Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uztura plāns - Apmaiņa BEZTĒMA

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Sveiki Cosmo :) Ietekmējoties no "Resnās vs Tievās" diskusijas un arī šova "Supersize vs Superskinny" esmu izdomājusi mums, kuras protams vēlētos uzdevumu :)

Doma ir tāda, meitenes sadalās pa pāriem, viss labāk protams būtu ja runa iet par tādiem vairāk atšķirīgiem cilvēkiem, kā es piemēram, ar liekajiem kg saiet pārī ar kādu meiteni kura ir tieva vai pat pārāk tieva un vēlas drusku vairāk svērt. Tad mēs apmaināmies ar savām ēdienkartēm visai dienai vai pat ja varam, tad sastādam ēdienkarti visai nedēļai.
Protams pēc tam mums ir jāseko līdzi jaunajai ēdienkartei, cik nu tas ir mūsu spēkos un finansēs un vēlāk sniedzam secinājumu, kā piemēram ko vajadzētu pēc mūsu domām mainīt otra uzturā, ko lietot vairāk un ko mazāk. Iespējams atrast alternatīvus pašreizējam ēdienam kas būtu tik pat barojoš, bet tajā pašā laikā veselīgāks :)

Šīs diskusijas doma ir paplašināt redzesloku uzturā, varbūt pat atrast sev piemērotāku un veselīgāku uztura plānu.

Neviens nav ideāls, galvenais lai esam godīgi pret sevi un savu partneri šajā uzdevumā, nav pat vajadzīgs obligāti publiski atskaitīties ja nevēlamies. :)

Esmu gatava atrast savu super puper tievo kompanjonu šajā uzdevumā un ceru ka vel citas meitenes arī pavilksies uz šo :-P
09.09.2015 13:48 |
 
Reitings 293
Reģ: 29.01.2009
Bet tā tāda baltā skaudība, un manā gadījumā iedvesma! (l) man pirms bērna arī nebija jādomā, ko bāžu mutē, tgd ir tā ka neesmu resna, bet tie pāris kg traucē man pašai.. Skatījos interesantus video par intuitīvo ēšanu, latviski gan neko daudz neatradu, bet interesanti.. :-)
13.09.2015 08:19 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Varbut tomer - vai tiesham tadas programmas vai lapas bezmaksas nepastav?? :)
13.09.2015 12:39 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
elux07, nekad neesmu bijusi tik labā formā, kā tagad - savos daudzajos gados un pēc dvīņu grūtniecības, jo kā jau te minēts par tievajām - neko nedarīju un sevī stūmu iekšā visu pēc kārtas, jo it kā biju tieva, diētas un sports šķita muļķības, kas uz mani nav attiecināmas.
Pēc dzemdībām sapratu, ka gribētos, lai dēliem ir mamma, kas ir vesela, aktīva un labā formā, tas arī bija dzinulis, lai beidzot saprastu, ka sports nav tievēšanai, bet gan labsajūtas un veselības garants!
Man sevi iekustināt palīdzēja pilates! Tiešām ļoti patīk, jo nav jāsvīst, bet slodze ir patīkama. Sākot sportot, pavisam automātiski un nesāpīgi, sāk sakārtoties arī ēdienkarte - sāku mazliet piedomāt pie tā ko ēdu (atsakoties no snikeriem un čipšu pakām, majonēžu kalniem un bulciņām, frī kartupelīšiem un ).. Vasarā sāku riteņot, kas ļoooti nostiprinājis dibenu un augšstilbus (mana problēmzona), no nomītiem 6 km vasaras sākumā, tagad riteņoju 25-30 km - arī tas tā viegli, bez stresa un nesāpīgi nācis. Organisms pierod, ka ar to kaut kas tiek darīts, sirds līksmo un pašsajūta, un atspulgs spogulī iepriecina arvien vairāk un vairāk.

NordicBelle, paldies par jaukajiem vārdiem, ļoti patīkami :)!
14.09.2015 08:31 |
 
Reitings 229
Reģ: 05.05.2015
Visas brīvdienas uzvedos labi, apēdu tikai pašcepto picu ciemos, 2 mazus gabaliņus :)

Vakar sanāca ēst tikai pusdienas- gaļa cepta cepamajā papīrā, cepeškrāsnī un salātlapas ar lieso krejumu.

Šodien-

Brokastīs : avenes 2 saujas

Pusdienas: gaļa cepta cepamajā papīrā, cepeškrāsnī un salātlapas ar lieso krejumu. (man šausmīgi tā garšo :) )

Vakariņas.. hmm, nezinu.. varbūt omlete ar lieso pienu + rīsu sausmaiīite ar Philadelphia light un tomātu :)
14.09.2015 12:04 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Vakar man bija perfekts chiits- divas kuukas brokastiis, burgers un saldeejums pusdienas, sviestmaizes un shokolaade vakarinaas. Bet tas bija taa veerts!:-D(l)
Shodien buus viegla diena:
Brokastiis pagaidaam- 30g miezhu putras, kaadas 10 viinogas un viena pluume.
14.09.2015 12:28 |
 
Reitings 293
Reģ: 29.01.2009
Arieta, larakstos zem katra Tava vārda, ja no sākuma vienīgi svars un izskats traucēja, un bēdājos, kapēc mani "neapēd" kā citas mamiņas :-D tad tgd es vēlos būs paraugs savam dēlam un nevis sēdēt dīvānā, bet kustēties kopā ar viņu un vīru! (l)
14.09.2015 17:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits