Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā uzfrišināties RUdenim un visai turpmākai dzīvei?

 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Gan sievietes, gan vīrieši man ir teikuši, ka esmu simpātiska. Bet man liekas, ka es esmu tik parasta. Nu ģerbjos vienkārši, dzemperītis, džinsi, patīk hūdiji, zempapēzu apavi. Esmu par tīru un veselīgu ādu, tāpēc vairāk pērku kopjošos kosmētikas līdzekļus, nevis dekoratīvo. No dekoratīvās vispār ikdienā tikai tuša (un arī ne vienmēr) un lūpu spīdums.BET... mani nekādā ziņā nevar nosaukt par efektīvu sievieti, bet man gari auskari, ne baigi augsti papēži, ne krāsaini nagi, ne spīdīgas somiņas ar lieliem rakstiem. Kā kļūt efektīvāgai. Lūdzu, padomus, bet bez tādiem - uzkačā lielas lūpas, ietetovē uzacis uttt
13.09.2015 14:21 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nevis efektīvākai, bet efektīgākai.

13.09.2015 14:26 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Noteikti nevajag pārspīlēt. Sāc ar vienu vai dažām lietām: kvalitatīvas, klasiskas augstpapēžu kurpes, sievišķīga piegriezuma rudens mētelis, "svaigs" matu griezums, kvalitatīvs manikīrs. Galvenais, necenties ielīst svešā ādā, rīkojies organiski.
13.09.2015 14:28 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ģērbies sieviškīgāk, svārkus, kleitas, izvēlies spilgtākās krāsas apģērbu, kādas rotaslietas, bet ne jau spīguļus. Nokrāso un apgriez matus, nekopti, bāli, astē saņemti mati vienmēr liks izskatīties pārāk vienkāršai un pelēkai.
13.09.2015 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
ieteikt cilvēkam, kurš ikdienā nenēsā papēžu apavus, lai nopērk augstpapēžu kurpes, taču nelien citā ādā, ir jocīgi :D
13.09.2015 14:34 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Winterra, bet autore taču vēlas mainīties! Ar kaut ko jāsāk. :-P
13.09.2015 14:36 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Ja gribi kļūt efektīva- strādā ātrāk un labāk :D

Bet ja par izskatu, ja galīgi nezini ar ko sākt, aizej pie stilista.
13.09.2015 14:37 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man līdzīgas izskata "pārdomas" :D
neesmu pret tetovētām uzacīm, gēla nagulakām un obre matukrāsu tikai viena iemesla pēc- tas viss ir ļoti praktiski un ilgu laiku izskatās "svaigi" bez nekādiem ikdienas skaistuma rituāliem.
reizē patīk tā dabīgi izskatīties, bet gribās arī būt efektīgai. tas laikam izdodās tikai dabīgām rudmatēm vai tumšmatēm, kam ir tumšas uzacis un skaists ādas tonis (tas, protams, mans personīgais viedoklis), līdz šim tā arī neesmu radusi risinājumu :D
13.09.2015 14:41 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Ja neesi piedzimusi gana spilgta un izteiksmīga, tad, manuprāt, lai to sasniegtu vajag daudz naudas, bet arī tas neko negarantēs.
Jautājums, kam tev vajag izskatīties efektīgai? Sakop ārieni, uzvelc labas drēbes u.tt. smaidi un gan būs labi.
13.09.2015 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1925
Reģ: 02.07.2009
bet man gari auskari, ne baigi augsti papēži, ne krāsaini nagi, ne spīdīgas somiņas ar lieliem rakstiem.


Bet kur ir teikts, ka tieši šīs lietas sievieti padara sievišķīgāku, pievilcīgāku? Ir sievietes, kurām tas viss ir, bet kuras nav iespējams nosaukt par simpātiskām. Piemēram, man tā visa nav un nekad nav bijis, man neinteresē ne augstpapēžu kurpes, ne spīguļi, bet ne vienreiz vien tiekoties ar vīrieti / puisi esmu saņēmusi komplimentus par to, ka esmu šarmanta. Manuprāt, atslēga ir tajā, kā tu jūties sevī. Citai var uzvilkt krutāko Balenciagas kleitu, bet nu nebūs viņā ne dabiskuma, ne skaistuma. Cita var diendienā noskraidīt treniņbiksēs un vienmēr būs uzmanības centrā. Ja tu jūties labāk neuzkrītošos apģērbu toņos, tad ģērbies tā. Vari vilkt perlamutra krāsas blūzes, žaketes.. Tagad taču ir tik daudz stilu, tik daudz variantu, kā kombinēt.
Vēl iesaku daudz smaidīt pat tad, ja liekas, ka iekšējais negaiss un neapmierinātība nekad nebeigsies.
13.09.2015 14:50 |
 
Reitings 228
Reģ: 30.07.2015
Miljons plusi NordicBelle. :D
13.09.2015 14:51 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Arī džemperīši, hūdiji un zempapēžu apavi mēdz būt efektīgi - oriģināla dizaina, interesanti saskaņoti. Nav jāuzpucējas kā Ziemassvētku eglītei, vienkārši izkop savu individuālo stilu. Pamēģini iepirkties citādākos veikalos, nekā parasti, pirkt kvalitatīvākas lietas ar interesantiem akcentiem. Izskatīsies vēl efektīgāka par klasiski sievišķīga stila piekritējām ;-)
13.09.2015 14:57 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Winterra, bet autore taču vēlas mainīties! Ar kaut ko jāsāk.


autorei nav jāmainās. autorei ir jāsaprot sava vērtība, SAVA odziņa un jāizkopj SAVS stils, nevis jāpakļaujas citu sieviešu standarta rāmīšiem.
13.09.2015 16:22 |
 
Reitings 137
Reģ: 07.10.2014
Man tas ieteikums par augstpapēžu apavu iegādi šķiet amizants, sevišķi, iztēlojoties skatu: hūdijs, boyfriend džinsas un klasiskas melnas laiviņas. :D

Es ieteiktu necentrēties uz kliedzošām pārmaiņām, bet gan uzdāvināt sev kādu iepirkšanās sestdienu, kad uz veikalu neej konkrēta mērķa trenkta, bet vienkārši iepriecini sevi ar skaistām lietām. Tas pats ar frizieri - papēti bildes kaut internetā, padomā, paprāto, ko pašai gribētos. Noteikti piekrītu meitenēm, ka nav vajadzīgs sekot kaut kādam iedomātam skaistuma šablonam. Kas vienam der kā uzliets, otram galīgi ne!
13.09.2015 16:32 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Viss ir tajā,kā tu iznes sevi.
Tas,ka autore uzvilks papēžu kurpes un stīvā gaitā steberēs, diez ko nelīdzēs.
13.09.2015 16:35 |
 
Reitings 47
Reģ: 16.03.2015
Nū, pēc šī izklausās, ka augstpapēdenes un tipiska sievišķība nav tev :)

Ja patīk zempapēžu apavi, nēsā zempapēžu apavus. Ja gribi izskatīties efektīgi, meklē interesantus apavus, piemēram,





Paskaties mango vai zara internetveikalu bildes, varētu būt tuvu tavam stilam, tikai efektīgāk/klasiskāk - ļoti daudz džemperīšu, džinsu utt. Man patīk modeļu (tikai ne victorias secret) street style reizēm apskatīt, jo ģērbjas viņas no vienas puses vienkārši, no otras, gana efektīgi:

13.09.2015 16:57 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Paldies par padomiem! :)
Nu, ikdienā es tiešām cenšos kā ētrāk, bet svētkos gan kādu skaistāku kleitu uzvelku un kurpes uz augstiem papēžiem. Bet, skatos , ka Latvijā ļoti daudz sievietes ir ikdienā ļoti efektīvs. Piemēram šorīt ap 9.00 no rīta ieskrēju Rimi, rindā pie kases 2 sievietes bija tāaaa sapucējušās, gari ielokoti mati, skiastas rokassprādes, vienā zila somiņa saskaņota ar kurpēm. Make up tāds par riktīgo
13.09.2015 17:05 |
 
Reitings 819
Reģ: 10.01.2010
Un par efektīgu (dabiski ) efektīgu ārieni.
Jā, dienvidu sievietes tādas ir. Brazīlietes, Irānietes, Arābu valstu sievietes. Ar gariem, bieziem tumšiem matiem, tumšām lielām, izteiksmīgām acīm, tumšam uzacīm. Bet Latvijā jau tādas pārsvarā nedzīvo. Bet daudzas latvietes tāpat ir efektīgas.
13.09.2015 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
steal dream, pietiek ar to, ka puse Rīgas sieviešu tā staigā. Sievišķība neslēpjas papēžos un kleitās, paturi to prātā. bet tiešām, atrodi kādu stilistu uz konsultāciju. Pasmelies iedvesmu internetā apģērbiem ar zempapēžu apaviem, kādām casual kombinācijām. Nereti to efektīvo koptēlu saved kopā aksesuāri. Atrodi kādu kaklarotu, rokassprādzi, pulksteni...
13.09.2015 17:10 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Kad braucu uz centru,darbu, tiekos ar draudzenēm, vienmēr piedomāju pie tā,ko es velku mugurā.Man patīk pats process. Bikses es nevelku, būtībā-man tādu nav vispār.Kleitas vasarā, kleitas ziemā, atšķiras audums,piegriezums, neesmu liela piekritēja aksesuāriem,bet manikīrs vienmēr smuks un cenšos saskaņot. Nav jāvelk kurpes,kurās tu nejūties ērti. Rudenim, trenči, mētelīši. Paņem dienu brīvu un izstaigā veikalus, mēri visu pēc kārtas. Un kāpēcg gan tu nevarētu ielokot matus un gaumīgi uzkrāsoties?
13.09.2015 17:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Sākumā apdomā, cik daudz laika esi gatava veltīt šiem gari ielokoti mati, Make up tāds par riktīgo. Protams, kad roka ietrenēta, stundas nav nepieciešamas, bet par sevi zinu droši, ka nebūtu gatava celties kaut 20 min agrāk, lai pucētos. Mani rīti: liela krūze tumši kūpošas dziras, autopilotā mugurā saģērbtas drēbes, viegls triepiens tušas un BB, un aidā jūriņā/ dzīvē!

Nez vai te, foruma neklātienē, Tavu ģīmetni un arī skatu pilnā augumā neredzot, Tev kāda par stilisti pieteiksies. Ja līdzekļi atļauj un kāre mainīties tiešām tik liela, nav peļams padoms par tc apmeklējumu stilista pavadībā. Bet atceries, ja izslēdzam tādas nepieļaujamas nejaucības kā netīri nagi, taukaini mati vai caurs apģērbs, stila lietas tomēr ir otršķirīgas. Nekas sievieti nerotā tik efektīgi kā nesamākslots smaids, nesasaistīta ķermeņa valoda un būtnes izstarotais siltums. Tā visa pamatā: sevis un dzīves mīlestība.
13.09.2015 17:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits