskanīgai kopdzīvei!
22.09.2015 07:07 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
skudrulacis

Paldies par novēlējumu, tieši pēc tā es arī tiecos ;) - pēc meitenes saskanīgai kopdzīvei...
Tiešām paldies par to , ka novēli man labu ...

Es jau nezinu kas man sanāks ar Poļinu, tā ir vienkārši ideja, ka mēs varētu satikties... un šī ir pirmā reize, kad kāda no Cosmo meitenēm man nepārmet, bet izrāda interesi satikties. Tas ir ļoti uzmundrinoši..

Bet nebūs nekas slikts, ja tas nenotiks, un viņa atteiks randiņu.. Tas tā dažreiz gadās, tas nav nekas traks..
Savus randiņus es dabūšu, un savas dēkas un piedzīvojumus arī.. Man atliek tikai pacensties.. Bet cosmo forums nav vieta, kur es censtos to darīt ;)

Ja iepazīstos randiņiem, tad tas ir - tinder, oho.lv, flirts.lv. Un ja es vēlos vakarā ar kādu sievieti iepazīties, tad visātrāk to izdarīt tinderā.. Tā nav nekāda problēma sarunāt randiņu.. Bet arī es skatos pēc cilvēka, un pēc savām vēlmēm.. Ja ir brīži, kad mani interesē tikai sekss, ir jāpameklē rūpīgāk. un jāsaprot kura meitene būs īstā... Kas 90% gadījumos izdodas :-P

Te , cosmo... es varu stāstīt visādas dranķības! visu ko.. Tas ko jūs domājat par mani, man ir sen skaidrs.. Es pat neceru te kādu iepazīt.. Bet ja reiz par mani meitene izrādīja interesi.. es esmu ļoti priecīgs.. Un iedomājos to, ka varbūt mums ir kas kopīgs, daudz vairāk kopīgs.. kā iepazīstoties citur.. tieši tāpēc , ka viņa ir lasījusi visu ko rakstu..

Lai kā rī nebūtu.. Paldies vēlreiz par novēlējumu.. un jauku Tev arī šo dienu .(l)(l)(l)
22.09.2015 07:16 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015


ļoti dievinu kad sievietes nēsā šādas vai līdzīgas biksītes (l)(l)(l)
22.09.2015 08:09 |
 
Reitings 263
Reģ: 20.09.2015
https://pbs.twimg.com/tweet_video/B_L1TkWXEAAlaSI.mp4


Un šis būtu labs sākums mūsu vakaram !! (l)(l)(l)(l)(l)(l)
22.09.2015 09:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits