Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ēdienkarte

 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Labvakar sestdienas vakarā! ;)
Gribu sastādīt sarakstu, kas jāsapērk, bet iesākumā, protams, jāsaraksta ēdienkarte nākošajai nedēļai.
Ko jūs gatavojat šodien, vakar, aizvakar, ko plānojat nākošajā nedēļā gatavojat? Šoreiz VISPĀR nekas nenāk prātā, nekādu ideju. Arī neder visi ēdieni, jo draugam negaršo vārīti, cepti daudzi dārzeņi. :(
Vēl interesanti- vai izveidojat ēdienkarti nedēļai un pieturaties pie tā?

Piramīdiņa atgādinājumam :)
05.09.2015 18:03 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
lielas garneles ar pilngraudu pastu, gandriz katru nedelu taisu. garneles kadu stundu paturu sariveta kiploka un petersilu "marinade". super veseligi un garsigi.:)
05.09.2015 18:25 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Vakar pusdienās- Marinēta karbonāde,ar jaunajiem kartupelīšiem,klāt krējuma mērcē nelieli vistas filejas gabaliņi, salāti(salātlapas,redīsi,loki,dilles,krējums). (l)

Aizvakar- Follijā cepts lasis,ar jaunajiem kartupelīšiem,dillēm un svaigiem gurķiem.

Šovakar - kabača sautējums(rīvēts kabacis,ar malto gaļu),kartupeļi,krējums.

tad vēl bija nesen- Grauzdiņsalāti. (daudzi pazīstami vīrieši ir ļoooti slavējuši)


Nu protams tradiocinālās kotletes,bet man personīgi negaršo.

Rīt plānoju cept vakariņās kartupeļus,ar marinētām grilldesiņām, salātiem un laikam klāt aukstu alu. (l)
05.09.2015 18:29 |
 
Reitings 630
Reģ: 11.07.2009
mums ar draugu ari atskiras edienu izvele, tapec biezi ir ta, ka gatavojam katrs sev. :)
05.09.2015 18:29 |
 
Reitings 1425
Reģ: 25.08.2013
Es gribētu taisīt visai nedēļai ēdienkarti,bet dēļ darba esmu tik eti mājās,ka pagaidām nesanāk,jo savdāk par pārtiku veikalā atstāju ļoti daudz naudu. :(
05.09.2015 18:29 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Man ļoti biež sanāk arī atkāpties no pašas ēdienkartes, jo pēkšņi sagribās kaut ko citu vai arī slinkums to gatavot.
05.09.2015 19:32 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Tā kā plānojas pārvākšanās, skatījos kas plauktos sakrājies un domāju, ko varētu pagatavot, lai laicīgi visu notērētu. Dažadi putraimi, milti, saldētava. Un arī vīni no pagraba jāiztukšo :D(l)
Kas plānā tuvākajā laikā.

Dažādas variācijas rīsiem (s)
- Rīt vārīšu buljonu un gatavošu risotto ar ķirbi un salsiccia. Būs diezgan bieži risotto jāgatavo, 2 paciņas risotto rīsu plauktā.
- sushi rīsi ar jānotērē, jāpaskatās, gribas ko jaunu izmēģināt, varbūt siltos suši.
- aranchini pildītās siera bumbas

- pasta dažādās variācijās
- couscous tunizijas gaumē, ar vistiņu, cukini, turku zirņiem, tomātiem; un arī couscous salātus.

- griķi ar dārzeņiem
- griķu milt pankūkas ar ievārījum
- Panella - turku zirņu miltu plācenīši
- zaļo riznīšu krēmzupa
- sārto lēcu zupa ar burkāniem
- ķirbju kokosriekstu piena asā zupa
- grillēti dārzeņi - baklažāni, cukini, paprika
- baklažānu parmigiana

- kūka no uzbriedinātiem kviešu graudiem
- kūka ar ricotta saldo krēmu
- piena ķīselis
- rulete ar pistāciju saldā krēma pildījumu
- ābolu plātsmaize

Ir diezgan dažādi putraimi iekrājušies :D

Tas mēneša laikā paredzēts :D :)

Varbūt kāda ideja noderēs
05.09.2015 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
man gatavot nepatīk, man tā liekas dzīves izniekošana un zemē nosviests laiks. Bet ģimene un bērns man piespiež to darīt. Rīt vārīšu frikadeļu zupu. Vispār gatavoju ļoti vienkārši.
05.09.2015 21:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
LaLaLa man Tava ideja par ēdienkarti nedēļai iepatikās, lai arī toreiz, kad runājām, likās, ka tas nav man.
Un volā.. jau kādas 3 nedēļas tā daru un vispār lapas uz priekšu jau sarakstītas.. :D Paldies!
Aizvakar gatavoju vistu šķinķīšus ar pastu un paštaisītu tomātu aso mērci, ko pārliet svaigo salātu mix'am.
05.09.2015 21:37 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mulsina tā graudu produktu bilde, vislielākajās proporcijās jaēd, bildē virtuļi, bagetes un kas tik vēl ne :D
05.09.2015 21:38 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
drīzāk taisu sarakstu lai man mājās vienmēr būtu:
*griķi
*rīsi
*auzu pārslas
*saldētie dārzeņu(visādu mix)
*rīsu galetes
*zemesriekstu sviests
*tuncis savā sulā
*rieksti(visādu mix)
*augļi(banāni, āboli, apelsīni, plūmes svaigas)
*mandeļu vai kokosriekstu piens
*mājas siers
*grieķu jogurts
*zaļā tēa
*medus
+ vienmēr laicīgi cenšos iepirkt proteīna pulveri

Un no šiem produktiem man jau iestrādājusies ēdienkarte dienai, nav grūti no šiem produktiem sagatavot brokastis, pusdienas un vakariņas!
05.09.2015 21:45 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.10.2011
Esmu apņēmusies taupīt (lasiet-mani nevar laist veikalā, aiziešu pēc viena trūkstošā produkta, iziešu no veikala ar pilnu maisu, kurā,protams, nebūs produkts pēc kā vispār gāju :-D) līdz ar to man pēdejas dienas ir pusdienas/vakariņas no mājas atrastajiem produktiem:

Vakar ar malto pildīti kabači ar tomāta un brī siera cepurīti.

Šodien, pa cik palika pāri maltās gaļas masa no kabačiem, sanāca makaroni ar gaļu, tomātiem un papriku, klāt tomātu un fetaki siera salāti. Saldajā no saldētavā aizkavēšušās puses kārtainās mīklas iepakojuma bija ābolu pīrādziņi.

Ko rīt izdomāt, nav ne jausmas. Mājās palikusi tomāti, fetaki siers, siera bumbas, ātri varāmas auzu pārslas un paciņu zupa. Laikam būs vien jāiet uz veikalu. :-P
05.09.2015 21:51 |
 
Reitings 64
Reģ: 15.10.2011
Vakar ar malto pildīti kabači ar tomāta un brī siera cepurīti.


Malto gaļu :-)
05.09.2015 21:53 |
 
Reitings 4499
Reģ: 19.04.2012
Scandinavian, vai ne, ir ērti! :)
05.09.2015 22:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits