Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tām kam mazie

 
Reitings 115
Reģ: 24.07.2014
Vai jūs sevi uzskatāt par super Māmiņām, viss tiešākajā nozīmē.(l)
Kas jūs padara par tādām?
ko varat izdarīt kopā ar bērnu?
Kādus mājas darbus varat izdarīt?
25.08.2015 12:02 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Vai jūs sevi uzskatāt par super Māmiņām, viss tiešākajā nozīmē.

Es sevi uzskatu par mīlošu mammu un tas ir svarīgāk par uzspodrinātu supermammas tēlu.
ko varat izdarīt kopā ar bērnu?

Pa lielam, visu.
Kādus mājas darbus varat izdarīt?

Visus, kuris darītu bez bērna. Tikai mazliet vairāk laika plānošana nepieciešama.
25.08.2015 12:22 |
 
Reitings 1049
Reģ: 03.05.2015
Nee, es noteikti neesmu super mamma. Ruupeejos un gadaaju par beerna labsajuutu, cik vien ir manos speekos, bet pieljauju arii kljuudas un nekaada top mamma neesmu.

Mans beerns jau saliidzinoshi liels, shogad ies skolaa, kopaa varam dariit praktisi visu - dziivokli tiiriit, traukus mazgaat, eest gatavot, principaa visu. Beernam miiljaakais maajasdarbs ir suukt griidu un paklaajus ar putekljsuuceeju.
25.08.2015 12:23 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es īsti nezinu, kas ir supermammas kritēriji , bet nu pa lielam ar ļoti retiem izņēmumiem es varu un daru visu to pašu ko pirms bērna. Respektīvi , iepērkos tāpat , gatavoju, tīru māju , eju uz kafejnīcām/bāriem/restorāniem.... Spēlējos ar bērnu , iesaistu to savās aktivitātēs , cepam, vāram , kārtojam.... Neko negaidu tapēc reti kad sanāk vilties. :)
Vispār es līdz galam nesparotu tās kuras čīkst ,cik ar bērnu ir grūti , man tā patīk , ka varu rušināties pa smilšu kasti un vispār dvēseles stāvoklis "man atkal ir 2 gadi" man tīri labi patīk , reizēm uz ielas redzu , cik tādiem nopietniem un pa īstam pieaugušiem ir grūti - nedari to un nedari šito, kamēr tas tiešā veidā neapdraud kāda dzīvību , lai priecājas ....
Teikšu godīgi man patīk būt par mammu un viss .... Tāpat arī 95% mūsu brīvdienu , organizēju es un pat paspēju pastrādāt no mājām , pēdējās 2 nedēļas gan man ir brīvas un domāju paņemt brīvu līdz kādam oktobrim/novembrim ....
25.08.2015 13:01 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es isti nesapratu jautajumu par kopa darishanu. Par kadu vecumu ir runa? Varit zupu ar 3men vecu bernu vai varit zupu ar 4gadnieku ir divas dazhadas lietas.
Esmu no ne supermammaam. Man vieglak darit visu pashai kaa iesaistiit.tapec majas darbus apdaru,kad berns gulj,iepirkties eju viena,atstajot bernu ar teeti vai omi. Kafejnicas kopaa neapmeklejam,jo mierigi vins neseezh,bet ar shkivi nesaties es negribu.
25.08.2015 13:10 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Vispār es līdz galam nesparotu tās kuras čīkst ,cik ar bērnu ir grūti , man tā patīk , ka varu rušināties pa smilšu kasti un vispār dvēseles stāvoklis "man atkal ir 2 gadi" man tīri labi patīk , reizēm uz ielas redzu , cik tādiem nopietniem un pa īstam pieaugušiem ir grūti - nedari to un nedari šito, kamēr tas tiešā veidā neapdraud kāda dzīvību , lai priecājas ....


Jā, es arī esmu šo novērojusi, ka dažiem vecākiem ir grūti priecāties kopā ar bērniem. Labāk ir nīgri sēdēt uz soliņa un gaidīt, kad tas sīkais izspēlēsies. Tikmēr es ar savu sīko esmu jau izdauzījusies līka tā, ka tie nīgrie velta šķībus skatienus mums.

Par tēmu-supermamma noteikti neesmu, savam bērnam dodu maksimālu mīlestību un vienmēr to viņam atgādinu. Un izdarīt arī varam visu kopā.
25.08.2015 13:12 |
 
Reitings 810
Reģ: 29.01.2009
Nezinu kādiem kritērijiem ir jāatbilst, lai būtu supermamma, bet uzskatu sevi par labu, mīlošu mammu saviem 3 bērniem. Protams, ka dusmojos un audzinu un nervi reizēm neiztur, bet nezinu kā bez tā var bērnus izaudzināt :-)

Kopā ar bērniem daru visu to pašu, ko pirms (tas patiesībā bija sen un šķiet, ka darīju 10x mazāk kā tagad).

Mājas darbus arī varu izdarīt visus un to šobrīd ir vēl vairàk kā agrāk :-P
25.08.2015 13:17 |
 
Reitings 973
Reģ: 30.06.2015
Es neesmu māmiņa, bet uzskatu, ka laba mamma ir tāda mamma, kas rūpējas un mīl savu bērniņu. Nezinu par kādu supermammu runa, citu acīs supermamma? Tas taču ir tik mazsvarīgi. Man vienalga ko citi domā, tāpat viņi domās ko paši vēlas domāt.
Svarīgākais - mīlēt un rūpēties par savu bērnu, neaizmirst par sevi un mīļoto cilvēku, darīt visu no sirds un vislabākās gribas. :-)
25.08.2015 13:20 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varit zupu ar 3men vecu bernu vai varit zupu ar 4gadnieku ir divas dazhadas lietas.


nu es vārīju arī ar 3 mēnešu vecu bērnu, liku krēsliņā uz galda rādīju kas tas ir un ko darīsim , 5 mēnešos , šķiet jau ka garšoja mūsu vārīto zupu :D

Nu, jā vienai ir ātrāk , bet man šķiet pareizāk, ka bērns piedalās 1) šādā veidā mēs pavadam laiku kopā 2) bērns iemācās, ka māja nesakārtojas automātiski, tāpat arī ar mantu kārtošanu, grīdu mazgāšanu, kādreiz meita protestēja un ļoti, tagad rauj aiz rokas un rāda , ka veļas mašīna apstājusies un jāžauj drēbes , ja ko izbērusi , meklē slotu ... Man par to ir liels prieks, ne jau par to cik kvalitatīvi tas ir izdarīts, bet gan par pašu velmi un lielo raušanos , ko darīt ....
25.08.2015 13:21 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
laiks, kad meita guļ , pa dienu , pieder 100% man , tad es varu stundu runāt pa telefonu, nesteidzīgi ārā pīpēt, sēdēt netā un darīt visu citu .....
25.08.2015 13:23 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Supermamma neesmu,bet milosa mamma noteikti.
Majas darbus izdaru,kad berns gul..ta man ertak un atrak.
ta ka esam visu laiku kopa,tad varu izdarit gandriz visu..iznemot lielo iepirksanos,to daram kopa ar teti,protams,ieiet pec saldejuma varam :-D
25.08.2015 13:24 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
re , cik dažādas esam , kopš man ir meita uz rokas pirktiem varu saskaitīt reizes, kad esmu bijusi veikalā , bez meitas :D
25.08.2015 13:26 |
 
Reitings 1311
Reģ: 16.01.2015
Es kaa vienmer nemaku visu taa smuki aprakstit un acimredzot nepamanu siikumus,bet velas izkarshana,mantu savakshana-tas viss notiek kopaa. Var teikt,ka visu daram kopaa,bet kvalitate klibo.
Kaa,jums,mammas ,notiek shii kafejnicu apmekleshana? Berni smuki sezh? Man piemeram vienmer pakal jaskraida,ari ciemos. Nu nevaru es kaa ieprieks pasedet ar pieaugushajiem un mierigi parunaties. Melotu,ja teiktu,ka viss ir kaa ieprieks.nu nav.
25.08.2015 13:28 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es arī izvairos iet uz veikalu kopā ar dēlu. Vēl nevar ar viņu sarunāt, lai biku paciešas. Kopš pēdējās reizes, kad pārsita pieri veikalā, vairs kopā neesam bijuši :D
25.08.2015 13:28 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Nu nevaru es kaa ieprieks pasedet ar pieaugushajiem un mierigi parunaties


Es arī nē, tāpēc tādas kafijošanas plānoju bez dēla.
25.08.2015 13:30 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Nezinu , kas ir supermamma , bet esmu forsa mamma un man ir superigs dels. Daudz ko sadam kopa, ari gatavojam , bet nav taa , ka vins griez ripinas burkanus vai maisa zupas kllatlu, vinam pA savam viss notiek. Uz veikalu ejam ari,tapat kafeijnicas utt. No malas noteikti izskatos pec tadas, kura delam atlauj visu, bet ta nav.
The one, nu vins pasez smuki kadas 15 min, pec tam sak nemties ar visu ko var un tad jau skraidit apkart. Ilgi nesezam, max kadas 30 min , jo tad jau jasak pasai skraidit apkartbun sakas sunisu spele.
25.08.2015 13:33 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Daudz ko daram kopa
25.08.2015 13:34 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Manai labakajai draudzenei meitam ir 3 gadi- dviines. Biezhi ejam uz kafejnicam kopaaa, visur braucam. Nu nezinu, ne reizi vina nav zhelojusies, ka ar berniem neerti. Protams, uz baariem vinjas nenems lidzi, bet visas dienas aktivitaates berni piedalaas.
25.08.2015 13:35 |
 
Reitings 150
Reģ: 21.05.2015
Supermamma galīgi neesmu, un negribu būt, sekoju, lai sev nenodara pāri, ik pa laikam padarbojamies ar viņam interesantām lietām, mājas darbu daram "kopā", jo man jau viņš tāpat jāpieskata un jāmāca kā lietas jādara. Taisu ēst, uzkopju māju u.tt. bet šad tad atpūšos tomēr bez bērna, jo nevaru es visu laiku skraidīt viņam pakaļ, piekūstam mēs visi.
25.08.2015 13:36 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Esmu parasta mamma, kas pēc labākās sirdsapziņas un ar mīlestību, audzina savus dēlus.
Kopā darām ļoti daudz, gandrīz visu.
25.08.2015 13:40 |
 
Reitings 214
Reģ: 10.09.2011
Kādām īpašībām jāpiemīt, lai varētu pieskaitīt pie supermammām?
Manuprāt, laba māte ir tā māte, kura spēj atrast balansu starp mātes lomu un sievietes lomu. Tāda, kura rūpējas par saviem bērniem, bet neaizmirst arī pati par savām vajadzībām. Gan bērnam labāk, gan pašai labāk! :-)
25.08.2015 13:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits