Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pēc attiecību izjukšnas

 
Reitings 84
Reģ: 23.12.2014
Sveikas piektdienas vakarā, es beidzot esmu saprarusi, ka ar puisi ko mīlēju nekas mums vairs nesanāls, vairākus gadus viss tas vilcies, bet nu tiešām viss. Punkts. Protams sāp ļoti, ilgi sāpēs bet šoreiz domāju ar prātu nevis sirdi, mes esam pārāk atšķirigi. Lieta tāda, ka mes viens otram esam daudzos soc portālos, instagram, dr.lv, facebook utt. Bet sapigi slatitoes vina bildes, jaunus ieralstus, apsveru domu viņu visur izdēst bet nepietiek drosmes, tikai nesaprotu lapec :D kā ir ar jums? Jus savus bijušos izdzesat no saviem soc tikliem vai atsājat?
28.08.2015 22:33 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pēc pirmo nopietno attiecību sabrukšanas, vēl mirkļa karstumā (bija pamatīgs aizvainojums), es puisi demonstratīvi izdzēsu no visurienes, kur vien varēju izdzēst. :D Tagad tāda rīcība liekas muļķīga. Pēc tam vairs ārā nedzēsu, atstāju, man īpaši netraucē. Jūtas nav saglabājušās, tāpēc nav sāpīgi redzēt bildes vai ierakstus, reizēm pat ir neliela interese, kā tad cilvēkam iet.

Man liekas, var uzlikt tā, ka jaunumu plūsmā neredz neko, ko ir ielicis konkrētais cilvēks.
28.08.2015 22:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits