Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Medusmēneša galamērķis

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Mazliet pasapņosim... :)

Kur jūs gribētu doties medusmēnesī? Uz kādu valsti vai pilsētu vai vairākām.

Un kāda stila medusmēnesi gribētu? Lielpilsētas apmeklējums vai zvilnēšana kūrortā vai aktīva pārvietošanās no vietas uz vietu vai kruīzs...
16.09.2015 22:18 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Mans šībrīža mērķis būtu tepat Eiropa: Čehija vai Itālija.
Vēlētos daudzveidīgu laika pavadīšanu, gan kādu dienu pazvilnēt un pastaigāt pa restorāniņiem, iziet pa pilsētu pastaigā, gan ieiet kādā nozīmīgā ēkā, gan kaut ko traku padarīt, piemēram, doties izbraucienā pa kalniem, gan aiziet uz kādu vietējo krodziņu un baudīt vietējo iedzīvotāju sabiedrību.
Es gribētu no visa pa mazlietiņ :)
16.09.2015 22:24 |
 
Reitings 594
Reģ: 03.03.2015
Bora Bora, bet tas droši vien ātri apniktu man. Otrs variants būtu Ņujorka un Kankūna, lai var apvienot pilsētu un atpūtu pludmalē. Vai arī Kankūnas vietā Las Vegasu, jo tur ir silts un pludmales vietā var pie viesnīcas baseina pazvilnēt.
16.09.2015 22:41 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Kostarika, Gvatemala, Panama. Patīk nekūrortu, mežonīgie, off the beaten track ceļojumi.
16.09.2015 23:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man patīk iespaidiem bagāti ceļojumi! Tāpēc medusmēneša ietvaros labprāt apskatītu dažādas valstis :)
16.09.2015 23:18 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Mums bija vnk pasakains medusmeenesis. Labakaas brivdienas manaa muuzaa(l)
Bijam- 4 dienas Austrijaa. Mazaa pilsetinjaa kur razo viinu (l) Visapkart vieni viinogu lauki. Laiks bija super karsts. No rita daudz peldejamies baseinaa musu viesniicaa, saulojamies. Viesnica bija maza, bet looti forsha. Glauna, bet maajiiga. Viesnicas nummurinsh bija ar tiesho pieeju baseinam. Pusdienas laikaa gajam pastaigaties un atrast kaadu forshu vietinju kur paeest un iedzert vieteejo viinu. Bijam viina tuuree. Bijam pilsetas labakaja restoraanaa (ta vietejie teica) izbaudijam vieteejo edienu (viesnicas iipasnieks izesa aaraa loti daudz mazas blodinas ar dazadiem edieniem lai viskautko varetu nogarshot). Shajaa pasaa restorana iipasnieks sakumaa iznesa 5 glaazes ar viinu ,lai nogarshojam katru un izk garsho. . Vienu vakaru gaajam piknikaa uz viinogu laukiem kalnaa. Kur skats bija vnk elpu aizraujosh. Dzeram shampi un skatijaamies uz viinogu laukiem un pilsetu (l) (l)




Pec tam devamies 4 dienas Slovenijaa. Garden resourt pie Lake Bled. Noireejam nummurinju ar jacuzzi |-) un kas man looti patika nummurinsh bija divos staavos. Araa mums bija natural swimming pool un 2min gajiena Bled ezers. Atkal edam vieteejos edienus. Dzeram vieteejos viinus. Gaajam garas pastaigaas. Noiirejam laivu un aizaireejam lidz baznicai ezera viduu, uzkaapam lidz castle bled. Peldejam ezeraa. Noiirejam paddle-boards. Loti romantiska vieta.




Un pedejaa vieta bija Itaalijaa 4dienas Veronaa. Laigan divas ieprieksheejaas viesnicas bija pasakainas, shii viesnica bija kaa no pasakas. Kad taxi piebrauca pie vaartiem likaas, ka mees pie kaadas slaveniibas braucam. "Nummurinsh" bija ar vies-istabu un loti lielu gulamistabu, Atverot durvis skats uz olivu kokiem un baseinu. No viesnicas priekshas kur eedam brokastis bija skats uz Veronu. Tiesham iesaku viesnicu Hotel Fra Lorenzo (100 punkt uzrakstiju nepareizi). Bijam gan Veronas areenaa skatities Nabuco. Gan Julietas maajaa skatities Romeo un Juliet. Atkal edam un dzeram vieteejos razojumus. Vakaros sedejam viina baaros. Vienu dienu iepirkaamies. Kad bija laiks doties maajas viesnicas ipashnieks uzdavinaja mums pudeli ar olivelju kura bija taisita no olivam uz kuram mes 4 dienas skatijamies 



Loti iesaku medusmenesii pacelot pa vairakam pilsetam vai valstiim
16.09.2015 23:19 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
atvainojos,ka tik daudz vietas aizneemu un par skiibo bildi :-D
16.09.2015 23:20 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
nu, kas varetu būt labaks par Meksiku, pederties tekilu un pēc tam noteikti vemt kopā. :-D:-D:-P

savā medusmenesi gribētu kūrortu un baseinu itt, visu pa pilno. man jau ir apnicis doties uz kadu valsti un tūristot. Gribas vienkarši nedarit neko..
16.09.2015 23:21 |
 
Reitings 643
Reģ: 12.05.2015
Mans medusmēnesis bija Ņujorkā. Neko citu nemaz negribētu :)
16.09.2015 23:21 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
nu jā, Itālija ir skaista, tas nu i skaidrs par visam reizem.
16.09.2015 23:23 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es noteikti gribētu piedzīvojumus, draugs - zvilnēšanu. Tāpēc būtu forši to apvienot kaut kādās siltajās salu valstīs. Uz Singapūru, Taizemi un Malaiziju būtu tīri ok. Ja tuvāk, tad droši vien Itālija, Spānija. Vispār ierobežota izvēle, jo viņam patīk pilnīgi cita tipa ceļojumi nekā man.
16.09.2015 23:40 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
So.So mes parasti braucam brivdienas kur varam gulshnaat pie baseina. Bet shis variants bija ideals, Jo grinejam kko vairak redzet shoreiz, bet gribejaam ari sauloties, peldeties utt. Tapec katraa valsti viesnicu izvelejamies ar baseinu (l) tad nu gulshnajam no rita un pa dienu vai vakaraa apstaigajam pilsetu
16.09.2015 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nu jā, tās tomēr ir 3 valstis vienā un Eiropā jau vispār tā kultūras mantojuma ir tik daudz, ka mūža laikā nebūtu iespējams visu apskatīt. Laba izvēle. :) Īpaši jau Itālija. Man pašai uz Toskānu Itālijā gribētos.
16.09.2015 23:48 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
So.so man visas tris valstis loti looti patika. Bet , jaa Italijaa pavisam noteikti atgriezishos. Taa bija mana milaka valsts no visam 3 (l)
16.09.2015 23:54 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Medusmēneša kā tāda mums īsti nebija, īsi pēc kāzām uz nepilnu nedēļu aizlaidām uz Vāciju darīšanās, toties tagad uz gada jubileju bijām uz ASV, kas ar bija mans sapņu celojums, jo dabujām gan lielpilsētas burzmu NY, gan pakāpelēt pa kalniem Grand Canyon un Death Valley, gan pacepties Las Vegasas saulē un nopeldēties okeānā LA :)
No valstīm Eiropā ļoti patīk Itālija, kā jau daudzas meitenes te minēja.
16.09.2015 23:55 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
Mēs gan pusgadu pēc kāzām aizbraucām medusmēnesī bet nu bija jāsakrāj nauda, jo galamērķis bija Taizeme. Pie baseiniem un pludmalēs negulšņājām, bet sanāca daudz uz ūdens tāpat jo braucām vairākos izbraucienos pa salām. Sanāca gan iesauļoties, gan peldēties. Binām 3 dažādās vietās Taizemes dienvidos-Krabi, phi-phi un Phuket. Visās vietās izvēlējāmies veiksmīgas viesnīcas, prom no trokšņiem. Pabraukājām ar motorolleru 2 dienas, kas bija samērā ekstrēmi viņu braukšanas stila dēļ un protams ari tādēl ka viņi brauc pa ceļa otru pusi. Ā , un divas dienas bijām nirt, ko iesaku visiem :) mums gan ir sertifikāti, bet arī intro dive ir aizraujoši.

Bangkokā bijām vienu dienu ar ko pilnīgi pietika-skaļa, netīra, pārbāzta pilsēta.

Un divas dienas sabijām Taizemes vidienē, kur uz dabas parku Erewan un pāris vēsturiskām vietām mūs veda gids. Šo ekskursiju, kas ilga 2 dienas, bijām sarunājuši LV caur tūrisma aģentūru, bet bija tā vērts, jo pašu spēkiem netiktu visur.

Ja gribas Taizemē ar ērtībām dzīvot, tad iesaku viesnīcu vismaz ar 3* ja ne 4* un lasīt atsaukames Trip Advisor un Booking.com, jo taizemieši mēdz pārlielīt piedāvājumu :D kā arī labāk viesnīcu tālāk no kūrortpilsētas centra, vislabāk tuvu jūrai :)
17.09.2015 00:39 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
cheeky* - burvīgas bildes (l)

Bet ja par tēmu...tad manā gadījumā nekādi kruīzi un nekādi muzeji :D lielpilsēta un varbūt kāds kūrorts, bet nekādi tropu klimati :-D:-P
17.09.2015 11:58 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mans plāns pagaidām ir apprecēties ārzemēs divatā un ceļot pa pasauli kādu mēnesi. jā, tas būtu mans ideālais variants :)
17.09.2015 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Anna Shirley - uz cik ilgu laiku bijāt? Man ir draudzene, kura ar savu jauno vīru medusmēnesī Taizemē dzīvojās tiešām mēnesi, bet iztērēja vien ap 1000 mārciņām. Kā es to saprotu, uz šādām salu valstīm daudz izdevīgāk ir braukt dzīvoties ilgāku laiku, nevis nedēļu.
17.09.2015 12:14 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
es medusmēnesī apceļoju Alpus, jo mēs ar vīru dievinām dabu un kalnus :) Alpiem klāt bija Itālija un Austrija - fantastisks ceļojums bija! :)
17.09.2015 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 4266
Reģ: 03.08.2009
so.so, bijām 2 nedēļas. mazāk, protams, ka nav jēgas, jo otrreiz diez vai atgriezīsies šajā pasaules malā. Tur, protams, ir lētāk nekā Eiropā, sevišķi tirgos, kas ir vietējiem nevis tūristiem, bet veikalos nav tā, ka ļoti ļoti lētāk. Mums ceļojums izmaksāja apmeŗam 3000eur ar visām biļetēm. Viesnīcas nebija superdārgas, bet noteikti var dzīvot arī visādos hosteļos un vēl ietaupīt.
17.09.2015 12:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits