Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Angļu valoda.

 
Reitings 50
Reģ: 20.06.2015
Tātad, esmu ievērojusi to, ka vidusskolas angļu valoda atšķirās no pamatskolas. Vidusskolas līmenis ir daudz augstāks un sarežģītāks. Problēma - man šogad ir eksāmens. Es neko nevelku no angļu valodas. No tās, kas ir vidusskolas līmenī un gramatikas. Mēģināju izpildīt eksāmenu klasē, ieguvu 6 punktus no 30. Tas ir knapš 1. Īpaši lielas problēmas man sagādā klausīšanās uzdevumi pa radio ierakstiem, es nevienu vārdu nesaprotu, dzirdu tikai jdfghugfg un neko vairāk.
Bet es gribu labi nokārtot valodas eksāmenus.
Skolotāja teica, lai pildu eksāmenus un nesu rādīt. Es tikai nesaprotu, kā var pildīt, ja vispār neko nerubīju?
Kursi atkrīt, nav naudas.
Un eksāmens ir pēc dažiem mēnešiem. :-/
09.09.2015 19:52 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
esmu ievērojusi to, ka vidusskolas angļu valoda atšķirās no pamatskolas.


Tas tev bija baigais atklājums vai kā?

Ja nav naudas kursiem, atliek pašmācība. Skolotāja ārpus stundu laika īpaši daudz tev neko palīdzēt nevar.

Ko darīt? Meklē internetā web lapas ar testu paraugiem, skaties Youtube video ar subtitriem, izraksti nepazīstamos vārdus, iztulko, skaties atkal un atkal, kamēr sāc saprast. Pamegini paralēlos tekstus, tagad Zvaigznei ir bilingvālas gramatas (bibliotēkā būs bez maksas)

http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/111048-pride_and_prejudice_-_lepnums_un_aizspriedumi_pec_dzeinas_ostinas_romana.html

Tekstu priekšā, tulkojums gramatā jau ir, audio - internetā. Un aidā.

Bezmaksas privatstundas angļuvalodā nez vai tev kāda meitene pieteiksies sniegt :)

Nav nekas neiespējams samācīties uz 4 pāris mēnesu laikā!
09.09.2015 19:57 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja ir tik lielas problēmas tieši ar audio saprašanu, tad papildus internetā pieejamiem uzdevumiem, ļoti labi varētu noderēt arī seriālu skatīšanās angliski - gan palielinās vārdu krājums, gan uzlabojas valodas uztvere.
09.09.2015 20:00 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
ām, vari atrast anglu dziesmam vārdus (lyrics) un iznemt dazus vardus arā (vispirms izprintejot, vai varbut der ari paatasktit uz lapas) un aizpidīt, kamēr klausies konkrēto dziesmu.
Man bija B limenis, taka baigais pro neesmu. viss mans laiks paiet anglu melē.
09.09.2015 20:01 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
tava vietā par runāšanu un rakstīsanu būtu labak uztraukusies.
09.09.2015 20:02 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
http://soehaarrr.com/downloads/english-listening-materials-audio-script/

http://www.esl-lounge.com/student/listening-pre-intermediate.php

tev vajag listening tests, kuriem ir transcript. Tad to, ko nesadzirdēji, varēsi izlasīt un saprast.
09.09.2015 20:04 |
 
Reitings 28
Reģ: 30.01.2015
Ja eksāmens ir pēc dažiem mēnešiem, tad steidzmi jāsāk kaut ko darīt. Var lasīt, protams, ne pārāk sarežğītu tekstu, nezināmos vārdus iztulkot, bet nav nepieciešams tulkot katru vārdu, tikai tik, lai saprastu, par ko ir runa. Pievērs uzmanību valodas lietojumam.Skaties dažādas filmas angļu valodā un ar laiku sāksi vairāk un vairāk atšķirt vārdus. Nu tad, turies, lai veicas ;-). Kā jau 57days jau šeit ir uzrakstījusi, internetā ir ļoti daudz dažādu testu un var sameklēt dažādus gramatikas uzdevumus treniņam.:-)
09.09.2015 20:12 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Skaties filmas serialus ar subtitriem, lasi grāmatas eng un tml
09.09.2015 20:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits