Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Diskusija lēcu lietotājām

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
1. Vai lēcām abas puses ir vienādas? Ja lēca izliecas uz otru pusi un liek to, tas nekas?

2. Cik jums izmaksā lēcu lietošana mēnesī? Lēcas+šķīdums

3. Problēma: krāsainās lēcas manu acu varavīksneni padara vēl lielāku. Vai lēcām platumi atšķiras? Kas tieši jāskatās? Diametrs? Jāmeklē diametrā mazākas vai kā?
08.09.2015 18:10 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
1. nē, nav vienādas. Ja ieliek uz nepareizo pusi- grauž aci.
2. nezinu, nerēķinu. nopērku komplektu un tik lietoju, kamēr liekas, ka jau jāmaina.
3.neko par krāsainajām nezinu. lietoju tikai acu ārsta izrakstītās dioptrijas/ diametrus utt.
08.09.2015 18:14 |
 
Reitings 14
Reģ: 27.08.2015
Puses atšķiras, to ļoti labi var sajust ieliekot acī lēcu, tā nepiegulēs un grauzīs, būs nepatīkama sajūta.

Es iegādājos lēcas šeit- www.manaslecas.lv, cena laba, piegāde super ātra! Man mēnesī izmaksā ar visu kopā apm 15EUR.


Diametrs arī atšķirās lēcām. Es tev ieteiktu sākumā vērsties pie acu ārsta, vai arī aiziet uz kādu optikas salonu, lai tavas acis pārbaudītu, jo ne visas acis ir piemērotas lēcu nēsāšanai, kā arī lai Tev noteiktu lēcu stiprumu, nepieciešamo diametru un iemācītu viņu ielikt acī! :)
08.09.2015 18:18 |
 
Reitings 209
Reģ: 03.05.2014
Lēcām pat ļoti atšķiras abas puses, es nekad neesmu varējusi ielikt uz otru pusi izgrieztu lēcu un var redzēt, ja tā ir nepareizi izgriezta uzliekot uz pirksta un papētot var redzēt, ka maliņas ir atlocitas vairāk, nekā tad, ja ir pareizi.

Es pērku biofinity hidrogellecas. Tas man izmaksā ~20 eiro + 10 eiro liela pudele šķīduma.

Lēcām jāskatās diametrs un vispār iesaku lēcas mērīt pirms pirkt pirmo reizi. Outlet optikā var uzmērīt krāsainās lēcas, ja interesē.;-)
08.09.2015 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits