Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmsskolas pedagogs

 
Reitings 4
Reģ: 01.09.2015
Meitenes, kuras studē/studēja šo profesiju . . man jums pāris jautājumi:1) Kura skola un vai esat/bijāt apmierinātas ar studiju kvalitāti? 2) Klātiene vai neklātiene? Protams, ka klātiene ir daudz labāka, bet tomēr interesē, kā ar otru studiju formu?

Un protams, varat pastāstīt arī ko citu, lai man ir viela pārdomām.:)
01.09.2015 20:25 |
 
Reitings 54
Reģ: 18.09.2015
RPIVA, neklātiene,esmu apmierināta uz visiem 100, jo ir 8 men vecs bērniņš, kad bija jādzemdē ar pasniedzējām un skolas filiāles vadītāju visu sarunājam.
23.10.2015 17:54 |
 
Reitings 490
Reģ: 14.08.2014
Tagad sāku studēt. Neklātiene. Tukuma filiāle, 1. Kurss. Neko daudz vēl nevaru pateikt. Bet man patīk. Daudzas lektores ir tiešām foršas. Un vispār studijas neklātienē man patīk, domāju labāk nekā klātienē, jo visu to var arī iemācīties šādi, līdz ar to neklātienē ir iespēja arī uzreiz strādāt. Tas man patīk.
23.10.2015 18:04 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
RPIVA neklātiene. Studijas nav pārāk grūtas. Tiešām visu var sarunāt, ja gadāš slimot, kavēt utt. Šī ir joma, kuru tiešām var studēt neklātienē. Man ir draudzenes, kas studē to pašu klātienē. Klātiene ir laba tiem, kas nekur nav studejuši un tikko pec 12.klases, jo tur vairāk saka priekšā kā vispār studēt, bet ja tev ir skaidrs pats process un gribi iegūt izglītību,t ad neklātienē mierīgi :)
25.10.2015 16:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits