Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No kā tas ir atkarīgs?

 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Lūdzu, izlasiet visu līdz galam, lai saprastu domu!
Ļoti pārdzīvoju par to, ko citi domā par mani vai manu ģimeni. Nav runa par svešiniekiem, bet tomēr par radniecībā tuviem. Ļoti sāp visas baumas, intrigas, nepatiesas informācijas izplatīšana par mūsu ģimeni. Ar bijušo vīru man ir labas attiecības, bet ar viņa ģimeni nē, tur ir naids, aprunāšana un bradāšana. Jāsaka, ka pats vīrs arī nekontaktējas ar viņiem. Man ir jautājums - kā to visi neņemt galvā?
Ir citi cilvēki, kas laiž tādas lietas, notikumus gan ausi, bet citi ļoti sāpīgi uztver un pavelkas līdzi. Es esmu otrais variants. No kā tas ir atkarīgs? No rakstura, emocionaitātes? Vai tāds "pofigisms" par to, ko citi domā par mani nāk ar dzīves pieredzi? Kā jūs uzskatāt?

Pati cenšos, lai man būtu vienalga visas tās samazgas, bet vienalga tas spēj satricināt manu dzīvi vai ikdienu. Aci pret aci vairs nesanāk dzirdēt, jo kontakti ar bērnu radiniekiem no otras puses ir pārtraukti, bet tā apkārtrunāšana gan mani sasniedz. Ko darīt ar sevi, lai kādu dienu mani šādas klačas un naids nespētu izsist no līdzsvara?
Vienkārši ir bijis tā, ka paliek pilnīgi slikti, spiediens uzlēc, vakarā atnāku mājās un ir besis. Vecākais prasa, kāpēc esmu skumīga. Cenšos paskaidrot, ka slikta diena bija. Negribu, lai tas atkārtotos bieži.
Gaidīšu ieteikumus, pieredzi, padomus.
05.09.2015 13:34 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Ko viņi saka par tavu ģimeni?
Ja par manējo ģimeni runātu nepatiesas lietas, tad es izdomātu kā nolikt pie vietas tādus cilvēkus. Neesmu un nemaz negribētu būt no tām klusajām pelītēm, kuras visu pacietīs un ļaus sev d*rst uz galvas. Domāju, ka tev arī jādod pretī, vismaz es tā darītu.. sirdsmieram! :)
05.09.2015 13:43 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Esmu savā laikā devusi pretī, bet tur ir bezjēdzīgi strīdēties vai kliegt virsū. Gudrākais piekāpjas, vismaz to esmu iemācījusies. Vecām bābām neko nepadarīsi.
Aprunā par visu, trūkst iemesls vai netrūkst. Nauda, dzīvošana, kāzas, bērni, kad bijām kopā ar vīru. Pēc tam tiek ķidāts un baumots par šķiršanos, bērniem, izdomātas krāpšanās - vai nu es vīru, vīrs mani. Varianti netrūkst.
05.09.2015 13:49 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Ir kāds kurš viņās arī klausās? Neizklausās, ka kāds tāds cilvēkus var ņemt pa pilnu. Tāpat katrs ticēs kam gribēs ticēt! :)
05.09.2015 14:04 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Es vairāk prasu padomu sakarā ar to kā neņemt galvā negācijas? Apklusināt jau nevienu nevar, bet iemācīties galvā neņemt gan varētu es pati. Tikai kā?
05.09.2015 14:09 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Vienkaarshi pajautaa pati sev - kas tavaa dziivee no taa mainaas, ka tu zini, ko par tevi domaa? Nekas tachu, tu joprojaam turpini buut tas pats cilveeks, kas pirms tam. Tad kaada noziime, ko citi runaa?
05.09.2015 14:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man visvairāk sāpēja citu domas tad, kad pati par sevi nejutos apmierināta ar savu dzīvi... Ieviešot iekšējo sirdsmieru un harmoniju, aprunāšana kļuva mazsvarīgāka :)
05.09.2015 14:21 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Man visvairāk sāpēja citu domas tad, kad pati par sevi nejutos apmierināta ar savu dzīvi... Ieviešot iekšējo sirdsmieru un harmoniju, aprunāšana kļuva mazsvarīgāka


laikam japiekriit, kad cilveeks ir parliecinaats, laimigs un lidzsvara ar sevi, tadas tantes un klachas paliek mazsvariigas.

Nu nezinu ko daritu - joka peec saktu par vinjaam izdomaat pasakas, saktos karsh, bet nu a ko :D

Vispaar, ja mani nokaitina, varu palikt loti rupja, pazvanit un pateikt, lai aizveras!
05.09.2015 14:29 |
 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Vispaar, ja mani nokaitina, varu palikt loti rupja, pazvanit un pateikt, lai aizveras!

Tas ir teikts vairākas reizes, bet tas tos cilvēkus tik uzvelk.

Ieviešot iekšējo sirdsmieru un harmoniju, aprunāšana kļuva mazsvarīgāka


Varbūt Tev ir taisnība, neesmu līdz galam harmoniska, arī daudz stresa ir pēdējā pusgadā. Kā lai gūst harmoniju? Kā strādāt ar sevi?
05.09.2015 14:33 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Kā lai gūst harmoniju? Kā strādāt ar sevi?


man palidzeja meditacija, aizravos ar chakru attirishanu, uzlieku youtube guided chakra cleansing meditation un klausos, atpushos, nezinu, iedomas vai nee, bet mana dzive loti izmainijas.

Peec ilgiem laikiem uznaaca trakuma vilnis, stridejos ar viiru, bet nu... to norakstisim uz gr hormoniem :D
05.09.2015 14:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits