Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kautrība no sabiedrības

 
Reitings 301
Reģ: 16.08.2014
Man ir tāda problēma ka es īsti nespēju atvērties cilvēkos. Kad mājās esmu ar māsām vai brāļiem tad esmu tākā cits cilvēks - jautra interesanta personība. Bet kā kaut kur izeju tā parasti palieku par kautrīgo meitenīti. Kad kāds ar kaut ko cienā tad parasti atsakos lai gan bieži gribētu paņemt, dažādās atrakcijās vai izklaidēs arī labāk pasēžu maliņā. Bet es gribu būt aktīvāka citu sabiedrībā. Esmu bieži centusies nozvērēties ka viss turpmāk būšu tāda kāda esmu pēc savām domām, jo patiesībā man riebjas garlaicība, bet sabiedrībā es nekā nespēju būt jautrības iekustinātāja. Vai tiešām pēdējais variants ir katreiz pirms iziešanas iedzert lai jautrāks prāts, vai cukuru 10 ēdamkarotes apēst lai varu aktīvāka palikt? + šogad ir plāns sākt iet jogā, varbūt tas kaut kā palīdz un atraisa pareizo domāšanu vaļā?
08.09.2015 22:28 |
 
Reitings 1063
Reģ: 01.06.2015
Dzeršana noteikti nepalīdzēs.
manu lielo kautrību mazināja došanās cilvēkos- sāku mācīties koledžā, prakses slimnīcās, tā kaut kā pieradu pie sabiedrības un nu jau vairs neesmu kautrīga .
joga ir laba lieta, tā tev varētu palīdzēt. Galvenais- nesēdi mājās.
08.09.2015 22:37 |
 
Reitings 132
Reģ: 07.09.2015
Es tev ieteiktu vai nu modeles kursus vai teātra skolu! :)
Pati esmi tam izgājusi cauri un palīdzēja.
Kad pieteicos teātrim - ne ā,ne b nevarēju pateikt svešiem cilvēkiem. :-D
Bet tagad runāju visu laiku. Haha.
Tas atļauj atvērties - iepazīt ko jaunu un baudīt dzīvi. :)

Protams arī joga palīdz - atbrīvoties un pareizi domāt. ;-)
Man šķiet, ka tev vienkārši vajag iziet no komforta zonas.
Atvērties un kļūt sabiedriskākai palīdzes arī - brīvprātigais darbs:-)
08.09.2015 22:43 |
 
Reitings 691
Reģ: 03.03.2013
Sabiedriibaa vairaak atrasties,meegjinaat iesaistiities.
Man jau liekas,ka ja ir ko runaat,tad ir,ja nav tad nav. Ne jau katrs ir sabiedriiibas dvesele un komunikabla. Labak buut nesamakslotam,manupraat,taadi uzspiileeti cilveeki diezvai arii ir Ok..
08.09.2015 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Es tāda agrāk biju. :) Tam pamatā bija bailes par to, ko nu kāds par mani padomās. Bet tiklīdz sapratu dažas lietas, tad tas viss mainījās. Pāris lietas, ko man vajadzēja pieņemt:
1) Nevienam neviens nerūp vairāk kā viņš pats, līdz ar to 99 gadījumos no 100, kad tu domā, ka kāds cits par tevi, tavu izskatu vai tevis teikto kaut ko nodomās ( :D ), viņš patiesībā domās par sevi;
2) Viedoklis ir vērtība. Personība ir vērtība. Šīs lietas Tevi atšķir no pārējiem, un ar drošu sirdi izpaud sevi, jo tava unikalitāte pasaulei dod pienesumu. Ballīti tavs joks padarīs daudzkrāsaināku. Sarunu tavs viedoklis padarīs daudzšķautņaināku. Flirtu tavs koķetais izteikums padarīs seksīgāku. Utt, utjp.
3) Tu nekad nevarēsi visiem izpatikt. Katram dzīvē ir paredzēti savi cilvēki, savs ceļš, savs mērķis. Tas dod tev unikālu pieredzi, ko īstie cilvēki ar prieku gribēs uzzināt un no tevis mācīties.
08.09.2015 22:48 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Karīna64 ar vecumu būsi tāda bābiete, ka muti nevarēs aizvērt. Nu burtiski kā Kubiete tikai dzīvē.

Es sliecos pieklrist tam, ka kautrība ir liels un nepiepildīts ego. Tas ir smagi. Tipa pats moki sevi. Sabirdrība saka - paskaties uz muļķi, kropli un invalīdu un tev kļūs vieglāk. Bet ja sāc salīdzināt sevi ar citiem tad sāksi salīdzināt sevi arī ar labākajiem. Tas burtiski sāks bojāt tev dzīvi.

Jātiek galā ar savu ego.
08.09.2015 23:14 |
 
Reitings 28460
Reģ: 11.02.2015
Es tev ieteiktu vai nu modeles kursus vai teātra skolu!

+++ Var pamēģināt arī improvizācijas teātri.
switched on ļoti forši pateica - tā jau arī ir :)
08.09.2015 23:45 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Man tā pati problēma :(
08.09.2015 23:52 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Ārstēt nepareizi saaugušus kaulus būs sāpīgāk. Arstam būs jāsalauž un jāsaliek viss pajaunam :D
09.09.2015 00:21 |
 
Reitings 264
Reģ: 10.12.2014
Ar to visu var tikt galā, no pieredzes :)

Jāstrādā ir ar savu raksturu un pārliecību par sevi, tad arī nostiprināsi pašapziņu un beigsi sevi salīdzināt ar visiem un visur :-)
09.09.2015 00:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits